Ufak Tefek Cinayetler Merve Öldü mü? Aslıhan Gürbüz Ufak Tefek Cinayetler’den Neden Ayrıldı?

Güncelleme
Ufak Tefek Cinayetler de ölen Merve değil Edip olacak. Ufak Tefek Cinayetler dizisi ile ilgili aldığımız bilgiye göre dizide Selim Bayraktar’ın hayat verdiği ve dizide hikaye anlatımı da yapan Edip karakteri ölerek diziden ayrılacak. Edip’in ölecek olması zaten tesadüf olmadı zira Ufak Tefek Cinayetle dizisi 2. sezon onayını alınca zaten ana 8 karakterden hiç biri ölemez ölürse hikaye yarım kalırdı. Ufak Tefek Cinayetler kim öldü

Ufak Tefek Cinayetler’in sezon finalinde sanki Arzu Merve’yi öldürecek gibi. Zira polisler Arzu’nun kocası Mehmet’i arıyor. Arzu Merve’yi Pelin için öldürecek. Pelin de Arzu için Arzu’nun kuması Burcu’yu öldürecek.

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler’de 28. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Ufak Tefek Cinayetler’in 28. bölüm fragmanında önce Oya intikam almak için Elif’i kullandı ve Merve ile iş birliği yapan Elif’e Oya öldü dedirtti. Oya’nın öldüğünü düşünen Merve aslında Oya’nın tuzağına doğru  hızlı adımlarla gitmekteydi.

Ufak Tefek Cinayetler Merve Öldü mü

Merve ilk şoku Oya’yı canlı kanlı görünce  yaşayacak; Oya’nın canlanıp karşısına çıktığını düşünen Merve önce korksa da sonradan Oya’nın ölmediğini Elif’in yalan söylediğini anlayacak ve Oya’ya karşı bozuntuya vermeyecek durumu. Merve Elif’in verdiği ilaçların Oya’yı öldürmesini beklerken Oya’yı daha da güçlü hale getirmiştir. Oya beklenmedik şekilde hamiledir; hemde Serhan’dan.

Oya ve Merve arabaya biner; ancak arabanın içinde çıkan tartışma sonrası Oya’nın kullandığı araba kaza yapar. Kaza da hem Merve hemde Oya takla atan arabanın içindedir. Oya ve Merve bu kazadan da sağlıklı şekilde çıkacaktır; ancak Oya’nın bebeği için bir şey diyemem zira hamileliğin ilk ayları bebeğin düşme ihtimali yani annenin düşük yapma ihtimali çok yüksek.

Eğer Oya Merve yüzünden ilk kez yakaladığı anne olma şansını da kaçırırsa Merve’nin haline çok acırım. Merve’nin intikamı ağır olur ama Oya’nın intikamı adamı öldürür. Bu nedenle de ben Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Merve karakterinin tüm yaptıklarının bedelini sezon sonunda ağır ödeyecektir .

Aslıhan Gürbüz Ufak Tefek Cinayetler’den Neden Ayrıldı?

Bence Aslıhan Gürbüz Ufak Tefek Cinayetler’in 2. sezonunda dizide yer alamayacaktır. Dizinin başında beri araştırılan cinayette katil Oya; maktul ise Merve olacaktır diye düşünüyorum; ancak insan düşünüyor; eğer Oya hapse gidecek Merve kabre gidecekse Ufak Tefek Cinayetler’in 2. sezonu neden çekiliyor. Tabi ki bu olayı devam ettirmek Ufak Tefek Cinayetler dizisi senaristi Meriç Acemi’ye kalmış; ama polisiye romanlarında genelde en beklenmeyen kişi katil en beklenen kişi maktul olur.

Ufak Tefek Cinayetler’de Büyük Kaza

Ufak Tefek Cinayetler Merve Öldü mü? Aslıhan Gürbüz Ufak Tefek Cinayetler’den Neden Ayrıldı? (1 Yorum)

  1. İyi saçmaladınız. Neymiş Oya Merve yüzünden bebeğini kaybedicekmiş. Bir kere o arabayı Merve değil Oya kullanıyor. Nerenizle izlediniz fragmanı? Direksiyonda Oya var ve araba Mervenin arabası bile değil. Ayrıca Merve Ölürse dizide ölür 2 sezonda olmaz. Ayrıca illa bir bedel ödenmesi şartsa sadece Merve değil,Oyada hatalarının bedelini ödemeli.