Sev Yeter 18. Bölüm Özeti 11 Temmuz Fragmanı Raman Ruhi’ye Kan Vermiyor

Sev Yeter dizisinde Raman Ruhi den şüphelenmeyi sürdürüyor. Onun saç örneklerini doktora veriyor ve DNA testi yapılmasını istiyor. Raman son anda bu isteğinden vaz geçiyor. Ne olursa olsun kızına sahip olacağını söylüyor. Ruhi küçük köpeğini gezintiye çıkardığı bir sırada başka bir köpek Ruhi ye saldırıyor. Ruhi kaçarken yere düşüyor ve diğer köpek Ruhi ye saldırıyor. Raman ve diğer aile üyeleri Ruhi nin sesine koşuyorlar. Onu hemen hastaneye yetiştiriyorlar. Doktor B + kana ihtiyaç olduğunu söylüyor ancak Raman ya babası olmadığım ortaya çıkarsa diye kan vermekten vaz geçiyor. Sev Yeter 18. Bölüm 11 Temmuz Perşembe Özeti başlıyor.

Raman büyük tepki alırken Ashok’un kan grubu tutuyor. Ashok ben kan verebilirim diyor. Ancak doktor Ruhi’ye kan bankasından kan verildiğini söyleyerek durumunun iyi olduğunu söylüyor. Herkes çok mutlu oluyor. Raman yatılı okulda kalan oğlundan bir telefon alıyor ve Shagun’un yanında olduğunu söylüyor. Raman geleceğini söylüyor. Raman eve geldiğinde Ashok ile karşılaşıyor. Ashok ona mahkeme emrini hatırlatıyor. Aditi’ye 30 metreye kadar yaklaşamayacağını söylüyor.11 13 1

Raman Aditi nin mahkemede babam beni dövüyor sözlerini hatırlıyor. Raman Aditi ile görüşmek istediğini söylüyor. Shagun onunla görüşmesine izin veriyor. Raman içeri girdiğinde oğlu ona hiç yüz vermiyor. Aditi elindeki belgeleri imzalamasını istiyor.Sev Yeter 18. Bölüm 11 Temmuz Perşembe Özeti devam ediyor.

1 31

Raman onun mutlu olması için belgeleri imzalıyor. Oğlu bundan sonra Aditya Ashok Khanna olacak. Raman onu kazanmaya çalışsa da Aditya hiç yüz vermiyor hatta onun bir an önce gitmesini istiyor. Raman eve geldiğinde İşita onun çok kötü bir gün geçirdiğini anlıyor. İkili mutfağa giriyorlar. Birisi çay hazırlarken diğeri kahve hazırlıyor. İkili zaman zaman çok yakınlaşıyor. Raman elini yakınca İşita dolaptan buç çıkarıp Raman ile ilgileniyor. Raman bir zamanlar eli yandığında Shagun’un hiç ilgilenmediğini düşünüyor.

2 29

Raman bir bara gidiyor. Orada içki şişesini ağzıyla açmaya çalışırken dişini ağrıtıyor. Dişi kanamaya başlıyor. Raman diş doktorunu arıyor. Doktor ona ameliyat yapılabileceğini söylüyor ve hemen kliniğe gitmesini istiyor. Doktor kliniğini arıyor ve bir diş hekimi ayarlanmasını istiyor. Klinikte bulunan Neta İşita yı srıyor ve acilen kliniğe gelmesini istiyor. İşita kliniğe geldiğinde Raman’ı görünce şaşırıyor. İşita ona yarasının çok derin olduğunu ve anestezi yapacağını söylüyor. Ardından Bayan Bhalla’nın Raman iğneden çok korkar sözlerini hatırlıyor.

3 27

Sen kızına kan vermezsin ha diyerek Raman’a iğne yapıyor.  Raman anestezinin etkisiyle Ruhi nin kendi kızı olmadığını Ashok’un öyle söylediğini anlatıyor. İşita onu eve götürüp yatırıyor. İşita Raman’ın söylediklerini düşünüyor ve Ashok dan bu lafın gerçekliğini öğreneceğini düşünüyor. Mihir ve Mihika bir araya geliyorlar ve İşita ve Raman’ın yakınlaşması için güzel bir etkinlik yapmayı düşünüyorlar. İşita Raman’ın aklındaki sorulara cevap bulmak için DNA testi yaptıracağını söylüyor. Sev Yeter 18. Bölüm 11 Temmuz Perşembe Özeti sona erdi.

Sev Yeter 18. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter 18. Bölüm Özeti 11 Temmuz Fragmanı Raman Ruhi’ye Kan Vermiyor (1 Yorum)