İşte Bu Benin Masalım Aleyna Tilki’nin Söylediği Tüm Şarkılar (Tam Liste)

İşte Bu Benin Masalım dizisi 1 ocak 2021 de ilk bölümü ile Exxen ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Başrollerini Aleyna Tilki ve Cemal Can CANSEVEN’in paylaştığı İşte Bu Benin Masalım  dizisinde Aleyna Tilki bir çok şarkıyı ilk defa yeni dizisi için seslendirecek. Zaten İşte Bu Benin Masalım dizisi bir lise gençlik dizisi gibi görünse de özünde bir müzikal dizi olacak. Bu nedenle de İşte Bu Benin Masalım dizisi için Aleyna Tilki hem sette hem de stüdyoya çok çalıştı ancak izleyicinin beklediğine değdi.

Her ne kadar İşte Bu Benin Masalım dizisinde Aleyna Tilki’nin oyunculuğu sınıfta kalsa da söylediği şarkılar izleyicinin çok hoşuna gidecek ve dizinin dikkat çekmesini sağlayacak. İşte İşte Bu Benin Masalım dizisinde Aleyna Tilki’nin Söylediği şarkılar.

iste bu benim masalimda calan sarkilar

İşte Bu Benin Masalım Aleyna Tilki’nin Söylediği Şarkıların Listesi

  • Sertab Erener – O, Ye – Sakin Ol
  • Aleyna Tilki – Bu Benim Masalım

İşte Bu Benin Masalım İnsanların Gönül Haritasını Bilmem Şarkısı

 

Bu Benim Masalım Aleyna Tilki O, Ye – Sakin Ol

İşte Bu Benin Masalım Aleyna Tilki Bu Benim Masalım

Dizi de Aleyna Tilki sahne fobisi olan Aleyna isminde liseli bir kız olan Aleyna’ya hayat verecek. Dizi de hayal ile gerçek bir birine karıştığı için aslında ki dizi de ki Aleyna şimdi ki Aleyna Tilki’nin kariyerine ulaştığını kendi masalında hayal edecek. Yani biz İşte Bu Benin Masalım dizisinde Aleyna Tilki’nin gerçek hikayesini izleyeceğiz.