Kusursuz Dizisi Oyuncuları ve Kadrosu 2021

Oyuncu Karakter Karakter Açıklaması Görsel
Aybüke Pusat     aybuke pusar gorsel
Furkan Andıç     furkan andic
Büşra Develi     busra develi 2021
Sercan Badur     Kusursuz Dizisi Oyuncularından biri de Sercan Badur oldu
       

Kusursuz dizisi 2021 eylül ayında izleyicisi karşısına çıkacak Blue TV’nin yeni dizilerden biri. Yapımcılığını Kerem Deren’in yönetmenliğini Cem Karcı’nın üstleneceği Kusursuz dizisinin senaryosunu ise ünlü senarist Kerem Deren yazacak

 

Kusursuz dizisi başrol oyuncuları Aybüke Pusat ve Furkan Andıç olacak

Kusursuz Dizisi Oyuncuları

Aybüke Pusat

Son dönemde Söz ve Her Yerde Sen dizileri ile Türkiye’nin en çok sevilen başrol oyuncuları arasında gösterilen Aybüke Pusat 2020 de yer aldığı 50 Metrekare dizisinden sonra bir kez daha dijital bir projede yer alacak.  İlk olarak model olarak Elidor Miss Turkey güzellik yarışması ile tanınan Aybüke Pusat 20 Mayıs 1995 Ankara doğumludur ve 26 yaşının içindedir. Hacettepe Üniversitesinde  Bale eğitimi alan Aybüke Pusat ilk oyunculuk deneyimini Medcezir dizisi il yaşamış daha sonra O Hayat Benim de Zeynep karakteri ile yer almıştır. Televizyonda Şahin Tepe dizisi ile hezimet yaşayan Aybüke Pusat son dönemde dijitale yönelen oyunculardandır. Furkan Andıç ve Aybüke Pusat 2019 da aşk yaşamıştır. 

kusursuz dizisi

Furkan Andıç

4 Nisan 1990 İstanbul  doğumlu olan Furkan Andıç daha önce de Her Yerde Sen dizisinde Aybüke Pusat ile partner olarak izleyicisi ile buluşmuştu. 31 yaşında olan yakışıklı oyuncu Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarım bölümü mezunudur.  Uzun yıllar lisanslı olarak basketbol oynayan Furkan Andıç ilk olarak reklam filmleri ile kamera karşısına geçmiştir. Eti, Vatan Computer ve Türkcell gibi firmaların reklamlarında oynayarak tanınan genç oyuncu Kolej Günlüğü, Adını Feriha Koydum Emirin Yolu ve Umutsuz Ev Kadınları gibi dizilerde yan rollerde yer aldıktan sonra son dönemde Kaçak Gelinler  Kırgın Çiçekler, Tatlı İntikam, Her Yerde Sen  ve Meryem  dizilerinde ise başrollerde yer almıştır. 1.90 metre boyunda ve 88 kilo ağırlığındadır.

Büşra Develi

Son olarak Akıncı dizisinde Nergis karakteri ile yer alan Büşra Develi 25 Ağustos 1993 İzmit doğumludur. Oyuncu Burak Deniz ile sevgili olan Büşra Develi Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro bölümünü mezunudur. İlk olarak Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde başrode yer alan daha sonra Tatlı İntikam dizisinde yer alan Büşra Develi 2018 de Mehmed: Bir Cihan Fatihi 2019 da Fi dizi 2020 de ise Akıncı dizisinde yer almıştır. Büşra Develi 180 cm boyunda ve 55 kilodur.

Sercan Badur

30 Ekim 1990 yılında Konya’da doğumlu olan  Sercan Badur 31 yaşındadır.  1.75 boyunda ve 70 kilo olan Sercan Badur Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Son dönemlerde oyuncu Seren Şirince ile aşk yaşadığı bilinen Sercan Badur Öyle Bir Geçer Zaman Ki ve Güllerin Savaşı gibi projeler ile tanınmıştır.  2016 yapımı Babam ve Oğlum dizisinde başrol olarak yer alan Sercan Badur son dönemde Masum Değiliz dizisinde Umut ve Tövbeler Olsun dizisinde Buğra karakterine hayat vermiştir. 

Hali hazırda Saklı ve Börü 2039 gibi dizilerin hazırlıklarını sürdüren Blue TV yönetimi izleyiciyi platforma çekebilecek büyük bir proje için Kusursuz dizisinin senaryosunu seçti. Kusursuz dizisi oyuncuları Aybüke Pusat olacak. Kusursuz oyuncu kadrosuna son dönemde çok popüler olan bir erkek başrol oyuncusu da dahil olacak.