Teşkilat Roza Kimdir? Yıldırım’ın Kızı (Lara Domaç Kimdir?)

Teşkilat dizisi 2. sezonda yeni oyuncu kadrosu ile izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Teşkilat dizisinin oyuncu kadrosuna son olarak Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Hasan Sabbah karakterine hayat veren Gürkan Uygun büyük düşman olarak dahil olmuştu. Hatırlanacağı üzere geçen sezon Teşkilat dizisinde Mehmet Usta  Zayed Fadi karakteri ile büyük düşmanı canlandırmış ve yeni sezonda hikayesi bittiği için diziden ayrılmıştı.

Teşkilat dizisinde güzel oyuncu Lara Domaç  Gükan Uygun’un hayat vereceği Türk düşmanı Yıldırım karakterinin kızı Roza’ya hayat verecek. Daha önce çok fazla ekranlarda görmediğimiz Lara Domaç Teşkilat dizisinde hayat vereceği Roza karakteri ile dikkat çekecek ve izleyici Teşkilat Roza Kimdir? Yıldırım’ın Kızı sorularını soracak.

Teşkilat Roza Kimdir?

Teşkilat dizisinde Roza 22 yaşında güzel bir kızdır. Babası Yıldırım’ı normal bir iş adamı sanan Roza babasının girdiği karmaşık ilişkilerin farkında değildir. Babasının Türkiye’yi yıkmaya çalışan büyük bir ajan olduğunu öğrenen Roza büyk bir hayal kırıklığı yaşayacaktır. Teşkilat dizisinde Serdar ise Yıldırım’a yaklaşmak için Yıldırım’ın kızı Roza’ya yaklaşacak ve Roza’yı kendine aşık etmeye çalışacaktır. Roza ise kendisi ile yakından ilgilenen Serdar’a aşık olacaktır.

Teşkilat Yıldırım’ın Kızı Kimdir?

Teşkilat dizisinde Yıldırım’ın kızı Roza karakterine Lara Domaç hayat verecek. Şimdi de Lara Domaç’ı yakından tanıyalım.

Teşkilat Roza kimdir Yıldırım'ın kızı Lara Domaç hayat verecek Kimdir?

Son olarak Hasan Can Kaya’nın Bir Yeraltı Sit-Com’u dizisinde yer alan ve dikkatleri üzerine çeken Lara Domaç şimdi de Teşkilat diizsine yeni gelen oyunculardan biri oldu. Daha önce de Hayallerim Aşkım Ve Ailem dizisinde yer alan Lara Domaç 1999 İstanbul doğumludur ve 22 yaşının içindedir. Tümay Özokur menajerlik ile çalışan ve bizzat Tümay Özokur’dan oyunculuk dersleri alan Lara Doma ilk oyunculuk deneyimini ise 20 Dakika dizisinde yaşamıştır.

Lara Domaç’ın Sevgilisi Kim?

Lara Domaç’ın bilinen bir sevgilisi yoktur. Lara Domaç 1.65 cm boyunda ve 50 kg ağırlığındadır.