Muhteşem İkili Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Güncelleme 7 Şubat 2019 Muhteşem İkili dizis için alınan final kararı kesinleşti. Muhteşem İkili dizisi 12. bölümü ile 12 Şubat Salı akşamı 19.45’te final yaparak ekranlara veda edecek.Muhteşem İkili neden bitti resimleri

Güncelleme 22 Ocak Muhteşem İkili 22 ocak salı akşamı da reytinglerde ne yazık ki çakıldı. Perşembe’den Salı’ya alınan Muhteşem İkili  dizisi salı akşamı da beklenin çok altında kaldı. Muhteşem İkili  dizisi için kısa zaman içinde final kararı verilmesi ve ekranlara veda etmesi bekleniyor. muhteşem ikili final resimleri şubat 2019

Güncelleme 8 Ocak

Kanal D Muhteşem İkili dizisine son bir şansa daha tanıdı. Muhteşem İkili dizisi yılbaşı tatilinden sonra artık salı akşamları yayınlanacak. Muhteşem İkili dizisi 10. bölümü ile muhtemelen 22 ocak salı akşamı yayında olacak.

Muhteşem İkili gün değiştiriyor

Muhteşem İkili dizisinin 13 aralık perşembe günü ekranlara gelen 7. bölüm reytingleri hem dizinin oyuncularını hemde kanalına büyük şok yarattı. Kanal D her ne kadar Muhteşem İkili dizisinden zarar etse de bu kadar başarılı bir senaryo ve kadroya zaman tanıma kararı almıştı; ancak Kanal D ve Tmc Film yetkilileri 2,9’a kadar düşen reytingler karşısında yeniden toplanıp dizinin geleceği ile ilgili her an kötü bir karar alabilir. 

Muhteşem İkili dizisi muhtemelen satın alınan bölümlerinin yayınlanmasından sonra final kararı alarak ekranlara veda edecek.  Tahminimce Muhteşem İkili dizisi 10. bölümü ile 3 ocak perşembe günü final yaparak ekranlara veda edecektir.

TMC Film Kanal D ile yaptığı yayın hakları sözleşmesinde eklediği tazminat maddesi ile Muhteşem İkili dizisini 10 bölüm devam ettirebildi; başka bir dizi bu kadar düşük reyting alsaydı 10 bölüm değil 6 bölümü bile göremezdiMuhteşem İkili ocakta final

Muhteşem İkili İyi Başlayamadı

1 Kasım perşembe günü yayın hayatına başlayan Muhteşem İkili  dizisi ilk bölümü ile izleyiciye farklı bir deneyim yaşattı. İzleyiciye Amerikan polisiye filmleri tadında bir ilk bölüm izleten TMC Film dizinin ilk bölümünde çıkan işten memnun olsa da ne yazık ki alınan reytinglere sevinemedi.

2018 2019 sezonun en zor akşamı olarak anlandırılan perşembe akşamı yayın hayatına başlayan dizi Avlu; Bir Zamanlar Çukurova ve Bizim Hikaye dizileri ile yarıştı. Avlu ve Bizim Hikaye zaten kendi izleyicisi kitlesini bulmuş iki başarılı dizi. Diğer taraftan Bir Zamanlar Çukurova dizisi ise başladığı günden itibaren Sen Anlat Karadeniz’den en sonra sezonun en başarılı reytinglerini alan dev bütçeli bir yapım. Zaten kimse Muhteşem İkili  dizisinin ilk sırada olmasını beklemiyordu; ancak Muhteşem İkili  dizisi bu sayılan rakip dizilerin tamamının gerisinde kaldı.

