Survivor 2019 Yarışmacıları Kimler? İşte Anlaşılan İsimler (Yunanistan Türkiye)

Hakan Kanik’in Survivor 2019’da yer alacağını Acun Ilıcalı 9 ocak akşamı açıkladı.  Survivor 2019’a katılması kesinleşen ikinci yarışmacı ise Seda Ocak oldu. 

Survivor 2019 heyecanı başladı. 2 Şubat 2019’da ekranlarda olacağı açıklanan Survivor 2019 programında bu sezon çok farklı bir konsept ekranlarda olacak. Survivor 2019’da Ünlüler Gönüllüler formatı yerine Survivor Türkiye Yunanistan formatı yayınlanacak. Geçen sezon All Star konsepti nedeniyle çok fazla sorun yaşayan Acun Ilıcalı bu sezon All Star yapmayacak. Survivor 2019 Yunan ve Türk yarışmacılar arasında oynanacak. Survivor 2018 de en çok izlenen bölümler Türk takımı ile Yunan takımlarının karşılaşmaları olmuştu. Acun Ilıcalı Yunan takım kaptanına daha Yunan Survivor’larında yarışan başarılı isimlerden ve hiç tanınmamış yeni yarışmacılardan bir takım kurmasını istedi.

Türkiye’de de Acun Ilıcalı kendi kafasına göre 12 kişilik güçlü bir takım kuracak. Survivor 2019 Türkiye Yunanistan’da aynı günler yayın olacak; ancak montajları farklı olacak. Acun Ilıcalı Survivor 2019 konsepti ile ilgili bu Survivor Olimpik Survivor olacak dedi. Bu sözler Survivor 2019 da yine Survivor 2018’de de olduğu gibi bir çok sporcunun yer alacağı anlamına geliyor.

Survivor 2019’da özellikle olimpik yüzücülerin ve olimpiyatlarda koşma şerefine erişmiş ve milli forma ile ülkesini dünyada temsil etmiş isimlerin yer alması bekleniyor.  Diğer taraftan Survivor 2019’da bize gelen bilgiye göre yine Tv8’de yayınlanan Master Chef Türkiye’de yer alan erkek yarışmacılardan Hakan’ın yer alması bekleniyor.

Survivor 2019 konusunda yine açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı Survivor 2019’da yarışmalarının zorluk derecesinin 2019’da daha da artacağını açıkladı ve esprili bir dille Allah Survivor 2019’a katılacak yarışmacılara yardım etsin demişti. Acun Ilıcalı güzel bir Survivor olması için aylar öncesinden sıkı bir çalışma yaptıklarını belirten  cısı olsun’ diyen Ilıcalı, Survivor 2019 için korkunç şeyler planladıklarını da belirtti.

Survivor 2019 konusunda da Acun Ilıcalı 2019’da var olan küresel ekonomik krize rağmen Türk takımında yer alacak flash isimler için kesenin ağzını şimdiden sonuna kadar açmış durumda. Peki siz değerli izleyiciler Survivor 2019’da kimleri siz Türk  takımında görmek istersiniz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Survivor 2019’da bu sezon Acun Medya farklı bir konsepte gitti ve tahmini olarak Survivor 2019 da yarışacak 6 yarışmacıyı seyirciye seçtirme kararı aldı. Acun.com Youtube sayfasında 30 yeni ekran yüzünün bilgileri paylaşıldı ve bu videolardan en çok yorum alan, en çok beğenilen ve en çok izlenen 3 erkek ve 3 kız yarışmacı Survivor 2019’da yarışma hakkı elde edecek. İşte Survivor 2019’da olması beklenen o 30 yarışmacı adayı

Survivor 2019’da Yarışması Kesinleşen Yarışmacılar

Seda Ocak

34 yaşında olan Seda Ocak 2017 2018 yarışmacısı Sema’nın arkadaşı. 2 oğlu olan Seda Ocak eski millli atlettir. Anaokulu öğretmenliği mezunu. 2003 yılından beri spor ile ilgilenmiyor.  Atletizm sporu ile ilgilendi yıllarca Sema ile birlikte 100 metre engelledi yarıştı. Survivor 2019’a 6 aydır günde 3 antrenman ile çalıştı.

Yağız Erdoğan

Yağız Erdoğan aldığımız bilgiye göre Survivor 2019’da yer alacak isimlerden biri. 

