Kalk Gidelim Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Kalk Gidelim Yeni Sezon Başlama Tarihi

Kalk Gidelim Bu Sezon Final Yapacak

Trt 1 yönetimi Kalk Gidelim dizisinin 4. sezonun da çekmek istiyordu ancak Kalk Gidelim dizisi yapımcısı Staff Film senaryo da yaşanan sıkıntılar ve diğer özel nedenler nedeni ile Kalk Gidelim dizisinin bu sezon bitirmek için hazırlanıyor.

Karantina dönemlerinde bile evden çekim yaparak zor zamanlarda sorumluluk alan Kalk Gidelim dizisi eğer Korona Virüs olmasaydı 115. bölümü ile 7 Haziran 2020 de final yaparak ekranlara veda edecekti; ancak şuanda Korona Virüs nedeniyle Kalk Gidelim dizisinde çekimleri yapılamadığı için Kalk Gidelim dizisinin de final tarihi değişmiş oldu. Kalk Gidelim dizisi haziran, temmuz ağustos aylarında yayında olacak ve 116. bölümü ile ağustos ayında final yapacak.

Kalk Gidelim Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Kalk Gidelim ne yazık ki yeni sezonda hiç bir zaman başlamayacak. Kalk Gidelim dizisi 2020 ağustos ayında 115. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek ve 2020 2021 yeni sezonunda ekranlarda olamayacak.

 

Kalk Gidelim Yeni Sezon 2020 2021 resimleri

Şubat ayında ise Kalk Gidelim dizisi yapımcısı oyuncularına bu sezon final yapacağız bilgisini vermişti ve oyuncularda yeni sezon için bir çok yapım şirketi ile yeni dizilerde oynamak için anlaşma yapmaya başlamıştı.

Kalk Gidelim dizisi için son anda ani bir kararla devam kararı alınmaz ise ise korona virüs etkisini kaybettiğinde sete çıkması ve kalan 10 bölümü de çektikten sonra ekranlara veda edeceği açıklandı. Bu durumda Kalk Gidelim dizisi 2020 yaz aylarında da yaz dizisi olarak ekranlarda yer almaya devam edip 115. bölüm yayınlandıktan sonra ağustos 2020 de final yaparak ekranlara veda edecektir.

Kalk Gidelim dizisinde ne yazık ki yeni sezon başlamayacak. Kalk Gideli dizisi artık bu sezon final yapacak bu nedenle de yeni sezon hiç başlamayacak. Eğer Kalk Gidelim dizisi için devam kararı alınırsa Kalk Gidelim dizisinin yeni sezon başlama tarihi eklenecek.Kalk Gidelim Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak 2020 2021

Kalk Gidelim 2. Sezon Başlıyor

Kalk Gidelim Yeni Sezon 2. tanıtım fragmanı yayınlandı. Kalk Gidelim dizisinin yeni sezonu 17 Ağustos 2019 cumartesi günü yayında olacak. Kalk Gidelim dizisi yeni sezonunda Seyfettin ve Sevda’nın üçüncü çocukları olmuş ve yeni doğan kız çocuğun ismi Nur Hatice olmuş.

Kalk Gidelim Yeni Sezon Başlama Tarihi Belli Oldu

Kalk Gidelim dizisi 17 Ağustos 2019 da yeni sezonu açmış olacak ve sezon dizileri arasında yeni sezona başlayan ilk dizi olacak. 17 ağustostan itibaren cumartesi akşamları  Trt 1 Kalka Gidelim’i izleyebileceğiz. 

Kalk Gidelin dizisi yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. Böylece Kalk Gidelim dizisinin yeni sezon başlama tarihi de belli oldu. Kalk Gidelim Yeni Sezon 74. bölüm fragmanında Kalk Gidelim dizisinin 17 ağustos cumartesiden itibaren Trt 1 de başlayacağı açıklandı. Böylelikle Kalk Gidelim dizisi 17 ağustos cumartesi günü başlayacak. Kalk Gidelim Yeni Sezon başlama tarihi

Kalk Gidelim Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Bilindiği üzere Trt 1 ekranlarının sevilen dizisi Kalk Gidelim 2. sezonuna 1 Haziran 2019 Cumartesi akşamı 73. bölümüyle nokta koymuştu. Kalk Gidelim dizisi yeni sezona 74. bölümü ile eylül ayında merhaba diyecek. Kalk Gidelim dizisi 2. sezona 28 Temmuz 2018 Cumartesi günü başlamıştı. Yine Kalk Gidelim  dizisinin temmuz ayı başında yani bir aylık aranın ardından yeni sezonu ile izleyicisi karşısında olması bekleniyor; ancak kulağımıza gelen bir başka bilgi de Kalk Gidelim dizisinin 2. sezonda olduğu gibi yazın devam etmeyeceği bunun yerine eylül ayını bekleyeceği yönünde. 

