Teşkilat Ne Zaman Sezon Finali Yapacak? Ne Zaman Bitecek?

7 Mart 2021 de ilk bölümü ile yayın hayatına başlayan ve yayınlandığı her pazara dama vuran Teşkilat dizisi için Tims&B Yapım Trt 1’den ikinci sezon onayını aldı. Teşkilat oyuncuları ve set ekibi arasında oldukça yaygın olan ve bir çok oyuncunun etkilendiği Covid 19 salgını sonrasında Trt 1 yönetimi ve Tims&B erken sezon finali için görüşmelerde bulunmuş ama Teşkilat dizisinin devam etmesi yönünde karar çıkmıştı. Peki Teşkilat  ne zaman sezon finali yapacak? Kaçıncı bölüm ile araya girecek?

Teşkilat Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

İzleyicilerimiz Teşkilat Ne Zaman Sezon Finali Yapacak? sorusunu soruyor Teşkilat dizisi tahminlerimize göre 11 haziran 2021 pazar akşamı sezon finali yapacak. Bir çok dizi mayıs ayı sonunda ekranlara veda ederken Tims&B Yapım  ile Trt 1 arasında 13 bölümlük ilk sezon sözleşmesi var. Teşkilat dizisinin bayram haftasında ve bir haftada Covid 19 nedeniyle ekranlarda olamayacağını düşünürsek tarih 11 hazirana kadar uzayacak.

Teşkilat Ne Zaman Bitecek?

Yine izleyicilerimiz Teşkilat Ne Zaman Bitecek? sorusunu bize soruluyor. Teşkilat dizisi haziran ayında tahmini 3 aylık bir araya girecek; bu arada bazı oyuncular tatil yaparken bazı oyuncularda farklı projelerinde çalışacak ancak Teşkilat dizisi yeniden ağustos ayında sete çıkacak ve dizinin ikinci sezonu çekilecek. Bu nedenle de Teşkilat dizisinin bitişini şimdiden bilmek zor kesin olarak 2021 2022 sezonunda da Teşkilat izleyicisi ile buluşmaya devam edecek.

teskilat sezon finali resimleri

 

Yorum yaz