Arıza Bergüzar kimdir? Gerçek Amacı nedir?

Arıza dizisine Bergüzar karakteri ile ünlü oyuncu Nursel Köse dahil oldu. Bir çok izleyici Arıza Bergüzar kimdir sorusunu soruyor? Arıza dizisinde Bergüzar masanın gerçek lideridir. Masanın düzenini kurarak masadan milyonlar kazanan Bergüzar Ece Türkiye’de tanınan bir finans uzmanıdır.

Arıza Bergüzar kimdir?

Arıza’da Bergüzar daha önce ismi çokça geçen İhtiyar karakteridir. Bergüzar Ece kanallarda finans konusunda konuşma yapan otoriter bir finans uzmanıdır. Tabi Bergüzar Ece’nin parasının kayağını bu finansal hareketleri gibi görünse de aslında Bergüzar Ece konsorsiyumun ticari faaliyetlerinden kazanmaktadır.

Silah kaçakçılığı Bergüzar Ece’nin en büyük gelir kaynağıdır; Türkiye’den dünyanın bir çok ülkesine silah satar. İçinde Haşmet Gürkan’ın da bulunduğu masanın gerçek lideri İhtiyar’dır ancak ihtiyarı kimse bilmez masa kendi liderini seçer. İhtiyar masaya tavsiye kararlar gönderir masa da bu kararları uygular.

ariza ihtiyar

Balaban şimdilerde hem masaya hem de ihtiyara karşı harekete geçmiştir. Balaban’ın arkasında bir çok devlet gizli istihbaratı vardır. Balaban’ın tek amacı masanın liderliğini İhtiyar’dan almak ve masanın kazancını ele geçirmektir.

Arıza Bergüzar’ın Gerçek Amacı ne?

Arıza da Bergüzar’ın gerçek amacı daha fazla para kazanmaktır. Dini imanı para olan Bergüzar masa da kavga ve kan istemez; çünkü masanın aktif olarak çalışamadığı her gün İhtiyar ve masa milyonları kaybetmektedir.

Ariza Berguzar