Ada Masalı Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

Star Tv’nin yeni yaz dizisi Ada Masalı oyuncuları belli oldu. Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, İpek Tenolcay Ada Masalı oyuncuları oldu. Ada Masalı dizisinin yönetmeni Ali Bilgin olurken Yelda Eroğlu ile dizinin senaristi olacak.

Ada masalı oyuncuları bir arada toplu fotoğraf verdi Ayça ayşin turan da var

Ada Masalı Oyuncuları

Alp Navruz (Poyraz)

15 Ocak 1990 İstanbul doğumlu olan Ada Masalı oyuncuları arasında yer alan Alp Navruz  31 yaşındadır. Önce modellik yapan Alp Navruz daha sonra oyunculuk eğitimi almış ve Arkadaşlar İyidir dizisi ile izleyicisi karşısına çıkmıştır. Fazilet Hanım ve Kızları dizisi ile ünlenen Alp Navruz 2019 da Elimi Bırakma dizisinde Cenk Çelen ve 2020 de Zümrüdüanka dizisinde Serhat Demirkan karakterine hayat vermiştir. Alp Navruz 1,83 m boyunda ve 80 kg ağırlığındadır ve Ebru Şam ile sevgilidir.

Poyraz Ada’da yaşayan zeytin yağı üreticisi bir gençtir. Babasından kalma bir zeytinyağı fabrikası vardır. Dışarıdan katı biri gibi görünse de içi yumuşacıktır. Hasta babaannesinin arsalarını asla otel için satmak istemez. 

alp navruz bir ada masali dizisi

Ayça Ayşin Turan (Haziran)

25 Ekim 1992 Sinop doğumlu olan Ayça Ayşin Turan 1,67 m boyunda ve 47 kg’dır. İstanbul Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü mezunu olan Ayça Ayşin Turan Tümay Özokur menajerlik ile oyunculuğa ilk adımını atmıştır. Dinle Sevgili ve Karagül dizileri Ayça Ayşin Turan’ın ilk olarak kendini gösterdiği diziler oldu. Özellikle Karagül dizisinde hayat verdiği Ada karakteri ile çok sevilen Ayça Ayşin Turan son dönemde Arıza ve Meryem dizilerinde başrolde yer almıştır.

Adalı olsa da Haziran şehirde yaşamayı seven güzeller güzeli bir kızdır. Gerçek aşka inanmaz; işinde başarıl olmak onun için önemlidir. Poyraz’ı arsalarını satmak için ikna etmeye Ada’ya gider ama Poyraz’a aşık olur. 

ayca aysin Turan 2021

Nihan Büyükağaç (Selma)

Ada Masalı Oyuncuları arasında yer alan Nihan Büyükağaç Cesur ve Güzel dizisinde hayat verdiği Adalet karakteri ile sevilmiştir ve 1981 İstanbul doğumludur. 39 yaşının içindedir. Ankara Üniversitesi Tiyatro eğitimini tamamlayan Nihan Büyükağaç daha önce Fırtına  Sevdaluk, Gönül İşleri ve İkizler Memo-Can dizisinde yer almıştı son olarak ise final yapan Seni Çok Bekledim dizisinde yer almış ama beklediğini bulamamıştır. 2020 de ise Canevim dizisinde Feryal karkateir ile de başarısız olmuştu.

Selma Haziran’nın teyzesidir. 

ada masali selma

Bülent Çolak (Görkem Doğan)

20 Eylül 1977 İstanbul doğumlu olan Bülent Çolak Geniş Aile dizisinde hayat verdiği Ulvi karakteri ile  tanınmıştır. Kartal Sanat merkezinde oyunculuk eğitimi alan Bülent Çolak son dönemde Süt ve Kurabi ve Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü ve Kırmızı Kamyon ve Küçük Dev Kadın filmi ile ekranlarda yer almıştır. Sefa Öztürk ile evlidir ve bir çocuk babasıdır. 1.68 cm boyunda ve 66 kg ağırlığındadır.

Görkem Doğan defile organizatörüdür. bulent colak 2021

Eylül Ersöz (Nehir)

Gülperi dizisinden hayat verdiği Zeliha karakteri ile tanınan Eylül Ersöz 6 Eylül 2001 İstanbul doğumludur ve 20 yaşının içindedir. Ada Masalı Oyuncuları arasında yer alan Eylül Ersöz dizi de Nehir karakterine hayat verecektir.

