Sadakatsiz Derin Ölecek mi? Melis Sezen Sadakatsiz’den Neden Ayrılıyor?

Sadakatsiz’de Asya’nın intikam alacağı bölümlerde geldi. Bilindiği üzere daha önce Volkan türlü oyuncular ile Asya ile Aras’ın mutluluğuna engel olmuştu. Oyun oynama sırası şimdi Asya’da. Asya Volkan ile Derin’in evliliğine bir bomba gibi düşecek. Volkan eşi Derin’in oğlu Ali’yi öldürmek istediğini düşünecek. Ali’nin kaybolan anahtarlığını Asya’nın çekmecesinde bulan Volkan çılgına döner ve Derin’den intikam almak için onu küvette gafil avlar.

Volkan duş alan Derin’i küvete suyun içine basar; Derin uzun süre suyun altında nefessiz kalır ve bayılır. Peki Sadakatsiz de Derin ölecek mi? Sadakatsiz dizisi bu sezon final yapacak. Yaklaşık 2 aylık bir dönemi var. Daha önce Sadakatsiz dizisinde Aras karakteri ile başrolde yer alan Berkay Ateş ve yan rollerde yer alan Burak Sergen (Haluk Güçlü) Yeliz Kulvancı (Bahar) ve Ali İl (Melih) de ayrılmıştı. Sadakatsiz  dizisinden Melis Sezen’in ayrılacağı yönünde şuanda bir bilgi yok.

Sadakatsiz Derin Ölecek mi?

Sadakatsiz dizisinde Derin ölecek final öncesi ama Sadakatsiz dizisinin 23 mart 2022 çarşamba akşamı yayınlanan 53. bölümünde mi bilemiyoruz; ancak Sadakatsiz dizisinde Derin de ölürse senaristler ne ile senaryoyu devam ettirecek. Benim tahminlerime göre Sadakatsiz Derin Ölecek mi? sorusunun cevabı şimdilik hayır olur.

Melis Sezen Sadakatsiz’den Neden Ayrılıyor?

Melis Sezen Sadakatsiz’den Neden Ayrılıyor? sorusuna kesin cevap vermek mümkün değil ama bu ayrılık senaryo gereği sezon finali öncesi gerçekleşecek. 

Sadakatsiz dizisinde çok önemli bir ayrılık mı yaşanacak ve Sadakatsizde Derin ölecek. Peki Melis Sezen Sadakasiz’den neden ayrılıyor? Sadakatiz dizisi İngiltere’de Doctor Foster ismi ile 2015 ve 2017 yılları arasında toplam 2 sezon yayınlanmıştı. Doctor Foster dizisinin Türkiye uyarlaması olan Sadakatsiz dizisi 17 bölüm yayınlandı ve ilk 17 bölüm itibari ile Doctor Foster dizisi ile bire bir aynı senaryoyu işledi.

Doctor Foster dizisinde ki hikayeye göre 20. bölümde Kate karakteri ölecek. Sadakasiz dizisinde de Kate karakteri Derin; bu durumda Sadakatsiz dizisinin 20. bölümünde Derin karakteri diziye veda edecekti ancak orijinal senaryodan uzaklaşıldığı için şimdilik bir ayrılık söz konusu değil.

Sadakatsiz Derin Ölecek mi? sorusunun cevabı evet; ancak şimdi değil. Sadakatsiz dizisinin 3 mart 2021 de ekranlara gelecek 20 bölümünde Derin karakteri diziye veda etmeyecek. Derin Volkan’ı kızı Zeynep ile tehdit edecek. Zeynep’ten ayrı kalmak isteyemeyen Volkan sizce Derin’den kurtulmak için onu öldürmüş olabilir mi?

Sadakatsiz dizisinde Derin bir anda ortadan kaybolacak. Derin’in yok olması ile Güçlü ailesi çok büyük bir travma geçirecek. Polis Derin’in Volan veya Asya tarafından öldürülmüş olma ihtimali üzerinde duracak.

Derin karakterinin ölmesi ile Volkan Asya ile yeniden birlikte olmak için daha fazla çaba harcayacak. Şuana kadar Derin olduğu için Volkan’ın da kafası karışıktı. Volkan Derin ve Asya arasında kalıyordu ancak Derin’in kaybolması sonra Volkan’ın tek hedefi Asya’nın kalbini kazanmak olacak. Peki Asya Volkan’ı affedecek mi tabi ki hayır.

DR Foster dizisinin senaryosu bittikten sonra Sadakatsiz dizisine yeni senarist takviyeleri yapılacak ve yeniden bir hikaye yazılarak Sadakatsiz dizisi devam ettirilmeye çalışılacak işte Sadakatsiz dizisinin 3. sezonun olup olmayacağına o zaman karar verilecek.

İzleyicilerimiz bizlere Melis Sezen Sadakatsiz’den neden ayrılıyor? sorusunu soracak; bu sorunun cevabı ise net. Melis Sezen Sadakatsiz dizisinden kesin olarak senaryo gereği ayrılacak. Sadakatsiz dizisinde artık Derin karakterine senaryo yazılmayacağı için Melis Sezen de Sadakatsiz dizisinden ayrılmış olacak.

Melis Sezen Sadakatsiz dizisinden ayrıldıktan sonra yepyeni bir dizi ile 2021 bitmeden izleyicisi karşısında olacak. Melis Sezen daha önce Sevgili Geçmiş ve Leke  gibi dizilerde yardımcı başrol olarak yer alsa da ilk defa Sadakatsiz dizisinde  başrol deneyimi yaşadı. Melis Sezen Sadakatsiz dizisinden sonra adeta bir yıldız oldu; bu nedenle de şimdiden Melis Sezen’e bir çok diziden başrol teklifi geldi. Melis Sezen muhtemelen bu dizilerden birini seçerek çok vakit kaybetmeden yeniden ekranlara izleyicisinin karşısına dönecektir. blank