Ufak Tefek Cinayetler Merve Neden Yok? Aslıhan Gürbüz UTC’den Ayrılacak mı?

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin 37 ve 38. bölümlerinde oynayamayan Aslıhan Gürbüz dizinin çekimlerine bu hafta katıldı ve Ufak Tefek Cinayetler 39. bölümde izleyicisi ile buluşacak. Bilindiği üzere Ufak Tefek Cinayetler dizisinin 38. bölümünde Merve Aksak karakterini bir dublör canlandırmıştı. 

Güncelleme 17 Ekim 2018Aslıhan Gürbüz’ün ameliyat olmayacağı iddia edilse de bugün Aslıhan Gürbüz ameliyat olduğunu paylaştığı fotoğrafı ile takipçilerine duyurdu. Aslıhan Gürbüz 2 ayrı bel fıtığını ameliyat ile aldırdı ve 2 hafta dinlenmeye çekildi. Bu durumda Aslıhan Gürbüz’in Ufak Tefek Cinayetler dizisinin 38. bölümünde de yer alamayacağı kesinleşti. Aslıhan Gürbüz amaliyat

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Aslıhan Gürbüz depremi yaşanmaya devam ediyor. Geçen sezon donuk omuz sendromu yaşayan Aslıhan Gürbüz Ufak Tefek Cinayetler’in 2. sezonunda da hastalıklarla mücadele etmeye devam ediyor. Ufak Tefek Cinayetler’in yıldızı Aslıhan Gürbüz yoğun bir bel ağrısı geçiriyor ve Bel Fıtığı hastalığı ile mücadele ediyor. Aslıhan Gürbüz  devam eden Ufak Tefek Cinayetler dizisi setine ekim ayı başından beri gidemiyor ve sette sahneler Ufak Tefek Cinayetler’in Merve’si olmadan devam ediyor.

Bu nedenle de Ufak Tefek Cinayetler  dizisinin 16 ekim salı günü ekranlara gelecek 37. bölümünde adeta hiç Aslıhan Gürbüz’ün sahnesi olmayacak; Aslıhan Gürbüz ile ilgili ayrıldı mı sahneler olmasın diye sadece eski bölümlerden kızı Mila’yı okuldan aldığı bir sahne dizinin 37. bölümüne monte edilecek. Aslıhan Gürbüz’ün ne zaman rahatlayacağı ve sete geleceği şuanda belli değil.

Aslıhan Gürbüz bir yandan Fizik Tedavi desteği alırken bir yandan da dinlenip iyileşerek sete gitmeye çalışıyor. Aslıhan Gürbüz’ün bel fıtığı ameliyatı olması da söz konusu. Eğer Aslıhan Gürbüz ameliyat olursa uzun süre UTC setinden uzak kalacak.

Ufak Tefek Cinayetler dizisi senaryosu ise  Aslıhan Gürbüz’ün yokluğu nedeniyle değişmek zorunda kalıyor. Eğer  Aslıhan Gürbüz sete gelecekse doktor eşliğinde sahnelerde yer alacak. Geçen sezonda Aslıhan Gürbüz kolunu hiç kaldıramamış ve saçını tarayabilecek kadar bile omzunu kaldıramamıştı. Aslıhan Gürbüz UTCden Ayrılacak mı

Aslıhan Gürbüz Ufak Tefek Cinayetler’den Ayrılacak mı?

Aslıhan Gürbüz UTC’den Ayrılmayacak. Zira yapımcı ile aralarında her hangi bir sıkıntı yok; sadece sorun Aslıhan Gürbüz’ün hastalığı. Er geç Aslıhan Gürbüz Ufak Tefek Cinayetler’e geri dönecektir.

Ufak Tefek Cinayetler’de Merve Kritik Bir Rolde

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Aslıhan Gürbüz’ün hayat verdiği Merve karakteri dizi için en kritik noktada. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde herkes ölür herkes ayrılır ama dizinin kötü karakteri Merve ayrılmaz. Ufak Tefek Cinayetler dizisinin muhtemelen 38. bölümünde de Merve çok az yer alacak; ancak Ufak Tefek Cinayetler’in 39. bölümünde Aslıhan Gürbüz kendine senaryoda yer bulacaktır. Ufak Tefek Cinayetler Merve neden yok

Etiketler

Ufak Tefek Cinayetler Merve Neden Yok? Aslıhan Gürbüz UTC’den Ayrılacak mı? (1 Yorum)

  1. Bu diziye bayılıyorum ve sevdiğim oyuncular oynuyor defalarca seyredebilirim çok seviyorum