Survivor 2018 7 Mayıs Kim Elendi? Survivor 2018 65. Bölüm Kim Gitti?

Survivor 2018 7 Mayıs akşamı elenen isim kesin olarak Elif Şadoğlu olmuştur. Survivor 2018 7 Mayıs elif elendi 1

Survivor 2018 6 Mayıs akşamı haftanın son eleme adayı Turabi Çamkıran oldu.  

Turabi her ne kadar Adem ve Ümit Karan’ı değil Sema’yı yazsa da takımın tamamı Turabi’yi yazdı ve Turabi büyük şok yaşadı; zira Adem ve Ümit Karan ile vakit geçirdiği için kendisinin yazılmayacağını düşünmekteydi. Zira kendisi o yüzden Sema’yı yazmıştı. 

Adem ise Sema’yı güçlü bir kadın yarışmacıya ileride ihtiyaç duyacakları ve eli sakat şekilde 10 gündür yarışıp takımına sayı getirdiği için yazmadı. Bunun yerine Turabi’ye savaş açtı ve onu yazdı. Survivor 2018 7 Mayıs kim elendi

Survivor 2018’de 7 mayıs pazartesi akşamı bir Ünlü daha birleşme partisini görmeden Survivor 2018’e veda edecek. Bilindiği üzere Survivor 2018’de 5 mayıs ve 6 mayıs akşamları oynanan dokunulmazlık oyunlarında kazanan takım Gönüllüler olmuş ve Ünlüler takımından 3 isim eleme adayı olarak sms potasında yer almıştı.

Survivor 2018’de 5 mayıs cumartesi akşamı Elif Şadoğlu takım tarafından ortak karar ile eleme adayı olarak konseyde yazılmış; bireysel dokunulmaz Mustafa Kemal ise performansa bakarak en kötü performansı sergileyen Merve Aydın’ı potaya göndermişti.

Survivor 2018 7 Mayıs elif elendi

Survivor 2018’de 7 mayıs akşamı ise bence Turabi Çakıran’ın ismi elenme adayı olarak konseyde çıkacaktır; zira Turabi elinde ki sakatlıktan dolayı yeterli performans sergileyemedi. İstatistiklere baktığımızda Turabi çok oyun kazanmış gibi görünebilir ama Turabi açık konuşmak gerekirse hep istatistik kovaladı. Hep en kolay rakibi yani Cumaali’yi karşısına aldı; şimdi de Murat Ceylan’ı zayıf gördü onu aldı ama artık Murat’da Turabi’den çok daha güçlü.

Survivor 2018 7 Mayıs Kim Elendi?

Bence Survivor 2018 6 Mayıs akşamı elenecek isim Elif Şadoğlu olacaktır. Zira hem Merve hem de Turabi performans olarak Elif’ten iyi. Ayrıca bu iki isimde sms olarak üst sıralarda oy alması kesinleşmiş yarışmacılar.

 Survivor 2018 65. Bölüm Fragmanı

Survivor 2018 65. Bölüm Fragmanı (Yedek) Part 1

Survivor 2018 7 mayıs Fragmanı (Yedek) Part 2

 

Survivor 2018 7 Mayıs Kim Elendi? Survivor 2018 65. Bölüm Kim Gitti? (8 Yorum)

  1. resmen merve turabiye bizimle yemek yeme dedi bu kadar da olmaz turabiyi cok yiprattilar bunu haketmedi hemen sinsi hakan adem ve umit karani oyun sonrasinda doldurdu hakanin niyetide turabiyi gondermek ama bu olmayacak

  2. Ümit çok uyanık geçiniyor, kimseyi karşısına almak istemiyor, ilk haftalar başarılıydı ama son bir aydır dibe vurdu, kaçak güreşiyor, oylamalarda yazdığı yarışmacının ismini hiç göstermiyor, merve aydın ve sema bunlar yazdığı arkadaşının ismini göstermiyorlar, sandılarki eskisi gibi acun oyların hepsini okumayacak, ama turabiyi gizli gizli rakip gördükleri için henpinin gözü turabinin gitmesinde, Bence turabi ilk iki kişiden biri olur, hak ediyor, dobra dobra ve mert, diyeceğini açıkca yüzüne söylüyor, ünlülerde turabi ve elif hariç geri kalanlar içinden pazarlıklı, kameralarae güzel oynuyorlar

  3. turabi neden yazildi?Eger gercekten performansa bakiliyorsa adem umit ve turabinin kazanma oranlarina baksinlar bence?