Kardeşlerim Cemile Kimdir? Nilsu Yılmaz Biyografisi Sevgilisi

Daha önce Kolej Katil Kim ve Kırmızı Oda dizileri ile izleyicisi karşısına çıkan Nilsu Yılmaz şimdi de Atv’nin en çok izlenen ve sevilen dizilerinden Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmaya hazırlanıyor. Hatırlanacağı üzere daha önce sizlere Kardeşlerim dizisinin 2. sezonunda Cemile, Dora ve Kaan isimli yeni karakterlerin senaryoya dahil edileceğini ve NGM Medya’nın 2. sezonda Kardeşlerim dizisini çok daha akıcı hale getirmek istediğini yazmıştım. İşte sonunda izleyicinin akılında ki Kardeşlerim Cemile Kimdir sorusu da cevabını bulmuş oldu.

Kardeşlerim Cemile Kimdir?

Lise son sınıf öğrencisi olarak diziye dahil olacak Cemile Asiye’nin yakın arkadaşlarından biri olarak diziye dahil olacak. Yetimhanede büyüyen Cemile aynı Asiye gibi zor şartlardan gelse de kolay yoldan zengin olmanın hayallerini kuracak. Cemile havalı ve alımlı bir kızdır. Güzelliğinin farkında olan Cemile zenginlerin ortamlarına girmeye çalışacak ancak yetimhane kızı olması sebebi ile her zaman hayal kırıklığı yaşamak zorunda kalacaktır.

Kardeslerim Cemile

Nilsu Yılmaz Biyografisi

Kırmızı Oda dizisinde Meliha’nın Kızı Melek olarak olarak giren ve ilk ekrana geldiği andan itibaren ekran ışığı ve oyunculuk yetenekleri ile dikkat çeken Nilsu Yılmaz 2003 İzmir doğumludur ve 18 yaşının içindedir. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümü öğrencisi olan güzel oyuncu 1,77 cm boyunda ve 50 kilo ağırlığındadır. Daha çocuk yaşta oyunculuğa başlayan ve fak Tefek Cinayetler, 20 Dakika, Davetsiz Misafir, Payitaht Abdülhamid gibi dizilerde küçük küçük rollerde yer alan Nilsu Yılmaz en önemli çıkışını Atv’nin Kardeşlerim dizisi ile yapmayı planlamaktadır.

Nilsu Yılmaz Boyu Kilosu

Nilsu Yılmaz 177 cm boyundadır. Nilsu Yılmaz 50 kg ağırlığındadır.

Nilsu Yılmaz’ın Sevgilisi Kim?

Nilsu Yılmaz daha çocuk yaştadır; şuanda açıkladığı bir sevgilisi yoktur. Nilsu Yilmaz resimleri 2022