Şuana kadar bize de Kalk Gidelim dizisinin sezona erken başlayacağı yönünde bilgi gelmedi. Bu durumda çok yüksek ihtimal ile Kalk Gidelim dizisi 14 eylül 2019 cumartesi günü yayın hayatına yeni sezonu ile devam edecektir. Kalk Gidelim Yeni Sezon 74. bölüm

Kalk Gidelim dizisi 3. Sezon Onayını Aldı 2019/2020

Kalk Gidelim 1 Haziran 2019 Cumartesi akşamı 73. bölümüyle sezon finali yaparak ekranlara veda edecek. Açıklama Kalk Gidelim dizisi yapımcısından geldi. 

Trt 1’in hem yazlık hem sezonluk dizisi Kalk Gidelim ilk sezonda gösterdiği başarıyı arttırarak ikinci sezon da gösterince Trt 1’den Kalk Gidelim dizisi ekibine erken bayram hediyesi geldi ve Kalk Gidelim dizisi yeni sezon onayını aldı.

Kalk Gidelim dizisi 2019 2020 yeni sezonunda da cumartesi akşamları bir aksilik çıkmaz ise Trt 1 ekranlarında olacak

Kalk Gidelim 3. Sezon Tanıtımı Eylül 2019

Kalk Gidelim Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2018 Sezonu

Trt 1 2018 yaz sezonunda olduğu gibi özel kanallar kadar yaz sezonları için hazırlık yapmıyor. Bu nedenle elinde yazın ekranlara gelebilecek canlı ve eğlenceli dizileri yaz aylarında da yayınlamak istiyor; ancak çok geniş bir oyuncu kadrosu olan Kalk Gidelim dizisini ara vermeden yaz sezonuna başlatamıyor.

Kalk Gidelim dizisi 2018 yaz sezonuna yaklaşık 2 aylık aranın ardından 28 temmuzda yeni sezonu ile ekranlara çıkmıştı; ancak Kalk Gideli dizisi Dünya Kupasının Trt 1 de olması sebebi ile yaz sezonuna geç açmıştı. Kalk Gidelim dizisinin 2019 yaz sezonuna temmuz ayı başında beklemesi ve yaklaşık 1 aylık bir sezon arasından ardından çekimlere devam etmesi bekleniyor. Kalk Gidelim yeni sezon 2019 2020

Kalk Gidelim  2018 Yazında da Trt 1 Ekranlarında Olacak

Kalk Gidelim yeni sezon başlama tarihi resmi olarak açıklandı Kalk Gidelim dizisi 29. bölümü ile 28 temmuz cumartesi akşamı Trt 1 ekranlarında olacak. Kalk Gidelim Yeni Sezon 29. bölüm 1

Kalk Gidelim dizisi oyuncu kadrosuna Ağır abi olarak Erdi Ünver  dahil oldu. Erdi Ünver Amerika’da oyunculuk dersleri alıp bomba gibi geldi. erdi ünver kalk gidelim oyuncusu

Kalk Gidelim dizisi 28 temmuz cumartesi günü Trt 1 ekranlarında başlayacak. Aslında zira Kalk Gidelim dizisinin başlatılması çok gecikti. Dizimizin 14 temmuzda başlamasını bekleriz zira 2018 Dünya Kupası finali 15 temmuz pazar akşamı ekranlara gelecek. Yarı finller ise 10 ve 11 temmuz da yayınlanacak. Bu durumda 14 temmuz cumartesi Dünya Kupasında maç yok ve Kalk Gidelim izleyicisi 14 temmuzda dizisini görmek istiyor.

Kalk Gidelim Yeni Sezonu ile temmuz ayında Trt 1 ekranlarında olacağı öğrenildi. Kalk Gidelim dizisinin aslında yaz sezonunda da devam edeceği ancak dünya kupası olması sebebi ile Kalk Gidelim Yeni Sezonun dünya kupası biter bitmez Trt 1 de olacağı açıklandı. 

Kalk Gidelim Yeni Sezon tanıtım fragmanı sayfamızın en altında.

