Kardeşlerim Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?

30. bölümü ile 27 kasım 2021 de izleyicisi karşısına çıkacak Kardeşlerim dizisinin çok yakında final yapacağı iddia edildi; Peki NGM Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Kardeşlerim dizisi gerçekten final yapacak ve ekranlara veda edecek mi?

Kardeşlerim Final mi Yapacak?

Kardeşlerim dizisinde başrol oyuncusu Halit Özgür Sarı’nın diziden ayrılması sonrası ehil olmayan insanlar tarafından çıkarılan bu söylentiler kesinlikle doğru değildir. Ne Atv yönetimi ne de Kardeşlerim dizisi yapımcısı NGM Medya Kardeşlerim dizisi ile ilgili bir final kararı almamıştır. Kardeşlerim dizisinde Halit Özgür Sarı’nın ayrılığı beklendik bir ayrılık değildi ancak dizinin reytingleri oldukça iyi bu nedenle de yeni bir senaryo yazılarak Kardeşlerim dizisi yoluna devam edecek. kardeslerim final

Kardeşlerim Dizisi Nasıl Başladı

NGM Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Kardeşlerim dizisi ilk bölümü ile 20 şubat cumartesi akşamı yayın hayatına başladı. Kardeşlerim dizisi ilk iki bölümde hem hikayesi ile hem de oyuncu kadrosu ile izleyiciyi büyülemeyi başardı. Gönül Dağı ve Kuzey Yıldızı İlk Aşk gibi güçlü rakipleri olmasına rağmen cumartesi akşamları tutunmayı başaran Kardeşlerim dizisi artık bir cumartesi klasiği olmaya aday.

Kardeşlerim dizisinin ilk bölümü çok beğenilmişti; dizi ilk bölümde ki başarısının karşılığını ikinci bölümde gördü ve ilk  bölümde 5 reyting alan dizi ikinci bölümde 7.69’a çıkardı.

Drama yönü yüksek olan Kardeşlerim dizisinin hikayesi izleyici tarafından çok beğenildi. Oyuncuların performansları da çok beğenilmişti; eğer dizinin hikayesi böyle başarılı şekilde devam edebilirse Kardeşlerim  dizisinin 7 – 8 bandında reytingler almaya devam edecektir.

Kardeşlerim Ne Zaman Final Yapacak?

Kardeşlerim ne zaman final yapacak sorusunun cevabı şimdilik 15 mayıs 2021 olarak görülüyor. Kardeşlerim dizisi kesin olarak eylül 2021 de 2. sezonu ile ekranlarda olacak.

Kardeslerim Ne Zaman Final Yapacak resimleri

Kardeşlerim dizisinin mayıs ayına kadar 13 bölüm Atv ile sözleşmesi olduğu düşünülüyor. İlk 52 bölümde Kardeşlerim  dizisinin performansı değerlendirilecek ve 3. sezonda devam edip etmeyeceğine karar verilecek. Eğer Kardeşlerim dizisi 5 ve üzeri reytingler almaya devam ederse bu durumda 2021 2022 yeni sezonunda da Kardeşlerim  dizisi ekranlara gelmeye devam edecektir.

Kardeşlerim Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Kardeşlerim dizisinin ilk sezonu 13 bölüm olarak yayınlanacak ve Ramazan bayramı öncesi sezon finali yaparak ekranlara veda edecek. Kardeşlerim dizisinin 2. sezonu ise 39 bölüm olarak ekranlara gelecek.

Kardeşlerim dizisi ile ilgili görülen en büyük problem dizinin senaryosu ile ilgili olacak. İlk bölümde dram seviyesi çok yüksek olan dizinin ilerleyen bölümlerinde ise dram seviyesi düşecek ve izleyici yavaş yavaş diziden sıkılmaya başlayacak ve diziyi klasik bir dizi olarak görecektir ki bu andan itibaren Kardeşlerim dizisinin reytingleri düşmeye başlayacaktır.

Kardeşlerim  dizisinin 3. sezonu için hazırlanan senaryosu da dizininin devam edip etmeyeceğini belirleyecek. Eğer Atv yönetimi etkili bir üçüncü sezon senaryosu ortaya konamazsa bu durumda Kardeşlerim dizisi için final kararı alabilir.

 

Kardeşlerim Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak? (1 Yorum)