Kağıt Ev Oyuncuları Konusu ve Karakterleri

03 Medya tarafından hazırlanan Kağıt Ev dizisinin yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez oturacak. Kağıt Ev dizisinin oyuncu kadrosunda Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu, Tuvana Türkay ve Can Nergis gibi oyuncular yer alırken ayrıca dizide Nihal Koldaş, Yaşar Uzel ve Nejat Uygur da yer alacak. Okuma provaları devam eden Kağıt Ev dizisi ilk bölümü ile 19 Nisan pazartesi akşamı Star TV de yayın hayatına başlayacak.

Kağıt Ev dizisinin konusu ise hukukçu ve olay yeri uzmanı Cihan Fırtına ile başarılı bir avukat olan Aylin Fırtına’nın mutlu evlilikleri bir yanlış anlama ile darmadağın olur. Hem aylin hemde Cihan hem çocuklarını hem de ailelerini korumak için yaptıkları anlatılacak

Kağıt Ev Oyuncuları

Erdal Beşikçioğlu – Cihan Fırtına

Behzat Ç: Bir Ankara Polisiyesi dizisiyle uzun yıllar hafızamızda yer edinen ünlü oyuncu Erdal BEŞİKÇİOĞLU 5 Ocak 1970 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Babası Ünyeli olan oyuncu Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Bir ara Diyarbakır Devlet Tiyatrolarında müdürlük yapan tecrübeli oyuncu halen Ankara Devlet Tiyatrolarında görev yapmaktadır. Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav’ın da yeğeni olan Erdal Beşikçioğu evli ve iki çocuk babasıdır.

Kağıt Ev dizisinde Cihan Fırtına  iyi bir eş ve iyi bir baba ve iyi bir akademisyendir. Ceza hukuku profesörü ve olay yeri uzmanı olan Cihan Fırtına kızı katil olana kadar adalet için yaşamış ancak kızı için tüm kurallarını çiğnemiştir. Cihan’ın program yaptığı Azra ile bir gecelik ilişkisi olmuş bu olaydan sonra Cihan için hiç bir şey eskisi gibi olmamıştır.

erdal 1

Nur Fettahoğlu – Aylin Fırtına

Aşk-ı Memnu dizisndeki Peyker rolüyle ünlenen ve daha sonra Muhteşem Yüzyıl’da Mahidevran Sultan karakteri ile geniş bir hayran kitlesine sahip olan Nur Fettahoğlu 12 Kasım 1980 Almanya Duisburg doğumludur. Baba tarafından Arnavut anne tarafından ise Arnavut olan Nur’un ailesi Rize’ye göçmüşler. Haliç Üniversitesi Moda Tasarımı mezunudur. Çeşitli bankalarda görev yapan oyuncu daha sonra Sky Türk’te borsa spikerliği yapmaya başladı. Oyunculuğa ise Benden Baba Olmaz dizisi ile başladı. Nur Fettahoğlu ayrıca reklam filmlerinin de vazgeçilmezlerindendir. Kurtlar Vadisi dizisinde Necati Şaşmaz ile başrol oynamıştır. Payitaht Abdülhamit dizisinde Abhaz Prensesi Efsun karakterini oynamıştır. 2013 yılında Levent Veziroğlu ile evlenmiş ve Elisa isminde çocukları olmuştur.

Kağıt Ev dizisinde Aylin başarılı bir avukat ve kuralları  olan bir annedir. Çocukları için her şeyi yapabilecek bir anne olan Aylin kızını hapse göndermemek için her şeyi tehlikeye atacaktır. 

nur

Nejat Uygur – Mert Fırtına

Nejat Uygur ailesinin sanat alanındaki mirasını devam ettiren torun Nejat Uygur 1 Ocak 1995 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Tiyatrocu Behzat Uygur’un oğlu olan Nejat Uygur dedesi ve babasının izinden giderek komediye yöneldi. Çektiği Vine videoları ile ünlenmiş ve fenomen haline gelmiştir. Ted Kolejini bitirdikten sonra oyuncu olarak yoluna devam etmek istemiştir. Bizim Hikaye dizisinde Hikmet karakteri ile milyonların beğenisini kazanan genç oyuncu Kaçma Birader adlı sinema filminde de Eren karakterini oynamıştır.

Nejat Uygur Mert karakteri ile Kağıt Ev dizisinde Cihan ve Aylin Fırtına’nın oğulları olarak yer alacaktır. Mert çocukluktan beri İnci ile aşk yaşamaktadır.

nejat

Helin Kandemir – Cemre Fırtına

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin Kibrit’i olarak tanınan Helin Kandemir Kağıt Ev dizisinde Cemre karakterine hayat verecek.  Helin Kandemir 2 Haziran 2004 yılında İstanbul doğumludur. Leyla Şirin ajansın oyuncusu olan Helin Kandemir 17 yaşındadır.  Helin Kandemir sırasıyla Ötesiz İnsanlar, Bitmeyen Hikaya, Kollama ve son olarak İsimsizler dizisinde rol almıştır. Helin Kandemir 1.53 boyunda ve 40 kg ağırlığındadır.

Kağıt Ev dizisinde Cemre Cihan ve Aylin Fırtına’nın büyük kızıdır. Cemre 16 yaşında asi ve güzel bir kızdır. Cemre ilk günden itibaren İnci’yi sevmemiş ve onun bir işler karıştırdığını düşünmektedir. İnci’nin babası ile aşk yaşadığından şüphelenen Cemre İnci’yle kavga ederken onu öldürmüştür. 

helin kandemir 2021

Bulut Teker – Melisa Fırtına

Bulut Teker 2012 doğumludur ve 9 yaşının içindedir. Daha önce Arka Sokaklar dizisi ve Getir reklamında oynamış olan çocuk oyuncu Hande Aytar ajansın oyuncusudur.