Nehir Haziran’ın moda tasarım konusunda yetenekli kuzenidir.  Nehir asi ve çılgın bir kız olsa da aslında kalbi pamuk gibidir. Eylül Ersöz dizide  Haziran’ın (Turan) moda tasarım konusunda yetenekli kuzeni Nehir karakterine hayat verecektir. 

eylul ersoz

Cem Anıl Kenar (Hakan)

Ada Masalı Oyuncuları arasında yer alan Cem Anıl Kenar Sen Anlat Karadeniz dizisinde hayat verdiği Murat Kaleli karakteri ile tanınmıştır. 9 Eylül 1990 doğumlu oyuncu aslen Ankara’lıdır. 1.90 cm boyunda ve 82 Kg ağırlığındadır. Hayat Şarkısı dizisi ile oyunculuğa başlamıştır.

Hakan karanlık bir tiptir. Herkese dost gibi yaklaşsa da her zaman kendi çıkarları için çalışır. Hakan Doygun beyin yardımcısıdır. 

Cem Anil Kenar

Beril Pozam (İdil)

Son olarak hala devam eden Akrep dizisinde yer alan Beril Pozam yaz döneminde ise Ada Masalı dizisinde yer alacak. Talento ajansın oyuncusu olan Beril Pozam özellikle Afili Aşk dizisi ile tanınmıştır. Beril Pozam aslen tiyatro oyuncusudur. Beril Pozam 1.70 m boyunda ve 57 kilo ağırlığındadır.

İdil umutsuz bir aşka kendini kaptırmış güzel ve akıllı bir kızdır. İdil Haziran’ı kendine en büyük rakip olarak görür. İdil Poyraz’a deliler gibi aşıktır. 

beril pozam

Özge Demirtel (Biricik)

Ada Masalı Oyuncuları arasında yer alan Özge Demirtel ilk olarak Gökhan Türkmen’in sır isimli klibinde oynamış ve güzelliği ile dikkat çekmiştir. Son dönemde oyunculuk eğitimlerini tamamlayan Özge Demirtel ilk dizisi Ada Masalı’nda önemli bir karaktere hayat verecektir.

Biricik Haziran’ın en yakın arkadaşı, sırdaşı ve dostudur. 

ozge demirtel

Rami Narin (Alper)

Son olarak Yeni Hayat dizisine Ayhan Kor karkateri ile sonradan dahil olan Rami Narin 2019 da Trt 1’in Benim Adım Melek dizisine sonradan dahil olmuş ve başarıyı yakalamıştı. İlk olarak Ezra dizisi ile oyunculuğa başlayan Rami Narin Ağlama Anne dizisi ile tanınmıştır. Rami Narin 1990 Hatay doğumludur ve 31 yaşındadır. Beykent Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu olan Rami Narin  175 cm boyunda ve 73 kg ağırlığındadır. Rami Narin ilk olarak 2014 yapımı Ezra dizisi ile oyunculuğa başlamıştır.

Alper Ada’nın yakışıklı esnafıdır. Poyraz’ın en yakın arkadaşı olan Alper sağlam bir dost ve arkadaştır. rami narin

Merve Nur Bengi (Melisa)

Merve Nur Bengi Öğrenci Evi dizisi ile tanınmıştır. 2000 yılında İstanbul da doğan olan Merve Nur Bengi 21 yaşındadır. . Dokuz Eylül Üniversitesinde Tiyatro eğitimi alan güzel oyuncu Merve Nur Bengi Ada Masalı dizisinde hayat vereceği Melisa karakteri için oldukça heyecanlıdır. 4N1K: Yeni Başlangıçlar dizisi ve Unutursam Fısılda filminde de oyunculuk deneyimi de yaşamıştır.

