Kalp Yarası Nilgün Kimdir? Merve Çağıran Kaç Yaşında Sevgilisi Var Mı

Atv ekranlarında yayınlanacak olan ve merakla beklenen dizi Kalp Yarası için geri sayım devam ediyor. Oyuncu ve karakterleri ile ilgili merak edilen bilgiler yazının ayrıntılarında. Tomris Giritlioğlu’nun hikayesinden uyarlanan ve çekimlerine Antakya’da başlayan dizi için görüşmeler sona erdi ve yakında Atv ekranlarında yayınlanacak.

Büyük projelerin yapımcısı Süreç Film’in üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Hülya Bilban oturuyor. Senaryosunu ise Sema Erol ve Mahir Erol yazıyor. Dizide Gökhan Alkan , Yağmur Tanrısevsin , Merve Çağıran , İlhan Şen , İnanç Konukçu , Nail Kırmızıgül , Yonca Şahinbaş , Rıza Akın , Kemal Burak Alper ve Zehra Yılmaz gibi oyuncular yer alıyor.

Kalp Yarası Nilgün Kimdir?

Kalp Yarası dizisinde Merve Çağıran’ın oynayacağı Nilgün karakteri için çok fazla bilgiye sahip değiliz ancak ilerleyen günlerde bu konuda detaylı bilgileri paylaşacağız.

Merve Çağıran Kimdir?

Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile büyük bir çıkış gerçekleştiren Merve Çağıran 10 Kasım 1992 Balıkesir doğumludur. Akrep Burcu olan güzel oyuncu 29 yaşındadır.  Akademi 35buçuk Sanat Akademisinde oyunculuk eğitimini alan oyuncunun ilk dizi deneyimi Tek Türkiye olmuştur. 2018 yılında Pantene Altın Kelebek Yıldızı Parlayanlar Ödülünü kazanan Merve Çağıran 1,74 m boyunda 53 kg ağırlığındadır.merve 1

Merve Çağıran Dizileri ve Filmleri

2019 – Çocuk (TV Dizisi)

2018 – Çarpışma (Meral) (TV Dizisi)

2018 – Bozkır (Nihal) (İnternet Dizisi)

2017 – Kalp Atışı (İpek Erdem) (TV Dizisi)

2017 – Fi (Ceren) (İnternet Dizisi)

2016 – İkimizin Yerine (Sevil) (Sinema Filmi)

2016 – Aşk Laftan Anlamaz (İpek) (TV Dizisi)

2015 – Tatlı Küçük Yalancılar (Janset) (TV Dizisi)

2015 – Bizim Hikaye (Başörtülü Kız) (Sinema Filmi)

2014 – Kaçak Gelinler (TV Dizisi)

2014 – Küçük Gelin (Havin) (TV Dizisi)

2014 – Hıyanet Sarmalı (TV Dizisi)

2014 – Ötesiz İnsanlar (TV Dizisi)

2013 – Nizama Adanmış Ruhlar

2013 – Şefkat Tepe (Dicle) (TV Dizisi)

2012 – Farklı Desenler (Vicdan) (TV Dizisi)

2011 – Elde Var Hayat (Ayşegül) (TV Dizisi)

2010 – Tek Türkiye (TV Dizisi)merve1 1

 Merve Çağıran Sevgilisi

Oyuncu İsmail Hacıoğlu’nun eşi ile anlaşmalı olarak boşanmasının ardından Çocuk dizisinde birlikte rol aldıkları Merve Çağıran ile aşk yaşamaya başladı. İkilinin kısa bir süre sonra nikah masasına oturması bekleniyor.evli merve