Yağız Erdoğan milli atlettir ve 22 yaşındadır.  Aslen Rize’li olan Yağız Erdoğan ilk okuldan itibaren hep Atletizm ile uğraştı. Balkan şampiyon takımında yer alan Yağız Erdoğan ülkesini bir çok turnuvada temsil etti. Yağır Erdoğan daha önce Ninja Warrior’a katılmış ve bir rekora imza atmıştır. 

Hakan Kanik

MasterChef Türkiye yarışmasından finaller öncesi elenen Hakan Kanik %90 ihtimalle Survivor 2019 kadrosunda yer alacak. Tv8’in ve Survivor’un patronu Acun Ilıcalı sosyal medyadan yaptığı bir paylaşımda Survivor 2010 yarışmacı seçmeleri devam ediyor dedi ve Hakan Kanik’i gösterdi.

Hakan Kanik 20 yaşındadır ve İstanbul’da yaşamaktadır. Avni Akyol Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi mezunu olan Hakan Kanik Vücut geliştirme sporu ile ilgilenmiştir. Çok yakışıklı bir isim olan Hakan Kanik uğla Sıktı Kocaman Üniversitesi’nde Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesinin Heykel bölümü öğrencisidir. 

Turabi Çamkıran

Survivor 2019 programının ilk Türk yarışmacısı belli oldu.  Turabi Çamkıran 4. kez Survivor  yarışmacısı olmaya hazırlanıyor. Daha önce üç kez Survivor yarışmacısı olan ve iki kere Survivor olan Turabi Çamkıran Survivor 2019 ile Survivor kariyerini noktalamaya hazırlanıyor. Turabi Çamkıran Survivor 2018’in son aylarında sakatlanmış ve bir türlü iyileşemediği için Survivor 2018’den pek bir şey anlamamış ve varlık gösterememişti. 

Turabi Çamkıran Survivor 2019 da Yunan takımına karşı yarışacak ve Türk yarışmacıları ateşleyen isim olacak. Turabi Çamkıran 19 aralık çarşamba günü resmi sosyal medya hesabından yaptığı açıklama da Survivor 2019’da yer alacağının tüyosunu verdi. Turabi Çamkıran paylaşımında takipçilerine Survivor 2018 tanıtımından bir kesit alarak altına da  “ÇOK YAKINDA. Benim kisi fırtına öncesi sessizlik.” Aaaaaaaaaaaaa yazdı”. 

 

Survivor 2019 Yarışmacı Adayları

Yusuf Karakaya

1994 Elazığ doğumlu olan Yusuf Karakaya çiftçi bir ailenin çocuğudur. 25 yaşında olan Yusuf Karakaya 14 yaşından itibaren Kickboks sporu ile ilgilendi. Muay Thai ile ilgilenen Yusuf Karakaya Elazığ’dan yola çıktı ailesinden habersiz Antalya’da KickBoks salonunu temizledi ve o salonda antreman yaptı. Bir çok amatör maçta ise ödüller kazandı. 

Müzeyyen Seren Bayülken

22 yaşında olan Survivor 2019 yarışmacısı Müzeyyen Seren Bayülken yelken ve Rüzgar Sörfü ile uğraşıyor. Profesyonel olarak yüzücü. İstanbul Üniversitesi Kamu yönetimi mezunu. Şehrin gürültüsünden uzaklaşmak için Survivor’u istiyor. Azimli bir kız olan Müzeyyen Seren Bayülken enerjisi yüksek bir insan. 

Özgür Özdemir

Özgür Özdemir 21 yıldan beri Bodrum Gümüşlük’ de yaşıyor. Aslen Rize’li olan Özgür Özdemir Survivor 2019 da yarışmayı çok istiyor. 35 yaşında olan Özgür Özdemir turizm ile uğraşıyor. Profesyonel olarak dalgıçlıkla uğraşıyor ve zıpkıncılık yapıyor. Özgür Özdemir eğer Survivor 2019’da olursa kimse aç kalmaz sürekli balık yer.  Özgür Özdemir sıcak kanlı bir adam. 

Kader KARAKAYA

Kader Karakaya Bursa doğumlu ve 22 yaşında. Tüm Bursa’lıların desteğini bekleyen Kader Karakaya Fenerbahçe spor kulubunda spor eğitimeni. 4 yaşııdan itibaren jimnastik yapıyor. Lösemi tedavisini spor ile yenen Kadar Karakaya şimdi çok sağlıklı.

