Gönül Dağı Dilek’in Babası Ali Kim? Ergun Kuyucu

Gönül Dağı dizisi oyuncu kadrosuna yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Son olarak Arıza dizisinde  yer alan Ergun Kuyucu Gönül Dağı dizisine Dilek’in babası Çoban Ali olarak dahil olacak. Gönül Dağı dizisinin 3 nisan da yayınlanan 22. bölümünde Dilek’in babasının yaşadığı ve Gönül Dağı’nda çoban olduğu ortaya çıkmıştı. Peki Ali neden çoban olarak Gönül Dağı’na çıktı bu zamana kadar nasıl kimseye görünmedi? İşte detaylar.

Gönül Dağı Dilek’in Babası Kim?

Gönül Dağı dizisinde Dilek’in babası Gönül Dağı’nda efsaneye dönüşen çobandır. Hatırlanacağı üzere Gönül Dağı’nda ki çoban kaya kopmasında Dilek’in canını kurtarmış bir kaç kez Dilek bu çobanın peşinden gitse de yetişememişti. Dilek Gönül Dağı ile arasında bir bağ hissediyordu; Gönül Dağı’nın çobanı ise babasıymış. Gönül Dağı’nda ki çobanın kalbinin çok kırıldığı bu nedenle de Gönül Dağı’nda yaşamaya başladığı biliniyordu.

Dilek’in Taner ile evlenmeye karar vermesi iki ailenin de bu evliliği onaylaması sonrası Dilek’in babası Ali Dilek’in karşısına çıkar. Çoban Ali yıllardır zaten Ciritçi Abdullah ile görüşüyordu; sonunda Ciritçi Abdullah Dilek’in babası Ali’yi ikna etti ve Dilek’in karşısına çıkardı.

Belki Gülsüm Öğretmen eski eşi Ali’yi affeder ancak Dilek bunca yıl yaşadığı babasızlığın acısını kolay kolay affetmeyecektir.

Ergun Kuyucu Kimdir?

Ergun Kuyucu 1 Haziran 1969 da Sivas’da dünyaya gelmiştir ve 52 yaşının içindedir. Son olarak Arıza dizisinde Sabri karakteri ile yer alan Ergun Kuyucu Gönül Dağı dizisi ile oyunculuk kariyerinde zirveye çıkacak. Daha önce de Hakan: Muhafiz dizisinde Gökhan karakteri ile yer alan Ergun Kuyucu daha önce de Trt 1’in sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul’da yer almıştır.

ariza dizisi sabri

Ergun Kuyucu Gönül Dağı dizisinde konuk oyuncu olarak değil senaryoya kalıcı olarak dahil olmuştur. Gönül Dağı dizisine yeni gelen ve Gönül Dağı dizisinden ayrılan oyuncuların listesi için tıklayınız Gönül Dağı Yeni Gelen Oyuncular

Gönül Dağı’na Çoban Ali Kimdir?

Gönül Dağı dizisinde Çoban Ali karakterine Ergun Kuyucu hayat verecek. Çoban Ali  Dilek’in babası Gülsüm Öğretmen’in eşidir.