Ada Masalı Nerede Çekiliyor?

Ada Masalı dizisi nerede çekilecek sorusu cevabını buldu. Ada Masalı dizisi İzmir Sığacık’ta bulunan bir adada çekilecek.

Star TV ekranlarında haziran ayında yayın hayatına başlayacak olan Ada Masalı dizisinin çekimleri mayıs ayında başlayacak. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Ada Masalı dizisi yaz dizisi olacak ve çekimleri İzmir Sığıcak’ta gerçekleşecek.

Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un başrollerinde yer alacağı Ada Masalı dizisi bir aşk dizisi olacak ve dizi de Derya ve Deniz isminde ki iki gencin tutkulu aşk hikayesi anlatılacak. Bir sahil kasabasında geçen aşkın anlatılacağı Ada Masalı dizisi için İzmir’in güzel mahallesi Sığacık’a set kurulacak. Ada Masalı Nerede Çekiliyor?

Ada Masalı Nerede Çekiliyor?

Sığacık İzmir arası 52 km muhtemelen Ada Masalı başrol oyuncuları da Sığacık’ta bulunan otellerde konaklayacaklar. İzmir’in Seferihisar ilçesine bağlı bir mahallesi olan Sığacık’ta tursitler hariç yaklaşık 3.000 kişi yaşamakta.

Ada Masalı Nerede Çekiliyor izmir sığacıkta

Son dönemde bir çok dizinin çekimleri için İzmir’e set kurulmuştu; ancak ilk kez Sığacık’ta bir dizi için set kurulacak. Şeref Sözü dizisi İzmir’in Dikili ilçesinde bulunan Kalem Adasında gerçekleşmişti. Netflix dizisi Bir Denizaltı Hikâyesi de İzmir’in Cunda adasında gerçekleşiyor. Bakalım Ada Masalı dizisi İzmir’in doğa harikası Sığacık mahallesinde çekilecek.

Ada Masalı dizisi için mayıs ayında Ay Yapım set kurduğunda biz de sizlere Ada Masalı dizisinin nerelerde çekileceğini bildireceğiz. Ada Masalı Nerede Çekiliyor?

Ada Masalı dizisinin oyuncu kadrosunu yakından tanımak için tıklayınız Ada Masalı Oyuncuları