Şuanda futbolcu ve atlet olarak görev alan Kader KARAKAYA açlık konusunda hiç sıkıntı çekeceğini düşünmüyor. 

Ecem Onaran

Spor eğitmeni olan Ecem Onaran 29 yaşında ve spor eğitmenidir. İzmir’de yaşayan Ecem Onaran 8 yaşından beri spor yapıyor. Fenerbahçe adına Split sporunda yarıştı. Şuanda atletizmi yaş itibari ile bırakmak zorunda kaldığı için Survivor’da olmayı çok önemsiyor.

Simge Olçun

Survivor 2019 da yarışmak isteyen 23 yaşında ki Simge Olçun İzmir’den katılıyor. 11 yıl aktif olarak  atletizm ile uğraştı. Survivor’da ki parkura benzediği için milli itfaiye sporcusu oldu. İtfaiye sporunda kız takımı olarak dünya dördüncüsü oldular. 

Sinem Kılıç

Survivor 2019’da olmak isteyen Sinem Kılıç tutkulu, hırslı ve başarılı. Sinem Kılıç İstanbul doğumlu ve ailesi Erzurum’u. Dalış sporu ile ilgileniyor. Özel bir üniversitede medya ve iletişim okuyor.

Buse Akar

Survivor 2019 yarışmasına katılmak isteyen Buse Akar 21 yaşında ve Marmarisli. Öğrenci olan Buse Akar Endüstri mühendisliği son sınıf öğrencisi. Herkes onu saf yönü ile tanıyor ama o gerçekte yırtıcı bir kadın. Miss Turkey 2019’a son 10’a kaldı. 

Sıla Rümeysa Ölçek

Sıla Rümeysa Ölçek 30 yaşında. Ordu Fatsa’lı. Milli Tekvandocu olan Sıla Rümeysa Ölçek. Aynı zamanda Fitnes, Futbol ve Kickboks sporları ile ilgileniyor. 

Burak Yurdugör

Survivor 2019 yarışmacısı olmak isteyen Burak Yurdugör 20 yaşında ve öğrenci. Yüzme sporu ile ilgilenen Burak Yurdugör İstanbul Bilgi Üniversitesinde Havacılık okuyor. Amerikan Futbolu oynayan Burak Yurdugör 6 yaşından beri yüzüyor. Amatör olarak Fitness sporu ile ilgilenen Burak Yurdugör zekasına çok güveniyor. 

Sami Levi

37 yaşında olan Sami LEVİ lise mezunudur ve müzik ile uğraşıyor ve sahneye çıkıyor. Yaklaşık 1 yıldır spor yaparak Survivor 2019’a hazırlanıyor. 

Azim Kaan Güvenilir

Survivor 2019 yarışmacısı olmak isteyen Azim Kaan Güvenilir 29 yaşındadır. Seda Sayan’ın sunduğu Evleneceksen Gel programı ile tanınmıştır. Daha sonra Tv8’de Aşkı Roman dizisi çeken Azim Kaan Güvenilir şimdi de Survivor 2019 yarışmacısı olmak istiyor. Sportif ve mental anlamda çok iyi durumda olduğunu belirten Azim Kaan Güvenilir  atışlarına çok güveniyor. Şuada Fitness yapıyor. 

Asil Cengiz

Asil Cengiz 26 yaşındadır ve Muğla doğumludur. Asil Cengiz İzmir Karşıyaka’dan geliyor ve İzmir Alsancak’ta 50 öğrencisine koordinatörlük yapıyor. .8 yıllık bir futbol geçmişi var. 10 yıldır yüzüyor ve Vücut geliştirme yapyor. 

Kaan Kazgan

Survivor 2019 yarışmacısı Kaan Kazgan 24 yaşında ve İstanbul’da yaşıyor. Profesyonel MMI dövüşçüsü. Hayatını 8 yaşından beri yaptığı dövüşlerle kazanıyor. Sakarya’lı olan Kaan Kazgan İstanbul’da yaşıyor ve yurt dışında dövüşen en geç boksör oldu. Survivor’a kendini göstermek için katılmak istiyor 

Hikmet Tuğsuz

Hikmet Tuğsuz Survivor 2019 yarışmacısı olmak istiyor; ama 32 yaşında. 1987 doğumlu olan Hikmet Tuğsuz Güreş Antrenörü ve Antalya’lı. Decatlon ve Atletizm’de ona Deli Hikmet derler. Hikmet Tuğsuz Decatloın’da Avrupa şampiyonu oldu ve 4 yıl geçilemedi. 