Kalk Gidelim Yeni Sezon 29. bölüm

Kalk Gidelim dizisi yeni sezon onayını aldı. Kalk Gidelim dizisi 2. sezon için hazırlıklara başladı. Başrollerinde Ufuk Özkan, Ayça Varlıer, Mehtap Bayrı ve Erkan Sever’in başrollerinde yer aldığı Kalk Gidelim dizisi 1. sezon çekimleri tamamlandı. Kalk Gidelim dizisi set ekibi yaklaşık 1 aylık tatile gitti.

Kalk Gidelim dizisi için daha önce düşük reytingler sebebi ile final yapacak söylentileri vardı; ancak Trt 1 Kalk Gidelim dizisinin yaz dizisi konseptine uygun olması sebebi ile Kalk Gidelim dizisini yazında yayınlayacak.

Kalk Gidelim dizisi 2. sezon çekimleri için haziran ayı ortalarında Kalk Gidelim oyuncuları tekrar sete çıkacak ve eğlenceli çekimlere devam edilecek; ancak Kalk Gidelim dizisi için 2018 2019 yeni sezonunda da devam edecek diyemeyiz. Benim tahminim Kalk Gidelim dizisi eylül ayı sonlarına doğru ortalama 45. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek. Kalk Gidelim sezon finali

Kalk Gidelim Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Kalk Gidelim Yeni Sezon 29. bölümü ile başlayacak. Kalk Gidelim Yeni Sezonun 14 temmuz cumartesi günü başlaması bekleniyor. Tabi ki Kalk Gidelim Yeni Sezonun başlama tarihi kesin olarak belli olmadı ancak temmuz ayın başında ekranlara tekrar geleceği açıklandı.Kalk Gidelim 29. Bölüm Yeni Sezon

Kalk Gidelim Neden Yayınlanmıyor? Kalk Gidelim Bitti mi?

Kalak Gidelim dizisine 1 hafta ara verildi. Kalk Gidelim dizisi 28. bölümü ile 26 mayıs cumartesi günü ekranlarda olması bekleniyordu; ancak şampiyonlar ligi final maçının 26 mayısa denk gelmesi nedeniyle Kalak Gidelim 1 hafta ertelendi. Bu nedenle Kalak Gidelim dizisi 26 mayıs akşamı izleyicisi karşısında olmayacak.

Kalak Gidelim dizisi sezon finali 2 haziran cumartesi akşamı Trt 1 ekranlarında olacak

Kalk Gidelim Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı  Kalk Gidelim 29. Bölüm Fragmanı

Kalk Gidelim Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Kalk Gidelim Yeni Sezon Başlama Tarihi (6 Yorum)

 1. Siz bizi ne sanıyorsunuz?Haber yapacaksanız düzgün yapın.İnanmamızı bekliyorsanız bari tarihi cumartesi olan bir güne verseydiniz.Final falan yok.

  • Biz bize gelen haberleri sizlerle paylaşıyoruz. ister inanın ister inanmayın üç kuruş için milyonlarca insana yalan söyleyecek kadar karaktersiz değiliz. Eğer pandemi olmasaydı verdiğimiz tarih final tarihiydi şimdi de yaz sonunda yayınlanmayan bölümler yayınlandıktan sonra final yapmayı planlıyorlar. Varsa sette tanıdığınız sorun; ancak bu Allah emri değil bir ani karar ile dizi sektöründe her şey değişebilir.

   • Boş ver admin ben kaç yıldır bu siteyi takip ediyorum genelde yazdığınız çoğu şey doğru çıkıyor. Bu dizi dünyasında her şey heran değişebiliyor. Bu sizin suçunuz değil.

   • siz e yazılan hiçbir yazıyı tam olarak vermiyorsunuz
    masum a yazılan yazılar geçen haftaki leri vermediniz mesela daha önünüzde 385 bölüm var
    ama ahem öldü 4 yıl gopi gülmedi
    siz önce o yazıları verin
    200 300 bölüm daha varken onların fotorafını koyup özetleri veriyorsunuz,

 2. kalk gidelim dizisi çok güzel insan hiç sıkılmadan seyrediyor film inşallah uzun sürer çok beğenerek bakıyoruz oyuncularda süper hele şakir 1 numara

 3. Yaaaaa seyirciyi ne bekletiyorsunuz anlamadım ki? !!! Hani 7 Temmuz’du. Hay sizin Dünya Kupanızada… AAAAAAAAAAAAYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY…….. ÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF…………………………………………………………………………………………