İyi Aile Babası Çilem Hemşire Kimdir? Rukan Demir Kim?

İyi Aile Babası dizisi kasım ayında Kanal D ekranlarında olacak. Başrollerinde Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Bahar Şahin, Melek Baykal, ve Timur Acar’ın yer aldığı İyi Aile Babası dizisinde deneyimli oyuncu Rukan Demir Çilem hemşire karakteri ile ekranlarda olacak. Peki Rukan Demir kimdir?

İyi Aile Babası Çilem Hemşire Kimdir?

20’li yaşların ortasında olan Çilem hemşirelik eğitimini tamamladıktan sonra aile hekimliği kliniğinde göreve başlamıştır. Doktor Mehmet Ali’nin ekibinde olan Çilem hemşire daha çok deneyimsiz olduğu için yardımcı hemşire statüsünde görev yapan bir çaylaktır.

Oldukça komik bir kız olan Çilem çok da saf biridir. Sakar bir insan olması sebebi ile de erkekler tarafından komik bulunan Çilem giyimini çok dikkat eder. Oldukça güzel ve bekar bir kız olan Çiçek saf olması sebebi ile de erkeklerin radarındadır. rukan demir iyi aile babasi Cilem

Rukan Demir Kimdir?

6 haziran 1994 İstanbul doğumlu olan Rukan Demir İyi Aile Babası dizisinde oynadığı sırada 26 yaşındadır. Çocukluktan beri güzelliğinin ve oyunculuk yeteneklerinin farkında olan Rukan Demir eğitimini de İstanbul Bilgi Üniversitesinde tiyatro üzerinde tamamlamıştır. Rukan Demir, ilk kez iyi Aile Babası dizisi ile televizyona çıkacak ve bir dizi de yer alacaktır.

New York Lee Strasberg enstitüsünde de oyunculuk eğitim almış olan Rukan Demir Maktul isimli bir kısa filmde oynamış. Migros ve Tat Ketçap gibi firmaların reklamlarında da yer almıştır. İyi Aile Babası dizisinde usta oyuncular ile birlikte çalışacağı için çok heyecanlı olan Rukan Demir bekardır. Duygu Başara menajerliğin oyuncusudur.

Yorum yaz