Almina Günaydın Kimdir? Masumiyet Aleyna

Masumiyet dizisinde izleyici Asu’nun kızı Aleyna’yı merak ediyor. Oyuncu kadrosunda Hülya Avşar, Ertuğrul Postoğlu, Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ ve Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan’ın yer aldığı Masumiyet  dizisinde Almina Günaydın Aleyna karakteri ile izleyicisi karşısında olacak.

Almina Günaydın Kimdir?

Almina Günaydın IMC ajans ile çocuk manken olarak ilk defa LCW kataloglarına yer aldı. Daha sonra oyunculuk becerileri ile dikkat çeken Almina Günaydın Yusuf Güneygün ajans ile oyunculuk eğitimleri almaya başladı. İlk ekran deneyimini Masumiyet dizisi ile yaşayacak olan Almina Günaydın Masumiyet dizisi ile yıldızını parlatmak ve dizilerin sevilen çocuk oyuncularından biri olmak istiyor. Almina Günaydın aynı zamanda Boyner ve Mavera firmaların reklamlarında da yer almıştır.

Almina Gunaydin cocuk oyuncu

Masumiyet Aleyna Kimdir

Masumiyet dizisinde Aleyna Asu’nun kızıdır. İsmail ve Hale Ilgaz’ın torunu olan Aleyna oldukça akıllı ve tatlı bir çocuktur. Dayısını ve dedesini çok seven Aleyna dayısının başına gelenlerin bilmese de aile de kötü giden bir şeylerin olduğunun farkındadır.

 

Yorum yaz