Erdem Ekşioğlu

25 yaşında oyunculuk yapıyor. Kurumsal hayatta denetim sektöründe çalıştı. Fenerbahçe alt yapısında futbol oynadı. 2 senedir boks yapıyor. 

Halim Baydur

1989 Yalova doğumlu. Küçük yaştan itibaren dövüş sporları ile uğraştı. Vücut geliştirme sporunda Balkan ve Türkiye şampiyonlukları var. Halim Baydur 30 yaşında. 

Emin Günenç

Emin Günenç 24 yaşında. Tekirdağ Şarköy’lü. 1994 doğumlu olan Emin Günenç oyuncu olarak görev yapmakta. 10 sene futbol oynayan Emin Günenç futbolu sakatlık nedeniyle bırakmak zorunda kaldı ve 4 senedir Fitness ile ilgileniyor ve Crossfit yapıyor. Oyuncu olmak isteyen Emin Günenç Survivior’un kendini oyunculuğa, ünlü olmaya götüreceğini düşünüyor. 

Bora Edin

Bora Edin geçen sezon 8 aylık bebeğini kaybettiği için Survivor 2018’e gidemedi. Crosfit eğitmeni olan Bora Edin çok centirmen bir yarışmacı. Bora Edin 34 yaşında ve 1985 doğumludur. İstabul’lu olan Bora Edin aslında her sporu yapıyor. Profesyonel olarak futbol oynadı Malta’da. 

 

Emre Durak

Acun Ilıcalı Survivor 2018’de Survivor 2019’a bir ismi zaten çekimler davet etmişti. Bu isim Survivor 2018’e gelip de bir hafta sonra elenen Emre Durak olacak. Emre Durak’a açık şekilde seni Survivor 2019’a alacağım sözü vermişti Acun.

Büşra Nur Yalçın

Profesyonel voleybolcu olan Büşra Nur Yalçın 2 yıldır Survivor’a katılmak için çalışıyor. Bu sezon Acun Ilıcalı tarafından tam not aldığı ve kesin olarak Büşra Nur Yalçın’ın Survivor 2019 kadrosunda yer alacağı konuşuluyor. Tokat’lı olan Büşra Yalçın 21 yaşında. Çanakkale 18 Mart Üniversitesinde Beden Eğitimi Öğretmenliği okuyor. Bahçelievler Voleybol kulübünde 12 yıldır görev alıyor.   

Master Chef Türkiye’den Bir Kişi daha Survivor 2019’da Yer Alabilir

Master Chef Türkiye’de eğer erkeklerden bir kişi yer alacaksa bu muhtemelen Hakan Kanik olacaktır zira Murat Özdemir kesin olarak Survivor 2019’da yer alamayacak. Daha önce de Survivor 2017’ye yine Tv8’de yayınlanan Ütopya programından yarışmacılar yer almıştı. Acun bu geleneği muhtemelen devam ettirecek ve MAsterChef’ten bir isim Survivor 2019’da yer alacaktır. 

Master Chef Türkiye’nin kadın yarışmacıları çok fazla popüler olmadı ama Tuğçe veya Meltem de Master Chef Türkiye’den Survivor 2019’a geçiş yapabilir. Survivor 2019’da dahil olan yeni isimler ve ya Survivor 2019’da yer alması için teklif giden isimler olduğunda sayfamıza ekleyeceğiz.

Survivor 2019 Nerede Çekilecek?

Survivor 2019 yeniden Dominik Cumhuriyeti’nde çekilecek. Acun Ilıcalı her ne kadar Survivor kameramanı Alper Baycın’ın Dominik Cumhuriyeti’nde gaspçılar tarafından öldürülmesi sonrası Dominik’i bir daha görmek bile istemese de Survivor 2019’un gizliliğini koruyabilmek için başka bir alternatif bulamadı diye düşünüyoruz; zira Acun Medya özellikle ilk haftalarda oynanan oyunların sonuçlarının yayından önce açıklanmaması için büyük gizlilik içinde çekimleri yapıyor. 

