Kırmızı Kamyon Neden Yok? Neden Yayından Kaldırıldı?

Yapımcılığını 10. Ev şirketinin üstlendiği Kırmızı Kamyon dizisi için şok bir karar alındı. Yapım şirketi ve kanal Kırmızı Kamyon dizisinin 31 mart 2021 çarşamba akşamı aldığı ilk bölüm reytinglerini değerlendirdi ve Kırmızı Kamyon dizisi için erteleme kararıalındı.

Kırmızı Kamyon dizisinin zaten 13 bölüm yayınlanması planlanıyordu; eğer dizi için her şey yolunda gitse Kırmızı Kamyon dizisi haziran sonunda sezon finali yapacaktı; ancak dizinin ilk bölümünde çok kötü sonuçlar alması Show TV yönetimini yeni bir karar almaya itti. Kırmızı Kamyon dizisi haziran ayında yayına başlayacak ve eylül ayında aldığı reytinglere göre yeni sezonda devam edip etmeyeceğine karar verilecek.

Show TV 2021 yaz sezonu için hali hazırda iki yaz dizisi hazırlıyordu; yaz sezonuna kalan Kırmızı Kamyon’da üçüncü yaz dizisi olacak

Kırmızı Kamyon Neden Yok?

Bir çok izleyici Kırmızı Kamyon 7 Nisan neden yayınlanmıyor sorusunu bize soruyor. Kırmızı Kamyon dizisi yaz sezonuna ertelendiği için Kırmızı Kamyon  7 nisan çarşamba akşamı yayında olamayacak. Aynı şekilde 14 nisan ve 21 nisan çarşamba günleri de Kırmızı Kamyon dizisi yayında olamayacak.

Kirmizi Kamyon Neden Yok resimleri

Kırmızı Kamyon dizisinin haziran ayında hangi gün yayınlanacağı da belli olmadı. Kırmızı Kamyon dizisi ekibi 13 bölüm çekecek sonrasında tatile girecek ve dizinin eylül ayından sonra yayınlanmaya devam edip etmeyeceğine ise ağustos sonunda karar verilecek. Eğer Kırmızı Kamyon yeni sezon onayı alırsa bu durumda eylül ayında yeniden ekip bir araya gelecek.

Kırmızı Kamyon Neden Yayından Kaldırıldı?

Kırmızı Kamyon dizisinin yayından kaldırılmasının en önemli sebebi aldığı düşük reyting oldu. Rakip diziler ile mücadele edemeyeceği anlaşılınca en azından yaz dizileri arasında en iyisi olsun istendi. Yaz boyunca kendine izleyici kitlesi oluşturması planlanan Kırmızı Kamyon  dizisi eğer rakip diziler yokken kendine bir yer edinebilirse eylül ayında kaldığı yerden devam edecek.