Muhteşem İkili Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?

1 Kasım perşembe günü yayın hayatına başlayan Muhteşem İkili  dizisi ilk bölümü ile izleyiciye farklı bir deneyim yaşattı. İzleyiciye Amerikan polisiye filmleri tadında bir ilk bölüm izleten TMC Film dizinin ilk bölümünde çıkan işten memnun olsa da ne yazık ki alınan reytinglere sevinemedi. 

2018 2019 sezonun en zor akşamı olarak anlandırılan perşembe akşamı yayın hayatına başlayan dizi Avlu; Bir Zamanlar Çukurova ve Bizim Hikaye dizileri ile yarıştı. Avlu ve Bizim Hikaye zaten kendi izleyicisi kitlesini bulmuş iki başarılı dizi. Diğer taraftan Bir Zamanlar Çukurova dizisi ise başladığı günden itibaren Sen Anlat Karadeniz’den en sonra sezonun en başarılı reytinglerini alan dev bütçeli bir yapım. Zaten kimse Muhteşem İkili  dizisinin ilk sırada olmasını beklemiyordu; ancak Muhteşem İkili  dizisi bu sayılan rakip dizilerin tamamının gerisinde kaldı.

Muhteşem İkili Reytingleri

Muhteşem İkili dizisi ilk bölümü ile 4.3 reyting ile 7. sırada kendisine yer buldu. Muhteşem İkili  dizisinin ilk bölümünü izleyen bir çok izleyicinin düşünceleri değerlendirildiğinde aslında dizinin ilk bölümü ile ilgili kimsenin şikayeti yok. Herkesin pişmanlığı ise Muhteşem İkili’yi izlerken kendi dizilerine ihanet etmiş olmalarıydı.

Muhteşem İkili 2. Bölüm 8 Kasım 2018 Perşembe günü 3,99 reyting aldı ve 10. sırada yer aldı. İzleyici 2. bölümü sevdi ama ilk bölümün tadını bulamadı.

Muhteşem İkili 3. Bölüm 15 Kasım 2018 Perşembe günü 3,81 reyting aldı ve 7. sırada yer aldı. Ne yazık ki Muhteşem İkili her bölümde reyting kaybediyor ve final adım adım geliyor. 

Muhteşem İkili Ne Zaman Final Yapacak?

Bir çok izleyici Muhteşem İkili dizisini çok beğendiğini zaten sosyal medya üzerinden yazdıkları görüşlerle belirtmişler bu da Muhteşem İkili  dizisinin reytinglerinin ikinci ve üçüncü bölümlerde artacağı anlamına gelir. Ben Muhteşem İkili  dizisinin ilk bölüm kadar kaliteli ve aksiyon dolu sahneler ile devam ettiği sürece başarıya ulaşacağını düşünüyorum ancak gerçek olan durum ise Muhteşem İkili  dizisinin ilk bölümde aldığı 4 reyting onu ilk bölümde çekim maliyetlerine yetmez. Zira ilk bölüm o kadar aksiyon dolu sahneler ile doluydu ki neredeyse standar maliyetli koca bir sinema filmi kadar para harcandı ilk bölüm için.

Bu da Muhteşem İkili  dizisinin 4 değil 8 reyting alması gerektiği anlamına geliyor ki bu da şu şartlar altında ne yazık ki imkansız. Kanal D özellikle perşembe günün patasını Atv’ye yedirtmek istemiyor zira Atv her ay tüm kategorilerde en çok izlenen kanal oluyor ve en yüksek reklam geliri de Atv’ye gidiyor.

Atv ve Kanal D arasında ki savaşın cezasını Muhteşem İkili oyuncuları set çalışanları, izleyicisi ve yapımcısı çekmemeli. Muhteşem İkili  dizisi maliyetini kurtarabileceği cumartesi gününe alınmalı; ancak bu şartlar atında Muhteşem İkili  dizisi geleceğe güvenle bakabilir ve final korkusu yaşamadan yoluna devam edebilir. 

Muhteşem İkili’nin en büyük şansı ise başrollerinde Kerem Bursin ve İbrahim Çelikkol’un olması. Bu iki ismin seveni çok fazla zaten onlar ekranda olsa dizileri 3 reyting alıyor.

Muhteşem İkili Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Muhteşem İkili dizisi perşembe günlerinde devam edecekse en az 6 bölüm devam edecektir. Eğer Muhteşem İkili reytingleri 5 ve üzerine çıkmazsa 6. bölümde final gelecektir. Eğer Muhteşem İkili reytingleri 5 ve üzeri rakamlara çıkarsa dizi çekim maliyetlerini düşürerek 13 bölümü görecektir.

Muhteşem İkili Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak? (5 Yorum)

  1. Mühtesem ikili eğlenceli polıs ve aksıyon dızısı olaral farklı olacak gıbı içeriğini tamamen intıkamla çevırıp eğlenceli polis imajından uzaklaşmazlarsa