Survivor 2019 Yarışmacıları Kimler? İşte Anlaşılan İsimler (Yunanistan Türkiye)

Günlence 17 Ekim Daha önce aldığımız tüyo doğru çıktı. Survivor 2019’u ilk yarışmacısı belli oldu. Tarafımıza gelen bilgiye göre Master Chef Türkiye programının izlenme rekorları kırmasında en önemli rolü oynayan Murat Özdemir Survivor 2019’u da karıştırmak için Survivor 2019 kadrosuna katıldı. Bakalım Survivor 2019 yarışmacısı Murat Özdemir Master Chef Türkiye’yi de kazanabilecek mi?

Survivor 2019 heyecanı başladı. Şubat 2019’da ekranlarda olacağı açıklanan Survivor 2019 programında bu sezon çok farklı bir konsept ekranlarda olacak. Survivor 2019’da Ünlüler Gönüllüler formatı yerine Survivor Türkiye Yunanistan formatı ile ekranlarda olacak.  Geçen sezon All Star konsepti nedeniyle çok fazla sorun yaşayan Acun Ilıcalı bu sezon hem All Star yapmayacak. Survivor 2019 Yunan ve Türk yarışmacılar arasında oynanacak. Survivor 2018 de en çok izlenen bölümler Türk takımı ile Yunan takımlarının karşılaşmaları olmuştu. Acun Ilıcalı Yunan takım kaptanına daha önce ekranlara gelen Yunan Survivor’larında yarışan başarılı isimlerden ve yeni yarışmacılardan bir takım kurmasını istedi.

Türkiye’de de Acun Ilıcalı kendi kafasına göre 12 kişilik güçlü bir takım kuracak. Survivor 2019 Türkiye Yunanistan’da aynı günler yayın olacak; ancak montajları farklı olacak. Acun Ilıcalı Survivor 2019 konsepti ile ilgili bu Survivor Olimpik Survivor olacak dedi. Bu sözler Survivor 2019 da yine Survivor 2018’de de olduğu gibi bir çok sporcunun yer alacağı anlamına geliyor.

Survivor 2019’da özellikle olimpik yüzücülerin ve olimpiyatlarda koşma şerefine erişmiş ve milli forma ile ülkesini dünyada temsil etmiş isimlerin yer alması bekleniyor.  Diğer taraftan Survivor 2019’da bize gelen bilgiye göre yine Tv8’de yayınlanan Master Chef Türkiye’de yer alan erkek ve kızlardan iki yarışmacının yer alması bekleniyor.

Master Chef Türkiye’de eğer erkeklerden bir kişi yer alacaksa bu muhtemelen Murat Şef veya Hakan Kanik’in yer almasını bekliyoruz. Zira ikisi de Master Chef Türkiye’nin sevilen iki yüzü oldular. Daha önce de Survivor 2017’ye yine Tv8’de yayınlanan Ütopya programından yarışmacılar yer almıştı. 

Master Chef Türkiye’nin kadın yarışmacıları çok fazla popüler olmadı ama Tuğçe veya Meltem de Master Chef Türkiye’den Survivor 2019’a geçiş yapabilir.

Acun Ilıcalı Survivor 2018’de Survivor 2019’a bir ismi zaten çekimler davet etmişti. Bu isim Survivor 2018’e gelip de bir hafta sonra elenen Emre Durak olacak. Emre Durak’a açık şekilde seni Survivor 2019’a alacağım sözü vermişti Acun.

Survivor 2019 konusunda yine açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı Survivor 2019’da yarışmalarının zorluk derecesinin 2019’da daha da artacağını açıkladı ve esprili bir dille Allah Survivor 2019’a katılacak yarışmacılara yardım etsin demişti. Acun Ilıcalı güzel bir Survivor olması için aylar öncesinden sıkı bir çalışma yaptıklarını belirten  cısı olsun’ diyen Ilıcalı, Survivor 2019 için korkunç şeyler planladıklarını da belirtti.

Survivor 2019 yarışması için yine mantık ünlülere gönüllüler olacak. Bu konunda da Acun Ilıcalı ve ekibi ortak bir görüşe sahip. Acun 2019’da var olan küresel ekonomik krize rağmen Ünlüler takımında yer alacak flash isimler için kesenin ağzını şimdiden sonuna kadar açmış durumda. Peki siz değerli izleyiciler Survivor 2019’da kimleri siz Ünlüler veya All Star takımında görmek istersiniz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Survivor 2019’da dahil olan yeni isimler ve ya Survivor 2019’da yer alması için teklif giden isimler olduğunda sayfamıza ekleyeceğiz.

Survivor 2019 Yarışmacıları Kimler? İşte Anlaşılan İsimler (Yunanistan Türkiye) (1 Yorum)