Kara Ağaç Destanı Sezon Finali Ne Zaman? 1.Sezon

 

Kara Ağaç Destanı Sezon Finali Ne Zaman? TRT 1 ekranlarının sevilen yapımı Kara Ağaç Destanı için yeni sezon onayı çıktı. Bu haberimizde 1.sezon finali tarihini sizlerle paylaşacağız.

TRT 1 ekranlarında her cuma izleyicisi ile buluşan Kara Ağaç Destanı Oyuncu kadrosunda Olgun Şimşek, Emre Kıvılcım, Meltem Akçöl, Özlem Conker, Merih Öztürk, Hakan Boyav, Ayten Uncuoğlu, Gülçin Hatıhan, Sevtap Özaltun, Deniz Altan, Berfin Kıymaz, Oğulcan Arman Uslu, Kenan Civiz, Sekvan Serinkaya, Eray Ertüren, Nurhayat Boz, Mehmet Şeker, Sultan Sarohan, Taylan Meydan, Halil Demir, Alessa Dilara Demircan, Erhan Mirahmetoğlu gibi popüler ve deneyimli isimler yer alıyor.

Kara Ağaç Destanı Sezon Finali Ne Zaman?

23 Şubat 2024 Cuma günü ilk bölümüyle beraber TRT 1 ekranlarında yerini alan Kara Ağaç destanı yeni sezonda da devam edecek. İlk sezonunda Kızılcık Şerbeti, Yalı Çapkını, Gaddar gibi yapımların oldukça gerisinde kalan dizi için final kararı alınmadı. Sevilen dizinin yeni sezonda yüksek bir ihtimal günü değişmesi bekleniyor.

TRT 1 ekranlarında yayımlanan Kara Ağaç Destanı dizisi izlenme sayılarında istenileni veremese de yeni sezonda da ekran severlerle buluşacak. TRT yönetimi Kara Ağaç, Teşkilat, Mehmed Fetihler Sultanı, Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi yapımlarının yeni sezonda da yer alması için 0nayı verdi. Böylelikle Kara Ağaç Destanı dizisi ilk sezonuna 7 Haziran 2024 Cuma günü 15.bölümü ile beraber veda edecek.

Kara Ağaç 1.Sezon Final Tarihi

Gaddar, Kızılcık Şerbeti ve Yalı Çapkını dizilerinin izlenme sayılarında çok çok gerisinde kalan Kara Ağaç Destanı dizisi böylelikle beraber 7 Haziran 2024 Cuma günü sezon finali yapacak. 15.Bölümü ile ilk sezonuna ara verecek dizinin eylül ayında tekrardan izleyicisi ile buluşması bekleniyor. Bakalım oyuncu kadrosunda nasıl değişiklikler meydana gelecek.

Kara Ağaç Destanı Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız