Kağıttan Hayatlar Ali Kimdir? Emir Ali Doğrul Kimdir?

Kağıttan Hayatlar filminde en çok merak edilen Emir Ali Doğrul’un hayat verdiği Ali karakteri oldu. Kağıttan Hayatlar Ali Kimdir? Emir Ali Doğrul Kimdir? çokça soruldu. Kağıttan Hayatlar  filminde hasta bir genç olan Mehmet ile üvey babası tarafından sokağa atılmış Ali’nin sıcacık hikayesini izleyeceğiz. Kağıttan Hayatlar filmi 12 Mart’ta Netflix ekranlarında izleyicisi karşısında olacak.

Kağıttan Hayatlar  filminin oyuncu kadrosunda Çağatay Ulusoy, Emir Ali Doğrul, Ersin Arıcı, Turgay Tanülkü, Selen Öztürk, Osman İskender Bayer, Tomris Çetinel, Volkan Çalışkan, Mehmet Bahattin Genç ve Okşan Büyük yer alacak. Kağıttan Hayatlar dizisinin tam liste oyuncu kadrosu için tıklayınız Oyuncu Kadrosu

Kağıttan Hayatlar Ali Kimdir?

Kağıttan Hayatlar filminde Ali 9 yaşında akıllı ve tatlı bir çocuktur. Annesini çok sevse de Ali’yi annesi koruyamamıştır. Babası öldükten sonra kimsesiz kalan Ali üvey babasından sürekli şiddet görmüştür. Kötü kalpli bu adamdan kurtulamayan annesi bari oğlum kurtulsun diye Ali’yi sokağa atmıştır. Sokakta kalan Ali’nin yolu ise kağıt toplayıcısı olan Mehmet ile karşılaşır ve ikisinin de hayatı değişir.

Ali’ye sahip çıkan Mehmet onu kendi oğlu yerine koyar ve Ali ile ilgilenmeye başlar. Baba sevgisi göremeyen Ali’ye babası sevgisini gösteren Mehmet çok mutludur ancak Ali’nin aklı annesindedir. O adamın annesini öldürmesinden korkan Ali annesini de kurtarmak için yeniden harekete geçer.

kagittan hayatlar ali

Emir Ali Doğrul Kimdir?

13 nisan 2011 İstanbul doğumlu olan Emir Ali Doğrul  10 yaşındadır. Ege’nin Hamsisi dizisi ile akıllarda yer etmeyi başaran çocuk oyuncu dizi de hayat verdiği Küçük Eşrefcan’ı karakteri ile çok sevilmiş ve yapımcıların dikkatini çekmiştir. Şuanda ilk okul 3. sınıfa giden Emir Ali Doğrul aslen İzmirlidir. Emir Ali Doğrul Kağıttan Hayatlar filmi ile ismini dünyaya duyurmaya hazırlanmaktadır. Yüzlerce aday arasından Çağatay Ulusoy ile başrol oynama şansı elde eden Emir Ali Doğrul geleceğin yıldız adayları arasında gösterilmektedir.

Sette üstün oyunculuk becerileri ve tatlılığı ile setin maskotu olmayı başaran Emir Ali Doğrul oyunculuk mesleğini ömrünün sonuna kadar sürdürmek istemektedir.

Emir Ali Doğrul Kaç Yaşında?

Emir Ali Doğrul 2011  doğumludur ve 10 yaşındadır.