Magazin D ve Come On Sunucusu Aslı Turanlı Kimdir? Yaşı Boyu Kilosu Sevgilisi

Aslı Turanlı Kanal D internet sitesinde sunduğu Come On programından sonra şimdi de Kanal D de ekranlara gelen Magazin D programını sunacak. Magazin D, her cumartesi ve pazar günü saat 09.45’te Kanal D ekranlarında olacak.

Leke dizisinde hayat verdiği Aysun karakteri ile tanınan Aslı Turanlı şimdi de Kanal D internet sitesi için Come On isminde yeni bir program yapacak. Dijital bir iş olacak Come On  programı sadece Youtube ve Kanal D resmi internet kanallarında yayınlanacak. Kanal D ile sözleşmesi olan Aslı Turanlı ilerleyen dönemlerde bir Kanal D dizisinde de yer alabilir.

Aslı Turanlı Kimdir?

1995  İstanbul doğumlu olan Aslı Turanlı bir dönem oyuncu Ata Demirer ile aşk iddiaları sonucu medyanın gündemine gelmişti. Aslı Turanlı Kim Milyoner Olmak İster’de ünlenen isimlerden. Milyoner Olmak İster Yarışmasında sıcak tavırları ve güzelliği ile dikkat çeken Aslı Turanlı Emek Sahnesi tiyatrosunda yer alarak oyunculuk yeteneklerini geliştirmiştir.  Son dönemde Faruk Çolakoğlu ile yaşadığı aşk ile gündeme gelen Aslı Turanlı’nın asıl işi dış ticarettir. Marmara Üniversitesi Dış Ticaret ve Uluslararası Amerikan İlişkileri bölümü mezunudur. Aslı Turanlı resimleri

Arka Sokaklar dizisi ile oyunculuk kariyerine başlayan Aslı Turanlı 2019 da Leke dizisinde Aysun karakterine hayat verdi. Artık bir dizi de başrol oynayabilecek kapasiteye sahip olan Aslı Turanlı ilk dijital işini Kanal D’ye Come On programı ile yapmış oldu. Pandemi dönemi ile ilgili olacağı belirtilen Come On programı eğlence yönü üçlü olan bir yapım olacak.

Aslı Turanlı’nın Yaşı

Aslı Turanlı’nı 25 yaşındadır.

 Aslı Turanlı’nın Boyu

Aslı Turanlı’nın Boyu 1.72 cm’dir. Aslı Turanlı Kimdir resimleri 2020

Aslı Turanlı’nın Kilosu

Aslı Turanlı’nın Kilosu 55 kg’dır.

Aslı Turanlı’nın Sevgilisi

Aslı Turanlı’nın Sevgilisi Faruk Çolakoğlu’dur Daha önce Özge Ulusoy ile aşk yaşadığı iddia edilen Faruk Çolakoğlu ünlü bir iş adamı ve para babasıdır.