İyi Aile Babası Aydan Hemşire Kimdir? Beste Bereket Kimdir?

İyi Aile Babası dizisinde güzel oyuncu Beste Bereket’in hayat vereceği karakter belli oldu. Son olarak  Doksanlar dizisinde izlediğimiz Beste Bereket İyi Aile Babası dizisinde Ayda hemşire olarak karşımıza çıkacak.

İyi Aile Babası Aydan Hemşire Kimdir?

Klinikte başhemşire olarak görev yapan Aydan hemşire artık 30’lı yaşların sonuna gelmiş oldukça duygusal ve anaç bir kadındır. Evli olan Aydan hemşire klinikte herkesin dert ortağı ve en büyük yardımcısıdır. Aydan hemşire en çok da sakar yardımcı hemşire Çilem’e yardım eder.

Beste Bereket Kimdir?

Geleceğin Starı programında oyuncu koçu olarak yer alan  Beste Bereket şimdi de İyi Aile Babası dizisinde komedi oyuncusu olarak yer alacak. 2 Temmuz 1982 İstanbul doğumlu olan Beste Berekt Mimar Sinan Üniversitesi  Tiyatro eğitimi almıştır. Daha önce Doksanlar ve Leyla İle Mecnun dizilerinde de yer alan Beste Bereket 38 yaşının içindedir.

Beste Bereket Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuğa başlayan deneyimli bir oyuncudur. 2 Temmuz 1982 İstanbul doğumlu olan Beste Bereket 38 yaşının içindedir. Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuvarında Tiyatro eğitimi alan Beste Bereket fotoğrafçı Serdar Önal ile evlidir. ‘Geleceğin Starında oyuncu koçu olarak yer alan Beste Bereket daha önce Anadolu Kaplanı ve Leyla İle Mecnun gibi dizilerde de yer almıştır.beste bereket

Beste Bereket Kaç Yaşında?

Beste Bereket 38 yaşının içindedir.

Beste Bereket Kaç Kilo? Beste Bereket’in Boyu Kaç?

1,60 m boyunda olan Beste Bereket 50 kg ağırlığındadır. Iyi Aile Babasi Aydan Hemsire