Baraj Alihan Kimdir? Amacı ne? Alihan ve Nehir Aşkı Başlıyor

Baraj dizisi kadrosuna Serhat Parıl Alihan karakteri ile dahil olacak. Nehir’in komşusu olarak Baraj dizisine dahil olacak Alihan Nehir’e aşık olacak. Nehir’in hayatına oğlu Kerem üzerinde girmeye çalışacak Alihan başarılı bir yatırım danışmanıdır.

Baraj Alihan Kimdir?

Alihan eşini kaybetmiş oğlu Kerem’i tek başına yetiştirmeye çalışan bir babadır. Alihan yatırım danışmanlığı yapan zengin bir adamdır. Kerem ile Mert iyi arkadaş olunca Nehir ile de Alihan sürekli vakit geçirmeye başlar. Nazım’dan ümidini kesen ve hayatında artık başka bir erkek isteyen Nehir için Alihan hem yakışıklı hem de zengin bir kocadır.

Alihan aslında göründüğü gibi bir adam değildir. Alihan’ın asıl amacı Nehir’in parasıdır. Nazım ise Alihan’ın gerçek yüzünü görecek ve Nehir’i uyarmaya çalışacak ancak kolay kolay da Alihan’ın gerçek yüzünü gösteremeyecek Nehir’e

Baraj Alihan ve Nehir Aşkı Başlıyorbaraj alihan

Baraj dizisinde kısa sürede Alihan Nehir’in hayatına dahil olacak; aynı hızda da Nazım’ın dikkatini çekecek. Nehir ve  Alihan arasında bir yakınlaşma olacak ancak Nehir Alihan’a aşık olacak diyemeyiz. Nehir hiç bir zaman Nazım’dan vazgeçmeyecek.

Serhat Parıl Kimdir?

Serhat Parıl 27 Temmuz 1983 de  İzmir de dünyaya gelmiştir ve ve 38 yaşının içindedir. Dokuz Eylül Üniversitesinde Türkçe Öğretmenliği mezunu olan Serhat Parıl daha sonra Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi tiyatro eğitimi almıştır. Medcezir dizisi ile dikkat çeken Serhat Parıl 190 cm boyunda ve 85 kg ağırlığındadır. Serhat Parıl son dönemde Bay Yanlış dizisine Tolga karakteri ile dahil olmuştu. 2020’nin sonunda ise EDHO dizisine dahil olmuştu.