Survivor 2018 6 Mayıs Eleme Adayları Kimler Oldu?

Survivor 2018 6 Mayıs akşamı haftanın son eleme adayı Turabi Çamkıran oldu.  

Turabi her ne kadar Adem ve Ümit Karan’ı değil Sema’yı yazsa da takımın tamamı Turabi’yi yazdı ve Turabi büyük şok yaşadı; zira Adem ve Ümit Karan ile vakit geçirdiği için kendisinin yazılmayacağını düşünmekteydi. Zira kendisi o yüzden Sema’yı yazmıştı. 

Adem ise Sema’yı güçlü bir kadın yarışmacıya ileride ihtiyaç duyacakları ve eli sakat şekilde 10 gündür yarışıp takımına sayı getirdiği için yazmadı. Bunun yerine Turabi’ye savaş açtı ve onu yazdı. 

Survivor 2018 7 Mayıs kim elendi

Survivor 2018’de 6 mayıs pazar akşamı dokunulmazlık oyununu bir kez daha Gönüllüler kazandı. Hafta içi ödül oyunlarının ikisini kazanan Ünlüler takımı geri döndük sandı ama Gönüllüler adeta Ünlüler’in ağzına bir parmak bal çaldı. Gönüllüler takımı oynadığı iki dokunulmazlık oyununu da kazanarak haftaya verilecek birleşme partisine eksiksiz katılmayı garantiledi.

survivor 28 nisan TURABİ

Survivor 2018’de dokunulmazlık  oyunları öncesi Turabi’nin cezası bitmişti. Biz sizlere verdiğimiz bilgilerde Turabi’nin aldığı 5 maçlık cezanın Turabi’ye de Ünlüler takımına da ödül olduğunu zaten Turabi’nin oyun kazanamadığı ve parkurda da atışlarda da rezil olduğunu söylemiştik. Aslında Turabi’ye verilen 5 maçlık ceza tamamen Turabi’yi korumak için gibi oldu.

Biz bunu Survivor 2018 de 5 mayıs ve 6 mayıs akşamı oynanan dokunulmazlık oyunlarında çok iyi gördük; ki zaten bunu hakan Hatipoğlu da belirtti. Biz Turabi geri döndükten sonra şansımızı çok daha arttırırız çünkü Turabi karşı takımın en zayıfı demişti.Survivor 2018 6 Mayıs Eleme Adayları

Turabi dün oynan dokunulmazlık oyununda 2’de 1 yapmış bugün ise adeta hiç sayı alamamıştır. Bu performansın üzerine bence Turabi eleme konseyine yazılmayı hak etmiştir; yoksa çıkacak son adayda kimin ismi yazılacak? Zaten Elif ŞADOĞLU ve Merve Aydın sms potasında. Bakalım sms potasına giren veye girecek adaylar kimler olacak birazdan izleyip göreceğiz.

Survivor 2018’de birazdan Ünlüler takımı bireysel dokunulmazlık oynamadan konseye gidecek ve Mustafa Kemal haricinde bir isim daha eleme potasına girecek. Bakalım konseyde kimin ismi çıkacak sonrasında kim bireysel dokunulmaz olacak hep birlikte göreceğiz.

Survivor 2018 Ünlüler birleşme partisine 6 Gönüllüler 8 kişi gidecek.