Ufak Tefek Cinayetler Neden Final Yapıyor?

Ufak Tefek Cinayetler dizisi için yolun sonu göründü. Ufak Tefek Cinayetler dizisi için önce gün değişikliği gelecek sonra da final kararı. Ufak Tefek Cinayetler dizisi ne yazık ki ikinci sezonunda izleyiciden beklediğini bulamadı. Aslında izleyici de Ufak Tefek Cinayetler dizisi senaristlerinden beklediğini göremedi.

Ufak Tefek Cinayetler Neden Final Yapıyor?

Ufak Tefek Cinayetler dizisi senaristleri aslında Türkiye’nin en ünlü iki senaristi. Özellikle Meriç Acemi’nin ünü dünyada biliniyor. Peki ne oldu da Ufak Tefek Cinayetler’de işler kötüye gitti. Ufak Tefek Cinayetler’de ilk talihsizlik senaryonun kilit karakteri Merve Aksak’ın sete gelmemesi ile başladı. Ufak Tefek Cinayetler de Merve Aksak karakterine hayat veren Aslıhan Gürbüz bel fıtığı hastalığı nedeniyle iki hafta sete gidemedi. Sonra bu süre üç haftaya çıktı. 

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Merve karakteri ne atılabildi ne satılabildi. Senaristler Merve Aksak’ın üzerine kurduğu senaryoları kısa sürede değiştirmeye çalıştı. Aslında senaryoya yama yapıldı ama bu yama tutmadı. Zira Ufak Tefek Cinayetler dizisi izleyicisi diziyi kaliteli senaryosu yüzünden izliyordu ama üç bölüm o kadar saçma senaryolarla çıktı ki dizi izleyicisi karşısına izleyici yuh dedi. Ufak Tefek Cinayetler senaristleri dizi de kötü kalmayınca yeni bir kötü çıkarttı. İzleyicinin sevdiği çocuğu çoluğu var kötü olamaz katil olamaz dediği Arzu karakterini katil çıkması izleyici çileden çıkardı.

Daha sonra muhtemelen senaryo da ki rolünü beğenmeyen Tülin Özmen’de diziden ayrılmak isteyince izleyici tarafından batacak gemiyi ilk o terk etti zaten dizi final yapacaktı söylentileri çıktı. Bir dizi için çıkabilecek en kötü söylenti final yapacak söylentisi. Kimse final yapacak bir diziyle zaman harcamak istemez. Bu da Ufak Tefek Cinayetler dizisinin zaten senaryosundan dolayı kaçan izleyiciyi daha katladı.

Ufak Tefek Cinayetler dizisi için kasım ayı başında çıkan ilk söylenti ise dizinin günün değişeceği söylentisi oldu. Kulağımıza gelen bilgiye göre Ufak Tefek Cinayetler  dizisi iki hafta içinde pazara alınacak ve pazar günleri şansını deneyecek; ancak gün değiştiren eski bir dizi ne yazık ki finali kabul etmiş sayılır. 

Ufak Tefek Cinayetler Ne Zaman Final Yapacak?

Ufak Tefek Cinayetler dizisi için tahmini final tarihini aralık başı diye tahmin edebiliriz. Eğer pazar günleri de Ufak Tefek Cinayetler dizisi 4 ve üzeri reyting alamazsa aralık ayına bitiremez diye düşünüyorum. Bu durumda Ufak Tefek Cinayetler  dizisi 44. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek diye tahmin ediyorum; ancak dizi sektöründe hiç bir şey olmadan kesinleşmez.

Ufak Tefek Cinayetler 40. Bölüm Fragmanı

Ufak Tefek Cinayetler Neden Final Yapıyor? (2 Yorum)

  1. Resul bey sitenin arama kısmını neden kapattınız acaba???
    Arama kısmından istediğimizi arayıp buluyorduk ne güzel

  2. Herhalde diziyi hic izlemediniz,bu dizi icin tek söylenecek cümle,harika oyuncu performanslari,güzel kiyafetler ve mekanlar,berbat bir senaryo. Bir senaryo sacmalikta sinirlari ancak bu kadar asabilirdi.