Survivor 2019 Gönüllüler Takımı Yarışmacıları Kimler?

Survivor 2019 Dominik Cumhuriyetinde çekilmeye devam edecek. Bilindiği üzere geçen sezon Dominik Cumhuriyetinin ne kadar güvensiz olduğunu bir kez daha ortaya çıkmış ve Survivor kameramanı cani gaspçılar tarafından katledilmişti. Survivor 2019 Dominik Cumhuriyetinde çekilmeye devam edecek ancak farklı iki ada seçilecek zira geçen sezon adaların arası uzak olması nedeniyle yarışmacılar oyunlara fırtınalı günlerde otobüslerle taşınmış saatler süren uzun yolculuklar yapılmıştı. 

Survivor 2018 30 haziranda final yaparak ekranlara veda etti. Çok farklı bir Survivor yarışması izledik geçen sezon. Survivor 2018 adeta Acun Ilıcalı için kabus bir Survivor oldu. Önce sürekli All Star takımı kazandı. Acun yapamadı takımları değiştirdi. Sonrasında sakatlıklar Survivor 2018’i adeta çekilmez hale getirdi. Bunlarda yetmezmiş gibi Survivor 2018’in finali öncesi Survivor 2018’de Görev Alan kameraman Alper Baycın hain bir saldırı ile hayatını kaybetti. Her ne şansızlık olursa olsun Survivor 2018 bitti ve Adem Survivor 2018 de final de Nagihan’dan daha çok oy alarak kazanan isim oldu.

Survivor 2018’den Survivor 2019’a ise bir yarışmacı kaldı. Bilindiği üzere Survivor 2018’e bir çok sonradan gelen yeni Gönüllü yarışmacı olmuş ve All Star karşısında tutunamayınca adaya veda etmek zorunda kalmıştı. Bu isimlerden bir tanesi ise Emre Durak oldu. Emre Durak Survivor 2018’e gelmiş ancak bir hafta bile durmadan elenerek Survivor 2018’e ve hayallerine veda etmişti. Çok özel bir karakter olan Emre Durak Acun Ilıcalı’nın da dikkatini çekmiş ve Acun Ilıcalı Emre Durak’ı bir kez daha Survivor’a çağıracağına söz vermişti. Acun Emre Durak’ın kendisini göstermeye fırsat bulamadığını sözlerine eklemişti. Peki kimdir Emre Durak

 Emre Durak Kimdir?

1995 yılında Adana’da doğan Emre Durak 23 yaşındadır. Eskişehir’de okuyan Emre Durak’a arkadaşları Goril adam diye sesleniyor.  Emre Durak aksiyon ve adrenalin için hayat kaynağım diyor ve doğa ile iç içe yaşamayı çok sevdiğini dile getiriyor. Emre Durak Survivior’uı kendisi için bulunmaz bir deneyim ve fırsat olarak görüyor ve Survivor ada yaşantısının kendisine çok uygun olduğunu söylüyor. Anadolu Üniversitesi Doğal Kaynaklar Reaksiyon ve Turizm bölümünü öğrencisi olan  Emre Durak hayatının uzunca bir kısmını otostop yaparak gezmeye ayırmış ve bu yöntemle bir çok yer gezmiş. Emre Durak hayvanları çok seviyor. Emre Durak hayatını sosyal medyada Youtuber olarak kazanıyor.

Survivor 2019 için yaklaşık bir yıldır özel hazırlık yapıyor. Bakalım Emre Durak içim Survivor 2019 macerası nasıl başlayacak nasıl bitecek? Hep birlikte izleyip göreceğiz

Survivor 2019 Gönüllüler Takımı Yarışmacıları Kimler? (17 Yorum)

  1. Sema aydemir nagihan karadere damla can merve aydın sahra ışık ecem karağaçı bunları survivor 2019da görmek istiyoruz bunların hepsin