Kağıt Ev dizisinde Melisa Cihan ve Aylin Fırtına’nın küçük kızıdır. Melisa 7 yaşında oldukça akıllı bir kızdır. 

bulut teker oyuncu

Tuvana Türkay – Azra İnce 

Anne tarafında Kırım Türkü baba tarafından ise Bulgaristan göçmeni olan bir aileden 3 Ekim 1990 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Beykent Üniversitesi Radyo TV Bölümü mezunudur. Aynı zamanda şarkıcılıkla da ilgilenen Tuvana söz müziği kendisine ait olan Ara Ne Olursun adlı şarkıyı seslendirmiş ve büyük beğeni kazanmıştır. Tuvana Türkay; Yer Gök Aşk, Kara Para Aşk, Oyun Bozan, Deli Gönül, Kızlarım İçin ve son olarak Yasak Elma dizilerinde rol almıştır.

Azra cüratkar, hırslı, azimli bir kızdır. Kağıt Ev dizisinde Azra başarılı bir psikolog ‘tur. Suç konularının araştırdığı bir programı var bu programda hem araştırmacı hem de sunucu. Azra değişken bir ruh hailen sahip bu nedenle de bazen davranışları tutarsız. Azra dışarıdan güçlü bir kadın görünse de içinde sevilmeye muhtaç birisi. Azra Cihan ile gizli bir aşk yaşamaktadır. 

tuvana

 Can Nergis – Bülent Işık

Son olarak Yasak Elma dizisinde Mert karakterini oynayan Can Nergis 27 Mayıs 1985 İstanbul doğumludur. Teyzesi Neslihan Yargıcının’da yardımıyla liseden sonra Çin ve Tayland’da modellik yapmıştır. 8 yıl Tayland’da kalan oyuncu orada bir restoran açmış ancak daha sonra kapatmıştır. 2011 yılında Türkiye’ye gelen yakışıklı oyuncu Her Şeye Rağmen dizisiyle oyunculuk kariyerine başlamıştır. Dila Hanım, Paşa Gönlüm, Arka Sokaklar, Tatlı İntikam, Anne, Börü oynadığı dizilerden bazılarıdır. Can Nergis 1,90 boyundadır.

Bülent zeki ve  ve yakışıklı bir polis komiseridir. Bir çok cinayet onun dikkati ve başarısı ile çözülmüştür. 

can 1

Nihal Koldaş – Gülsüm Yılmaz

1956 doğumlu olan Nihal Koldaş dizi oyuncusu ve Tiyatro yönetmenidir. En bilinen rollleri Masumiyet dizisindeki Yusuf’un dilsiz ablası ve Bıçak Sırtı dizisinde Konağın hizmetçisi Gönül karakteridir.

Cihan ve Aylin Fırtına’nın evinde yıllardır hizmetli olarak çalışmaktadır. Çetin ve İnci’nin annesidir. Kızı İnci’yi kaybeden Gülsüm en büyük dayanağını da kayedince büyük acılar yaşayacaktır. 

nihal

Yaşar Üzer – Halil Yılmaz

25 Mayıs 1970 Diyarbakır doğumludur. Aynalı Tahir, Heredot Cevdet Saati ve Cesur Yürek dizilerinde oynamıştır.

Gülsüm’ün eşidir. Hasta olduğu için çalışamaz ama eşinin de çalışmasına gönlü razı olmaz. 

yasar

Bülent Gültekin – Çetin Yılmaz 

Bülent Gültekin tiyatro oyuncusudur. Moda sahnesi tiyatrolarında yer almaktadır. Bülent Gültekin Kağıt Ev dizisinde Çetin karakterine hayat verecektir.

Gülsüm ve Çetin’in oğludur. Babasına çekmiştir. Başa bela bir tiptir. 

Bulent Gultekin

Tuğçe Aykut – İnci Yılmaz

Kağıt Ev dizisinde İnci karakteri ile yer alacak genç oyuncu Tuğçe Aykut daha önce Getto dizisinde oyunculuk yapmıştır.

İnci evin hizmetlisinin kızıdır. Mert’e aşıktır. İnci Cemre tarafından öldürülecektir. İnci Mert ile aşk yaşarken Cemre onun babası ile aşk yaşadığını düşünmektedir. Bu nedenle de Cemre İnci’yi öldürmüştür. 

tugce aykut

Serra Pirinç

Serra Pirinç 1997 İstanbul doğumludur ve 24 yaşının içindedir. Tiyatro Teras’ta oyunculuk eğitimi alan Serra Pirinç son olarak Vuslat dizisinde Ceylan karakteri ile yer almıştır. Serra Pirinç’in ilk tanınması ise Bizim Hikaye dizisinde hayat verdiği Müjde karakteri ile olmuştur.

serra pirinc

Kağıt Ev Tanıtım Fragmanı

03 Medyanın Star TV için hazırladığı dizinin adı belli oldu. Merakla beklenen ve Nur Fettahoğlu ile Erdal Beşikçioğlu’nun yeniden bir araya getirecek olan dizinin ismi Kağıt Ev olarak belirlendi. Kağıt Ev Oyuncuları ve karakterleri ile ilgili detaylar yazımızda.