Ben Survivor 2019’da bir ada ve ortam değişikliği olmasını beklerdim; en azından yıllardır takip eden izleyiciler için bu gerekliydi. Acun medya geçen sezon adalar arası yolculukta fırtına çıkması nedeniyle adaları erkenden birleştirmiş ve Survivor 2018’in çekildiği adalar ile ilgili çok sıkıntı yaşamış yarışmacıları otobüsle taşımak zorunda kalmıştı oyunlara. Bu nedenle bu sezon adaların seçimi için erkenden çalışmalar başladı. 

Murat Özdemir Survivor 2019’da Kesin Olarak Yok

Survivor 2019’a yarışmacı seçmeleri devam ederken Murat Özdemir’in Survivor 2019’da yer almayacağı Acun Ilıcalı tarafından bizzat açıklandı. Acun Masterchef’te yaptığı terbiyesizliklerden sonra Murat Özdemir’in üzerini çizdi ve önce Masterchef Türkiye’den diskalifiye etti sonra da muhtemel kadroda olan  Murat Özdemir’i Survivor 2019’dan da çıkardı. Acun Ilıcalı verdiği röportajda bize Murat gibi adam da lazım değil getireceği reytinglerde lazım değil dedi.

 

Survivor 2019’u ilk yarışmacısı belli oldu. Tarafımıza gelen bilgiye göre Master Chef Türkiye programının izlenme rekorları kırmasında en önemli rolü oynayan Murat Özdemir Survivor 2019’u da karıştırmak için Survivor 2019 kadrosuna katıldı. Bakalım Survivor 2019 yarışmacısı Murat Özdemir Master Chef Türkiye’yi de kazanabilecek mi?

Survivor 2019 Yarışmacıları Kimler? İşte Anlaşılan İsimler (Yunanistan Türkiye) (63 Yorum)

 1. Hayir ya hayir hayir hayir hayir… Bu nedir ya ne Turabisi ya offfffff bu survivor onun uzerinemi kurulu ya daha ne kadar gelecek yeteeeeeeeeeer artik biktim ya ondan alayci gulusunu kendini begenmis hallerini izlemek istemiyorum illaki eskilerden gelecekse sadece bir kez katilmis yarismacilardan gelsin Atakan Ogeday Serkay Anil bunlardan gelsin ya

 2. Hayir ya hayir hayir hayir hayir… Bu nedir ya ne Turabisi ya offfffff bu survivor onun uzerinemi kurulu ya daha ne kadar gelecek yeteeeeeeeeeer artik biktim ya ondan alayci gulusunu kendini begenmis hallerini izlemek istemiyorum illaki eskilerden gelecekse sadece bir kez katilmis yarismacilardan gelsin Atakan Ogeday Serkay Anil bunlardan gelsin ya

 3. Programınızı her yıl zevkle izleyen biriyim. Sizin kariyerinizi düşünmeyen.parkurları söküp atan karşı takıma ve yarışmacılara sataşan birini başına bela etmeni kesinlikle istemem.

 4. Bana bak Acun efendi bizi sığır gibi topladınız bi yere yarışmacı olarak iki ay oldu hala ses seda yok madem eski yarışmacılarını yarıştırcaksan neden bize umut verdirttin dünya küçük bende istanbuldayım

 5. hakan ın survivor e katılacağını görünce çok ama çok sevindim masterchef de yarışırken hep onu tuttum ve elendiğinde çok ağladım,

 6. Buna inanmak istemiyorum çünkü görmek istemiyorum şu adam delinen istedim tek bir şey var o adamı alma o adamı alamazın

 7. Buna inanmak istemiyorum çünkü görmek istemiyorum şu adam delinen istedim tek bir şey var o adamı alma tuğba güvençi al irem akını al o adamı alamazın

 8. Bence reytingleri arttırmak istenirse ogeday serkay ve damla üçlüsü kesinnnn olmalı Allah aşkına artık Turabi gelmesin ya 😂 kaç sezon oldu başka birilerine şans tanınsın onun yerine. Ama dediğim gibi bu üçlü olsa FELAKET olur. Ha söylemeyi unuttum benim adamım Hilmi Cem İNTEPE olmadan Survivor 2019 düşünemiyorum 😍

 9. Lütfen anıl olsun ogeday olsun artık survivor izleyemeyecem ama onlar gelirse izlemeye devam serkayda gelsin

 10. Ne olur turabiyi alma sonra başına bela alırsın benden söylemesi aslı çakırı al elif yıldırımı al ama turabiyi alma anılı al ecemi al çünkü sakatlıktan gitti kız

 11. Acun ne olur anil berk bakiyi yarismaya al cok seviyok lutfen acun