  2. Şu mastercefteki murat olmasında kim olursa olsun aşırı itici şovunu yollasin acun bir şova orda yapsın emre budak denen çocukta çiğ böcek börtü yiyip çocuklara kötü örnek olmasın zaten onun ici lavra doludur kurtçuklar bütün vücudunu sarmıştır igrenc

  3. Acun bey ben azerbaycanim survivoru heryil izlerim survivor 2018 boyuk cosquyla bitdi bes 2019 nezaman basliyacak

  4. salam.olsun.acun.beye.ben.sayyar.aslanov.1980.23.11doğmlu.boy.176.kilo.72.son.bitirdigim.okul.bri.nömreli.orta.okulu.bitirmişem.on.yıl.yurd.dışında.ticaretle.meşkul.olmuşam.azerbaycana.qaydanan.sonra.üc.yıl.türklernen.calşmışam.ancak.resmi.işci.olmamşam.ikimin.onücücilde..kendi.ticaretmi.qurmuşam.orda.calşıram.kendi.üzüm.bağım.var.prafsanalca.yüzme.bilyorom.ancaq.mili.sporcu.deyilem.kendi.sporumla.meşkulam.koşmakla.meşkulam.ve.işdankla.meşkulam.hırslyam.ve.güclüyem.ve.hızlyam.kendime.hedinen.artık.kendime.güvenyorom.survivorda.gönululer.takımında.en.iyi.yarşmaclardan.biri.olacam.sayqılı.ve.dürüz.ve.kendime.tam.güvenim.artqdı.survivorda.hecneden.zorlamiyacaqmı.bilyorom.ona.görki.benim.kenimi.survivora.hazrlaşıram.tolka.özlemcilik.biraz.zorlayacak.beni.bütün.yarşmaclar.birleşme.partyasın.görmeyi.düşnyor.ben.yüsfayiz.birleşmeni.görecem.ben.kıbrzda.üc.koltukdan.birinde.ben.otracaqmı.eminem.yüsfayiz.eminem.alahın.izniyle.survivora.katılım.kendimi.yakınan.tantacaqam.cok.sağolun.ve.bütün.acun.mediyaya.teşekürlermi.bildirirem.ve.bütün.turkiye.salamlarımı.bildirem.

  5. Salamolsun.turk.xalqıma.ben.sayyar.aslanov.adalet.oğlu.2019.survivora.gönululer.takmnda.yarışmak.istyorom.acun.bey.ben.kendime.hedinen.artık.güvenyorom.gücme.hzma.ve.kendime.xarekderime.güvenyorom.acun.bey.ben.cok.cetinyler.görümüşem.ada.yaşamı.cok.gözel.bilirem.yurd.dışında.olanda.özlemcilikin.ve.bir.pirincin.ne.demey.olduğnu.cok.gözel.bilirem.ben.bu.zorluğu.göze.alarak.survivora.katılmak.istyorom.yardımcı.olun.

  6. acun abi bir kerelik daha survivor 2019’a çağrırsanız ve damla can’a diğeceksiniz’ki son defalık survivor 2019’a katıl bütün fanların survivor 2019’a gelmeni istiyor. survivor 2020’den itibariyle katılma. acun abi damla can’ı ikna ederseniz daha iyi olur.survivor 2019’son defalık katılsın yeter.

  7. acun abi bir kerelik daha survivor 2019’a çağrırsanız ve damla can’a diğeceksiniz’ki son defalık survivor 2019’a katıl bütün fanların survivor 2019’a gelmeni istiyor. survivor 2020’den itibariyle katılma. acun abi damla can’ı ikna ederseniz daha iyi olur.survivor 2019’son defalık katılsın yeter.

  8. acun abi bir kerelik daha survivor 2019’a çağrırsanız ve damla can’a diğeceksiniz’ki son defalık survivor 2019’a katıl bütün fanların survivor 2019’a gelmeni istiyor. survivor 2020’den itibariyle katılma. acun abi damla can’ı ikna ederseniz daha iyi olur.survivor 2019’son defalık katılsın yeter.