Bir Ada Masalı Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

Yaz sezonunda Star TV ekranlarında yer alacak dizi için harekete geçildi. Dizinin yönetmen koltuğunda Menajerimi Ara, Ufak Tefek Cinayetler, Cesur ve Güzel gibi adından söz ettiren dizileri yöneten Ali Bilgin otururken senaryosunu Yelda Eroğlu kaleme alıyor.

Çukur, Alev Alev ve Menajerimi Ara gibi dizilerin yapımını üstlenen Ay Yapım yaz sezonu için Star TV için anlaştı. Oyuncuları henüz belli olmayan dizinin ismi Bir Ada Masalı olarak belirlendi. Dizinin yakında Star TV’de yayınlanması bekleniyor.

Bir Ada Masalı Konusu

Dizi hakkında çok fazla bir bilgiye sahip olmasak da adından da anlaşılacağı gibi bir adada geçen aşkları konu edineceğini söylemek yanlış olmaz. Yaz sezonunda yayınlanacak olan dizi eğer tutarsa kalıcı hale gelecek.

Bir Ada Masalı Oyuncuları

Alp Navruz

15 Ocak 1990 İstanbul doğumlu olan Alp Navruz  31 yaşındadır. Önce modellik yapan Alp Navruz daha sonra oyunculuk eğitimi almış ve Arkadaşlar İyidir dizisi ile izleyicisi karşısına çıkmıştır. Fazilet Hanım ve Kızları dizisi ile ünlenen Alp Navruz 2019 da Elimi Bırakma dizisinde Cenk Çelen ve 2020 de Zümrüdüanka dizisinde Serhat Demirkan karakterine hayat vermiştir. Alp Navruz 1,83 m boyunda ve 80 kg ağırlığındadır ve Ebru Şam ile sevgilidir.

Ay Yapım imzalı Bir Ada Masalı için herhangi bir açıklama yapılmazken oyuncuları ve karakterleri ile ilgili gelen bilgiler sitemizde güncellenecektir. Senaristinin Yelda Eroğlu olması dizi için umut verici. Yelda Eroğlu Umutsuz Ev Kadınları ve Menajerimi Ara gibi dizilerin de senaristi.