Muhteşem İkili Reytingleri

Muhteşem İkili dizisi ilk bölümü ile 4.3 reyting ile 7. sırada kendisine yer buldu. Muhteşem İkili  dizisinin ilk bölümünü izleyen bir çok izleyicinin düşünceleri değerlendirildiğinde aslında dizinin ilk bölümü ile ilgili kimsenin şikayeti yok. Herkesin pişmanlığı ise Muhteşem İkili’yi izlerken kendi dizilerine ihanet etmiş olmalarıydı.Muhteşem İkili final

Muhteşem İkili 2. Bölüm 8 Kasım 2018 Perşembe günü 3,99 reyting aldı ve 10. sırada yer aldı. İzleyici 2. bölümü sevdi ama ilk bölümün tadını bulamadı.

Muhteşem İkili 3. Bölüm 15 Kasım 2018 Perşembe günü 3,81 reyting aldı ve 7. sırada yer aldı. Ne yazık ki Muhteşem İkili her bölümde reyting kaybediyor ve final adım adım geliyor. Muhteşem İkili final resimleri

Muhteşem İkili Ne Zaman Final Yapacak?

Bir çok izleyici Muhteşem İkili dizisini çok beğendiğini zaten sosyal medya üzerinden yazdıkları görüşlerle belirtmişler bu da Muhteşem İkili  dizisinin reytinglerinin ikinci ve üçüncü bölümlerde artacağı anlamına gelir. Ben Muhteşem İkili  dizisinin ilk bölüm kadar kaliteli ve aksiyon dolu sahneler ile devam ettiği sürece başarıya ulaşacağını düşünüyorum ancak gerçek olan durum ise Muhteşem İkili  dizisinin ilk bölümde aldığı 4 reyting onu ilk bölümde çekim maliyetlerine yetmez. Zira ilk bölüm o kadar aksiyon dolu sahneler ile doluydu ki neredeyse standar maliyetli koca bir sinema filmi kadar para harcandı ilk bölüm için.

Bu da Muhteşem İkili  dizisinin 4 değil 8 reyting alması gerektiği anlamına geliyor ki bu da şu şartlar altında ne yazık ki imkansız. Kanal D özellikle perşembe günün patasını Atv’ye yedirtmek istemiyor zira Atv her ay tüm kategorilerde en çok izlenen kanal oluyor ve en yüksek reklam geliri de Atv’ye gidiyor.

Atv ve Kanal D arasında ki savaşın cezasını Muhteşem İkili oyuncuları set çalışanları, izleyicisi ve yapımcısı çekmemeli. Muhteşem İkili  dizisi maliyetini kurtarabileceği cumartesi gününe alınmalı; ancak bu şartlar atında Muhteşem İkili  dizisi geleceğe güvenle bakabilir ve final korkusu yaşamadan yoluna devam edebilir. Muhteşem İkili devam edecek mi

Muhteşem İkili’nin en büyük şansı ise başrollerinde Kerem Bursin ve İbrahim Çelikkol’un olması. Bu iki ismin seveni çok fazla zaten onlar ekranda olsa dizileri 3 reyting alıyor.

Muhteşem İkili Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Muhteşem İkili dizisi perşembe günlerinde devam edecekse en az 6 bölüm devam edecektir. Eğer Muhteşem İkili reytingleri 5 ve üzerine çıkmazsa 6. bölümde final gelecektir. Eğer Muhteşem İkili reytingleri 5 ve üzeri rakamlara çıkarsa dizi çekim maliyetlerini düşürerek 13 bölümü görecektir.

Muhteşem İkili 12. Bölüm Final Fragmanı

 

Muhteşem İkili Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak? (8 Yorum)

  1. Muhteşem ikili dizisini çok beğenerek izliyoruz.Hem eğlendiriyor hem aksiyon hem de aşk …üçü bir arada…senaryoda iyi..oyuncularda…lütfen bitirmeyin..

  2. Mühtesem ikili eğlenceli polıs ve aksıyon dızısı olaral farklı olacak gıbı içeriğini tamamen intıkamla çevırıp eğlenceli polis imajından uzaklaşmazlarsa

  3. Aynı günde bir sürü dizi var cumartesi yada salı olmalı ençok izlenen yok farklı ve güzel