Kazara Aşk Oyuncuları Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

Koliba Film’den yeni bir romantik komedi dizisi geliyor. İsmi Kazara Aşk olarak açıklanan dizinin kanalı ise  Star TV olacak. Yeni sezonda Seni Çok Bekledim, Menajerimi Ara, İyi Günde Kötü Günde ve  Sol Yanım  gibi dizileri ekranlara getirecek Star TV son boş gününü de Kazara Aşk dizisi ile dolduracak. Böylece Star Tv’nin Babil ve Seferin Kızı dizileri ile her gün dizisi olacak.

Hatırlanacağı üzere Koliba Film 2019 da Canevim ve Masum Değiliz dizilerini ekrana getirmiş ancak iki dizisi de tutmayınca zarar etmişti. Daha önce Kanatsız Kuşlar ve Yeter dizileri ile oldukça iyi bir başarı yakalayan Koliba Film 2020 de ise Kazara Aşk  dizisi ile eski başarılarını devam ettirmek istiyor.

Kazara Aşk Dizisi Konusu: Kazara Aşk dizisi romantik komedi tarzında olacak. Bir birini hiç tanımayan iki gencin şans eseri karşılaşmalarından sonra imkansız aşklarını anlatacak.

Kazara Aşk Oyuncuları

Kazara Aşk dizisinin şuanda açıklana bir oyuncusu yok; ancak Koliba Film Kazara Aşk dizisi için tanınmış bir erkek başrol oyuncusuna teklif götürdü; dizinin geriye kalan bir çok oyuncusu ise daha önce dizilerde çok fazla izlemediğimiz oyunculardan oluşacak; bunun içinde oyuncu seçmeleri açılacak.