Ada Masalı Derya Kimdir? Ayça Ayşin Turan

Star TV’nin yaz sezonu için Ay Yapım’a hazırlattığı dizi için geri sayım devam ederken başrol kadın oyuncusu da belli oldu. Ada Masalı dizisinin erkek başrol oyuncusu için Alp Navruz ile anlaşmaya varılmıştı. Dizinin kadın başrol oyuncusu için ise görüşmeler devam ediyordu. Sonunda mutlu son yaşandı ve Ayça Ayşin Turan ile anlaşmaya varıldı.

Son olarak Arıza dizisinde Halide karakteri ile rol alan ve güzelliğiyle herkesi büyüleyen Ayça Ayşin Turan yaz dizisi olan Ada Masalı dizisinde Derya karakterini oynayacak. Çekimlerine İzmir’de başlanan dizi yakında Star TV ekranlarında yer alacak.

Ayça Ayşin Turan Kimdir?

Ada Masalı dizisinin kadın başrol oyuncusu Ada Ayşin Turan 25 Ekim 1992 yılında yedi kardeşten biri olarak Sinop’ta dünyaya geldi. Anne tarafından Selanik göçmeni olan güzel oyuncu çocukluğundan bu yana oyuncu olma gayreti içinde olmuştur İlk dizi deneyimi 2007 yılında oynadığı Affedilmeyen olmuştur. İstanbul Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümü mezunudur.ayca1

Ayça Ayşin Turan Hangi Dizilerde Oynadı?

Son olarak Arıza dizisinde Halime karakterini oynayan Ayça Ayşin Turan Zemheri, Hakan Muhafız, Meryem, Altınsoylar, Karagül, Dinle Sevgili, Hayal ve Gerçek ile Affedilmeyen dizilerinde rol almıştır.

Ayça Ayşin Turan Nereli Kaç Yaşında

1992 doğumlu olan güzel oyuncu 28 yaşındadır. Babasının Tunus asıllı olmasını yalanlayan Turan annesinin Selanik göçmeni olduğunu belirtmiştir. Kendisi Sinop doğumludur.ayca

Ayça Ayşin Turan Sevgilisi

Altınsoylar dizisindeki oyun arkadaşı Aras Aydın ile ilişkilerin gerçek hayata da yansıtan ikili birlikteliklerini sosyal medya hesaplarından duyurmuştu.

Yorum yaz