Kanlı Yayın Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri – Tüm Oyuncular

Exxen de yayınlanacak Kanlı Yayın dizisinin ilk oyuncusu Bergüzar Korel oldu. Güzel oyuncu Bergüzar Korel Kanlı Yayın oyuncu kadrosunda muhtemelen bir polis karakteri canlandıracak. İşte Kanlı Yayın Kanlı Yayın tüm oyuncu kadrosu

Kanlı Yayın dizisinde Leyla isimli bir öğrencinin beklenmedik ölümünden yaşananlar anlatılacak. Bir genç kızın ölümüyle başlayarak 10 bölüm devam edecek Kanlı Yayın dizisinin tüm oyuncuları ve Kanlı Yayın dizisinin tüm karakterleri konumuzda olacak.

Saran Medya’nın yapımcılığını üstleneceği Kanlı Yayın dizisinin yönetmeni Can Ulkay olurken dizi 10’ar bölümden toplamda 3 sezon ve 30 bölüm olarak ekranlarda olması planlanıyor.

Kanlı Yayın Oyuncuları

Bergüzar Korel – Neslihan

Bergüzar Gökçe Korel 27 Ağustos 1982 de İstanbul’da dünyaya gelmiştir ve 39 yaşının içindedir. Mimar Sinan Üniversitesinde tiyatro eğitimini tamamlayan Bergüzar Korel oyunculuktan nce profesyonel olarak voleybol oyandı. Kurtlar Vadisi: Irak filmi ile oyunculuğa başlayan Bergüzar Korel Binbir Gece dizisinde hayat verdiği Şehrazat karakteri ile büyük başar yakalamıştır. Daha sonra Karadayı dizisinde Feride karakterine hayat vererek ünlenen Bergüzar Kore son olarak Vatanım Sensin Azize karakteri ile yer almıştır.

2009’dan beri Halit Ergenç ile evli olan Bergüzar Korel son olarak eşi Halit Ergenç ile Azizler filminde başrolde yer almıştır. Bergüzar Korel’in ilk dijital dizisi Exxen’de yayınlanacak Kanlı Yayın dizisi olacaktır.

kanli yayin dizisi berguzar korel

Serkan Altunorak – Vural

Evli ve Öfkeli dizisinin Tarık’ı olarak tanınan tiyatro ve sinema oyuncusu Serkan Altunorak Hacettepe Üniversitesinde tiyatro eğitimini tamamlamıştır. Daha sonra Boğaziçi Üniversitesinde ve Amerika’da oyunculuk üzerine eğitimler almıştır. Serkan Altunorak son dönemde 7 Yüz isimli İnternet dizisinde ve Cebimde ki Yabancı filminde rol almıştır. 24 Aralık 1976 da Ankara dünyaya gelen Serkan Altunorak 44 yaşındadır. Serkan Altunorak 1.82 cm boyun ve 74 kg’dır. Bir söylentiye göre bir dönem Ezgi Mola ile aşk yaşamıştır; ancak şuanda böyle bir birliktelik söz konusu değil.

Vural Neslihan’ın eşidir. 

Serkan Altunorak kanli yayin vural

Yiğit Özşener – Nejat

Yiğit ÖZŞENER 6 Nisan 1972 İzmir doğumludur ve 47 yaşındadır. Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik Haberleşme bölümü mezunu olan Yiğit Özşener  son olarak Cesur ve Güzel dizisi kadrosunda yer almış ve hayat verdiği Rıza karakteri ile dikkat çekmiştir. 2018 de ise Bozkır isimli internet dizisinde Seyfi Tahiroğlu olarak yer almıştır. 2001 yılından beri tiyatro ile ilgilenmektedir. Özellikle Ezel dizisinde ki Cengiz karakteri ile dikkat çekmiştir. Son olarak Ramo da Yavuz karakteri ile yer almıştır.

Nejat başarılı bir polistir.

Yigit Ozsener kanli yayin nejat

Şuanda Kanlı Yayın dizisinde Leyla karakterine kimin hayat vereceği belli olmadı ancak Kanlı yayın dizisi oyuncu kadrosunda bir çok genç oyunu yer alacak; bu oyuncular dizi de öğrenci karakterlere hayat verecek.

Yorum yaz