Masumiyet Suçlu Kim? Ela’yı Kim Öldürmek İstedi? Kim Dövdürdü?

Masumiyet dizisinde Ela Yüksel davası tüm hızı ile devam ediyor. Akıl almaz oyunların döndüğü dava da herkes başta suçlunun İlker Ilgaz olduğunu düşünmüş ancak sonradan ortaya çıkan gizli kamera görüntüleri ile işin seyri değişmişti. Bir mekanda İlker’in yanında Ela Yüksel’i gören ve aldığı alkolün de etkisi ile kıskançlık krizlerine giren İrem Orhun para ile adam tutarak Ela Yüksel’i dövdürmek suçu da İlker Ilgaz’ın üzerine atamak için plan yapmış bu plan da kameralara yansımıştı. Peki gerçekten Ela Yüksel’e şiddet uygulayarak arabasından atan İrem’in tuttuğu adam mıydı?

Masumiyet Ela’yı Kim Öldürmek İstedi?

Masumiyet dizisinde şuanda oklar İrem Orhun’u gösterse ve İrem de babasına yaptığını itiraf etse de gerçekler İrem’in de planladığı gibi olmadı. Aslında İrem’in para ile tuttuğu adam Ela’ya hiç bir şey yapmadı ve adam tahminimizce Bulgaristan’a da orada ki mekanları için gitti. Yani İrem’i öldürdüğünü sanarak Bulgaristan’a kaçmadı. Adam İrem’in sarhoşken söylediklerini dikkate almadı ve İrem paçayı kurtardı.

İrem Orhun’un tüm okları üzerine çekmesi ile İlker Ilgaz’da şimdilik tutuksuz yargılanma hakkı kazanmıştı. Her ne kadar Hale oğlu İlker’in suçsuz olduğunu düşünse de bir kez daha oğlunu hapse göndermek istemediği için İlker’i yurt dışına kaçırmaya çalışacak ancak hiç bir şey Hale Ilgaz’ın hesapladığı gibi de olmayacak ve bizce İlker yurt dışına kaçamayacak. Benim şahsi görüşüm Ela’ya bunu yapan İlker de değil. Belki de İlker Ela’nın hayatını kurtaran adam ama gerçekler çok sonra ortaya çıkacak.

Masumiyet Suclu Kim Ela resimleri

Masumiyet Ela’yı Kim Dövdürdü?

Ela Yüksel davası iki aile arasında büyük hesaplaşmaları sahne olurken aynı zamanda da Bahar Yüksel de kızına o dehşeti yaşatanların peşini bırakmayacak. Her ne kadar Bahar tüm bunları yapanın İlker olduğunu düşünse de İlker’in bunu yapmak için bir nedeni yok. Ilgaz ailesini zor duruma düşürmek isteyen birileri tarafından bu olay planlandı ve İlker’in üzerine atıldı.

Masumiyet Suçlu Kim?

Masumiyet Suçlu Kim? sorusunun cevabı Hale de olamaz. Zira Hale bu dava da zarar görecek kişinin kendisi ve oğlu olacağını bilir. Masumiyet dizisinde Ela Yüksel davasında sonuç çok yakın zamanda da ortaya çıkacak gibi durmuyor zira entrikaların biri bitmeden diğeri başlıyor.