Kate Upton Kimdir? Kaç Yaşında Sevgilisi Kim?

Kate Upton da artık Türk izleyicisinin hayatına dahil olacak. Çok yakında Fox Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak 4N1K isimli dizi de Oğuz karakterinin aşık olduğu karakter olarak tanıtılacak Kate Upton Türk izleyicisinin de dikkatini çekecek.

Cemrehan Karakaş’ın hayat vereceği Oğuz Ünal karakteri hayatı dalgaya alan hiç bir zaman ciddi olmayan bir gençtir. Arkadaşlarına yaptıkları şakalarda zaman mekan ve sınır tanımamaktadır. Annesi Zeliş’in aşırı sevgisi ve ilgisi ile büyümüş. Arkadaşlarına şaka yapmakta sınır tanımıyor. Kate Upton sevgisi ile dikkat çekecek.

Kate Upton fotoğrafları

Oğuz Kate Upton’a aşık bir gençtir; dizi de Kate Upton resimleri ve videoları da Oğuz’un olduğu sahnelerde bol bol karşımıza çıkacak. Peki kimdir Kate Upton? İşte detaylarKate Upton resimleri

Kate Upton Kimdir?

Kate Upton 1992 yılında Amerika Birleşik Devletlerinde doğmuştur. Michigan eyaletinde dünyaya gelen Kate UPTON 25 yaşındadır. Model ve aktristir. 1.78 cm boyunda ve sarışın bir bayandır. Son olarak 2014 yapımı The Other Woman ve  2017 yapımı The Layover  isimli filmlerde yer aldı. Tescilli güzel Kate Upton’un hayatı 2008 yılında yapılan güzellik yarışması Elite Model Management  ile değişti. Güzelliği ve hem jüriyi hemde seyirciyi büyülemeyi başarınca kariyerinin dönüm noktası olmuş oldu. Kate Upton

2012 yılında, Models.com tarafından beşinci seksi model olarak kapak fotoğrafı oldu ve dünyada da tanınmaya başladı. Mercedes-Benz Moda Haftası’nda yılın modeli seçildi.

Kate Upton Sevgilisi Kim?

Kate Upton 2017 yılında Justin Verlander ile evlenmiştir.Kate Upton eşi sevgilisi

Kate Upton Videosu

 

 

Etiketler