Kardeşlerim Tolga Kimdir? Berk Ali Çatal Nereli Kaç Yaşında

Atv ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim’e yeni bir isim daha dahil oldu. Reytinglerde ilk sıralarda yer alan Kardeşlerim dizisinde Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy ve Halit Özgür Sarı gibi oyuncular yer alırken diziye Berk Ali Çatal dahil oldu.

Kardeşlerim dizisi 24 Nisan Cumartesi 10. Bölümü ile ekranlarda olacak. Bu bölümde Berk Ali Çatal Tolga karakteri ile diziye dahil olacak. NG Medyanın yapımcısı olduğu dizide Serkan Birinci yönetmen koltuğunda oturuyor. Dizide Kadir ailesini ayakta tutmak ve bir araya getirmek için elinden geleni yapmaya devam edecek.

Kardeşlerim Tolga Kimdir?

Kardeşlerim dizisinde 10. Bölüm itibariyle diziye dahil olan Berk Ali Çatal’ın rol aldığı Tolga karakterinin kötü bir karakter olacağı söyleniyor. Ancak bu bilgi henüz teyit edilmedi. Gelişmeleri burada paylaşmaya devam edeceğiz.berk1

Berk Ali Çatal Kimdir?

Son olarak Çukur dizisinde Sercan karakterini oynayan Berk Ali Çatal, Mart 1995 İstanbul doğumlu ve 26 yaşında. Yedi Tepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakultesi Tiyatro Bölümü mezunu olan Berk, Sadri Alışık Kültür Merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır. Yakışıklı oyuncu 1,84 m boyunda 72 kg ağırlığındadır. berk

Berk Ali Çatal Hangi Dizilerde Oynadı?

Genç yetenek ilk olarak Beni Böyle Sev ile dizi kariyerine başlamış, ardından Umutsuz Ev Kadınları, Aile Reisi, Söz ve Çukur dizilerinde oynamıştır. Çukur dizisindeki Sercan karakteri ile büyük bir beğeni toplamıştır.