Aziz Dizisi Efnan Kimdir? Bilinmeyenleri Neler? Melisa Şenolsun Kim?

Aziz Dizisi Efnan Kimdir sorusunun cevabı belli oldu. Murat Yıldırım’ın yeni dizisi Aziz’de kadı başrol oyuncusu olarak güzel oyuncu Melisa Şenolsun  yer alacak. Akıllara durgunluk veren güzelliği ile ekranların sevilen yıldızlarından olan Melisa Şenolsun  dizi de Efnan karakteri ile yer alacak.

Aziz Dizisi Efnan Kimdir?

Aziz dizisinde Efnan 20’li yaşların sonuna gelmiş kendi ayakları üzerinde durmayı başaran güzeller güzeli bir kızdır. Efnan’nın hayatı Aziz ile karşılaştıktan sonra oldukça zor bir hal alacak. Efnan sakin bir yaşam sürerken Aziz’in hayatına girmesi ile zorlu bir sürece girecek. Aziz’e aşık olan Efnan Aziz için ölmeyi bile göze alabilecek.

Efnan’ın Bilinmeyen Geçmişinde Neler Var?

Aziz dizisinde Afnan’ın oldukça karmaşık bir çocukluğu ve gençliği var ancak ilerleyen dönemde Efnan’ın gizli geçmişi daha çok ön plana çıkacaktır.

Aziz Dizisi Efnan Kimdir Efnan karakterine melisa şenolsun hayat verecek

Melisa Şenolsun Kimdir?

Melisa Şenolsun 24 Eylül 1996 İzmir doğumludur. 25 yaşının içinde olan Melisa Şenolsun İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarında oyunculuk dersleri almıştır. Umuda Kelepçe Vurulmaz ve Tatlı Küçük Yalancılar dizileri ile ünlenmeye başlayan Melisa Şenolsun özellikle Kiralık Aşk dizisi ile ilk yardımcı başrol oyunculuğu deneyimi yaşamıştır. 1,71 boyunda ve  59 kg olan Melisa Şenolsun 25 yaşındadır. Mehmet Ozan Dolunay ve Umut Evirgen ile daha önce ilişkisi yaşayan Melisa Şenolsun son dönemde Nefes Nefese, Atiye ve Menajerimi Ara gibi dizilerde yer almıştır.

Aziz dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız Aziz Oyuncuları

Yorum yaz