Tosun Dizisi Oyuncuları Kadrosu – Exxen

Exxen’in yeni dizisi Tosun’un oyuncu kadrosu belli oldu. Tosun dizisi oyuncuları arasında Utku Çorbacı ve Yetkin Dikinciler de yer alacak. Genç oyuncu Utku Çorbacı dizisi de Tosun ismi ile tanınan Mehmet Aydın’a hayat verecek. 

Dijital Sanatlar’ın yapımcılığını yönetmenliğini ise Özer Feyzioğlu’nun üstleneceği Tosun dizisinin çekimlerine haziran ayında başlanacak ve dizi en geç eylül ayında Exxen ekranlarında yayında olacak. Toplamda 6 bölüm olarak senaryosu yazılan Tosun dizisi Çiftlik Bank hikayesini anlatacak. 

Tosun dizisi konusu: Tosun dizisinde 016 yılında Mehmet Aydın tarafından kurulan Çiftlik Bank’ın nasıl üye topladığı ve nasıl insanları dolandırdığı anlatılacak

Tosun Dizisi Oyuncuları

Utku Çorbacı – Tosun

Tosun dizisinde ilk kez başrol deneyimi yaşayacak olan Utku Çorbacı 1 Ağustos 1987 Kırklareli doğumludur ve 34 yaşındadır. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde Oyunculuk eğitimi alan Utku Çorbacı Galip Derviş dizisinde hayat verdiği Metin karakteri ile tanınmıştır. Utku Çorbacı daha önce de Yaralı Kuşlar dizisinde Bahadır karakterine hayat vermiştir. 1.90 boyunda ve 88 kg ağırlığında olan Utku Çorbacı yeteneği ile Tosun dizisinde önemli bir yükseliş yaşamak istemektedir. Utku Corbaci tosun dizisi mehmet aydin

 

Yetkin Dikinciler

Yetkin Dikinciler 15 Ağustos 1969 da İstanbul da dünyaya gelmiştir. 52 yaşında olan Yetkin Dikinciler Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarında oyunculuk eğitimini tamamlamıştır. Bahtiyar Ölmez dizisi ile tanınan Yetkin Dikinciler Muhteşem Yüzyıl dizisinde de Kara Ahmed Paşa karakteri ile yer almış ve çok sevilmiştir. 2014 de Aslı Orcan ile evlenen Yetkin Dikinciler 1.94 metre boyunda ve 80 kilo ağırlığındadır.

Yetkin Dikinciler tosun dizisi