Survivor 2018 30 Haziran Sms Sonuçları? Survivor 2018’i Kim Kazanacak?

Survivor 2018’i kazanan isim Adem Kılıççı olmuştur. Adem’i tebrik ederiz.

Survivor 2018 30 Haziran Sms Sonuçları?

1. Adem Kılıççı

2. Nagihan Karadere

3. Anıl Berk Baki

4. Hilmi Cem İntepe

Survivor 2018 30 Haziran Akşamı sizlere söylediğimiz gibi ikili finale kalan Nagihan ve Adem Kılıççı oldu.

Survivor 2018 30 Haziran akşamı sms’e çıkacak yarışmacıların performans durumları. Görüldüğü üzere Nagihan’ı finale çıkaran bu performansı oldu; zira Nagihan çok fazla sevilen bir yarışmacı değil ancak Türk halkı çalışanın ve kazananın yanında olduğunu gösterdi.

Survivor 2018’de yapılan geniş katılımlı anket sonuçlarına göre ikili finale Adem kesin olarak kalacak gibi. En büyük destek şuanda Adem’e

Survivor 2018’de 30 haziran cumartesi akşamı beş aylık mücadelenin kazananı açıklanacak. Bilindiği üzere Survivor 2018’de dörtlü finale önce Hilmi Cem ve Anıl oynan final oyunları ile çıkmaya hak kazanmıştı. Sonrasında ise Adem, Damla Turabi ve Nagihan dörtlüsünden Nagihan ve Adem izleyicilerin sms oyları ile finale çıkmıştı.

Survivor 2018’de Turabi son bir ayda sakatlanarak oyunlardan uzak kalmış; ancak biraz Acun Medya’nın desteği ile biraz da izleyicilerin desteği ile finale kalmıştı. Survivor 2018’de Adem ise dönem içinde çok iyi bir performans gösterse de yarı final de oynan iki oyunu kazanamamış ve sms ile yarı finale çıksa da finali göremeyerek hayranlarını büyük bir üzüntüye boğmuştu. blank

Bir çok izleyici ise daha önce iki defa Survivor 2018’i kazanmış Turabi’nin bu sezon Survivor 2018’i kazanmayı hak etmediğini düşünüyor. Hal böyle olunca Turabi dönem içine beklenen başarıyı gösterebilseydi Turabi kesin olarak kazanır derdik ama Turabi ne yazık ki bu sezon hem performanslarda göz dolduramadı hemde sakatlığı sebebi ile izleyiciye kendini ispat edemedi. Turabi’nin başına gelenler  Survivor 2018’i kazanacak olanların şansı olacak; yoksa her şey iyi gitseydi bence kesin olarak  Survivor 2018’i Turabi tartışmasız kazanırdı.

Diğer taraftan ilk defa bu sezon da Survivor 2018 finali dört isimden oluşacak. Bilindiği üzere geçen sezonlarda Survivor finalleri hep iki isimden oluşuyor ve bir tanesi birinci oluyordu.

Survivor 2018’de 1 haziran cumartesi akşamı canlı yayında yapılacak oylama ile önce iki isim elenecek ve final eskisi gibi iki kişi ile yapılacak. Survivor 2018 29 haziran akşamı Adem çok fazla sms desteği görmüştü; bakalım Survivor 2018’in ikili finalinde izleyiciler Adem’i desteklemeye devam edecek mi göreceğiz.

Nagihan finale çıkmayı zaten hak etmişti; ancak  Survivor 2018 de Nagihan’ın finale çıkması sürpriz değildi; zira Damla ve Turabi zaten bir performans gösterememiş ve sakat sakat yarışmıştı. Nagihan  Survivor 2018’in 30 Haziran  akşamı yapılacak finale çok rahat çıktı; ancak finali bu kadar rahat kazanamayacak.

Nagihan  Survivor 2018’in finalinin tek kadın yarışmacısı. Nagihan’ın en büyük şansı finalde tek kadın yarışmacı olması. Kadınlar Nagihan’ı desteklerde Negihan’ın ikili finale kalma ihtimali yüksek ama gerçek bir durum var o da genç neslin Hilmi Cem, Adem ve Anıl’ı daha çok desteklediği. Zira bu erkek yarışmacılar kadınlar için daha ilgi çekici durumda.

Anıl ise  Survivor 2018’in tek Gönüllü yarışmacısı. Anıl iddia ediyorum yarı finalde sms’e çıksa Turabi ve Damla’yı eleyecek güçte; zira  Survivor 2018’de Gönüllüler’i destekleyenler Anıl’ın arkasında; çünkü Anıl tek başına Gönüllüler’i temsil ediyor; ancak bu sezon Gönüllüler takımı kötü başlayıp kötü devam ettiği içn büyük bir izleyici kitlesi elde edemedi. Anıl’ın bence ikili finale kalma ihtimali yok.

Hilmi Cem ise hem  Survivor 2018’i kazanmayı hak etti hemde izleyicinin tam desteğini kazandı; çoğu zaman sonradan geçtiği Gönüllüler takımını sırtlayan isim oldu. Hilmi Cem’in çok yoğun bir hayran kitlesi olduğunun da farkındayız. Adem ve Hilmi Cem  Survivor 2018 finalinin ikili finalisti olacak ve Nagihan ve Anıl ise dörtlü finalin elenen iki ismi olacak gibi. Tabi bunlar benin görüşüm.  Survivor 2018’de kimin daha çok sms alacağı 30 haziran akşamı belli olacak; biz de sizlere  akşam sms sıralamasını ulaştırmaya çalışacağız.

Survivor 2018’de Hilmi Cem ve Anıl’ın da en az Adem kadar desteği var; bu nedenle Survivor 2018’in bu sezon finalini kestirmek oldukça zor. Siz  Survivor 2018’de 30 haziran akşamı oy verecek olsaydınız kime oy verirdiniz? Oy verdiyseniz kime oy verdiniz. Ankette sadece bir isme oy verme hakkınız var

[poll id=”10″]

Yorum yaz

Survivor 2018 30 Haziran Sms Sonuçları? Survivor 2018’i Kim Kazanacak? (24 Yorum)

  1. Dün ademe çok destek verdim dua etti hayırlı suyla şampiyon olur sevenlerin destek leriyle Allah’ın isniyle

  2. Bence adem şampiyon olmalı sebebi nagian ev kazandı adem ise şampiyon ligi sonuna kadar hak ediyor

  3. Onların içinde hepsi şampiyonluğu hakediyor ama en çok hakeden ADEM KILIÇÇI INŞALLAH ADEM ŞAMPIYON