Kalp Yarası Ayşe Kimdir? Yağmur Tanrısevsin Hayatı

Atv’nin merakla beklenen dizisi için oyuncu ve karakterleri hakkında bilgiler vermeye devam ediyoruz. Süreç Film tarafından yapımı gerçekleştirilen dizinin yönetmen koltuğunda Hülya Bilban oturuyor. Dizide Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran, İlhan Şen, İnanç Konukçu, Nail Kırmızıgül, Yonca Şahinbaş, Rıza Akın, Kemal Burak Alper ve Zehra Yılmaz gibi oyuncular yer alıyor.

Tomris Giritlioğlu’nun hayat hikayesinin anlatılacağı dizide son olarak Menajerimi Ara dizisinde konuk oyuncu olarak yer alan Yağmur Tanrısevsin Ayşe karakterini oynayacak.

Kalp Yarası Ayşe Kimdir?

Kalp Yarası dizisiyle ilgili bilgiler henüz yeni. Bu yüzden karakterler hakkınad çok fazla bir bilgiye sahip değiliz. İlerleyen günlerde bu konuda detaylı bilgiler verilecektir.

Yağmur Tanrısevsin Kimdir?

24 Ağustos 1990 yılında Mersin’de dünyaya gelmiştir. 31 yaşındaki güzel oyuncu Güneşi Beklerken dizisinde gösterdiği performans ile bir anda dikkatleri üzerine çekmiştir. Amerikan Ortak Yapımı The Tragedy sinema filminde oynadığı Jenifer karakterini İngilizce olarak canlandırmıştır. WellaKoleston reklamının 2 yıl boyunca reklam yüzü olmuştur. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakultesi Seramik-Cam Bölümü mezunudur.yagmur

Yağmur Tanrısevsin Hangi Dizi ve Filmlerde Rol Aldı?

Baba Parası, Yok Artık, Geniş Aile Yapıştır ve Aşk Ağlatır gibi filmlerin yanısıra Pis Yedili, Adını Feriha Koydum, Güneşi Beklerken, Kaçak, İki Yalancı ve Menajerimi Ara gibi dizilerde oynamıştır.yagmur1

Yağmur Tanrısevsin Evli Mi?

Oğuzhan Koç ile yaklaşık 3,5 dene birlikte olmuş ancak 2019 yılında bu ilişki sona ermiştir. Sonrasında Ateş Ahlatçı ile aşk yaşadığı ifade edilmektedir.

Yorum yaz