Melisa Ada’nın pastanenin sahibidir aynı zamanda Poyraz ve Alper’le de arkadaşlığı vardır. Melisa tatlı sert bir kızdır.  ada masali melisa

İpek Tenolcay

1970 İstanbul doğumlu olan İpek Tenolcay 51 yaşının içindedir.  Umutsuz Ev Kadınları Kurtlar Vadisi Pusu ve Yalan Dünya gibi diziler ile kendini tiyatrodan sonra dizilerde de kabul ettiren İpek Tenolcay 2019 da ise Erkenci Kuş d ve 2020 de ise Maria ve Mustafa dizilerinde yer almıştır. Son olarak Kırmızı Oda ve Camdaki Kız dizilerinde yer alan İpek Tenolcay 2021 yazında ise Ada Masalı dizisinde yer alacak. İpek Tenolcay 1.70 cm boyunda ve 62 kilo ağırlığındadır.

Haziran’ın annesi

Ipek Tenolcay

Bedia Ener

Çatı Katı Aşk dizisinin Saadet Teyzesi Bedia Eder Ada Masalı isimli yaz dizisinde de yardımcı başrol oyuncu olarak yer alacak. Daha önce de  Hacı Anne karakteri ile Canevim dizisi kadrosunda yer alan Bedia Ener 1954 Uşak doğumlu olan Bedia Ener 67 yaşındadır. Aslen tiyatrocu olan Bedia Ener son dönemde İsimsizler ve Çifte Saadet dizilerinde de yer almıştır.Bedia Ener

Fatih Yücebağ (Sadık)

Müjdat Gezen Sanat Merkezi mezunu olan Fatih Yücebağ oyunculuğun yanında aynı zamanda da seslendirme sanatçısıdır. 30 Ocak 1994 Ankara doğumludur ve 27 yaşının içindedir.  Fatih Yücebağ son olarak Muaf karakteri ile 8. Gün dizisi kadrosunda yer almıştı.

Sadık adada ki turist rehberidir. Kısa yoldan para kazanmayı amaçlamaktadır. fatih yucedag ada masalu sadik

Mesut Özkeçeci (Doygun)

Mesut Özkeçeci 1972 de İstanbul da dünyaya gelmiştir ve 49 yaşının içindedir. Son dönemde Kurtlar Vadisi Pusu, Muhteşem Yüzyıl ve Arka Sokaklar dizilerinde yer alan Mesut Özkeçeci 2020 de ise Fatma dizisi kadrosunda yer almıştır.

Doygun Haziran’ın patronudur. Adaya butik otel yaptırmak istemektedir.mesut ozkececi ada masali doygun

Bensu Düşenkalkan

Bensu Düşenkalkan ilk oyunculuk deneyimini Gülperi dizisi ile yaşamıştı. Şimdi de Ada Masalı oyuncuları arasında yer alacak. Bensu Düşenkalkan aynı zamanda motosiklet tutkunu bir kızdır. bensu dusenkalkan

Ada Masalı Tanıtım Fragmanı

Ay Yapım imzalı Bir Ada Masalı için herhangi bir açıklama yapılmazken oyuncuları ve karakterleri ile ilgili gelen bilgiler sitemizde güncellenecektir. Senaristinin Yelda Eroğlu olması dizi için umut verici. Yelda Eroğlu Umutsuz Ev Kadınları ve Menajerimi Ara gibi dizilerin de senaristi.

bir ada

Yaz sezonunda Star TV ekranlarında yer alacak dizi için harekete geçildi. Dizinin yönetmen koltuğunda Menajerimi Ara, Ufak Tefek Cinayetler, Cesur ve Güzel gibi adından söz ettiren dizileri yöneten Ali Bilgin otururken senaryosunu Yelda Eroğlu kaleme alıyor.

Çukur, Alev Alev ve Menajerimi Ara gibi dizilerin yapımını üstlenen Ay Yapım yaz sezonu için Star TV için anlaştı. Oyuncuları henüz belli olmayan dizinin ismi Ada Masalı olarak belirlendi. Dizinin yakında Star TV’de yayınlanması bekleniyor.

Ada Masalı Konusu

Dizi hakkında çok fazla bir bilgiye sahip olmasak da adından da anlaşılacağı gibi bir adada geçen aşkları konu edineceğini söylemek yanlış olmaz. Yaz sezonunda yayınlanacak olan dizi eğer tutarsa kalıcı hale gelecek.

Ada Masalı Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (1 Yorum)