Kazara Aşk Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

Kazara Aşk Oyuncuları Ümit İbrahim Kantarcılar, Sude Zülal Güler, Sadi Celil Cengiz ve Burak Tamdoğan olurken Koliba Filmin yapımcılığını üstleneceği Kazara Aşk dizisi yaz sezonunda Star TV ekranlarında olacak.

Senaryosunu Bekir Baran Sıtkı ile Rana Mamatlıoğlu’nun yazacağı Kazara Aşk dizisinin türü romanti komedi olacak.

Oyuncu Karakter Karakter Açıklaması Görsel
Ümit İbrahim Kantarcılar Civan   umit kantarcilar
Sude Zülal Güler Şimal   sude zelal guler
Sadi Celil Cengiz Okan   sadi celil cengiz 1
Burak Tamdoğan Dursun Şimal’in babası burak tamdogan 1
Selin Işık Nazlı    selin isik kazara ask
Aycan Koptur Vildan   aycan koptur
Deniz Altan Aslı Şimal’in arkadaşı deniz altan
Uğur Çavuşoğlu Neval’in Eşi    
Servet Pandur

Neval

   
Burakhan Yılmaz Doktor Kenan    

Kazara Aşk Dizisi Konusu: Kazara Aşk dizisi romantik komedi tarzında olacak. Bir birini hiç tanımayan iki gencin şans eseri karşılaşmalarından sonra imkansız aşklarını anlatacak . Daha önce Elimi Bırakma dizisini çeken Sadullah Çelen Kazara Aşk dizisinin yönetmeni olacak. 

Kazara Aşk Oyuncuları

Ümit İbrahim Kantarcılar (Civan)

Ümit İbrahim Kantarcılar 10 Ekim 1987 de Antalya’da dünyaya gelmiştir ve 34 yaşının içindedir. Antalya Belediye Tiyatrosunda ve Müjdat Gezen Konservatuarına eğitim alan Ümit Kantarcılar son dönemde Kanatsız Kuşlar dizisinde hayat verdiği Onur karkateri çok sevilmiştir. Son olarak Vuslat dizisinde Kerem karakteri ile yer almıştır.

Civan Gaziantepli zengin bir ailenin veliahtlarından biridir; ancak şansı aşkta bir türlü yaver gitmez. Sevdiği kıza yüzük verir ama teklifi reddedilir. Civan ile Şimal’in yolu ise işte o anda kesişir ve yaşanan kaza sonucu büyük bir aşk başlar. Şimal ile Civan’ın yollarının kesişmesi ile bir anda Civan değişir uslanır babası da Civan’a şirketin yönetimini devretmeye karar verir. 

Kazara Aşk Oyuncuları içinde ümit kantarcılar da yer alacak

Sude Zülal Güler (Şimal)

25 Ağustos 2001 de Üsküp  de dünyaya gelen Sude Zülal Güler 20 yaşının içindedir. Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan dizisi Ayşe Sultan karakterine hayat vererek tanınan Sude Zülal Güler son olarak Şeref Sözü dizisinde başrolde yer alsa da dizisi tutmamıştır. İcon-talent menajerlik ile çalışan Sude Zülal Güler Mayıs Kraliçesi  ve İsimsizler dizisi ile de dikkatleri üzerine çekmiştir. Sude Zülal Güler 165 cm boyunda olan Sude Zülal Güler 52 kg ağırlığındadır.

Şimal üniversiteyi bitirdikten sonra sevdiği adamla evlenerek mutlu olma hayalleri kuran Artvinli güzel bir kızdır. Seramik sanatçısı olmak için çalışan Şimal’in yolu şans eseri Civan ile kesişir ve arka arkaya sıralanan yalanlar ve beklenmedik bir aşk başlar.

Sude Zulal Guler kazara ask

Sadi Celil Cengiz (Okan)

Kazara Aşk Oyuncularından biri olan Sadi Celil Cengiz 1983 yılında Samsun Çarşamba da dünyaya gelmiştir. 38 yaşında olan Sadi Celil Cengiz İstanbul Üniversitesi İşletme fakültesi mezunudur. Poyraz Karayel, Kardeş Payı ve İşler Güçler ve  Kalbimin Sultanı yer aldığı önemli dizilerdir.

Kazara Aşk dizisinde Okan Saydam ailesinin büyük oğludur. Okan her zaman kendisine abisi Civan’ı rakip olarak görmüştür.  sadi celil cengiz

Burak Tamdoğan (Dursun)

1971 Ankara doğumlu olan Burak Tamdoğan 50 yaşındadır. ODTÜ Psikoloji mezunu olan Burak Tamdoğan psikoloji eğitiminden daha sonra Ankara Üniversitesinde Tiyatro eğitimi almıştır. Burak Tamdoğan Kara Para Aşk, Göç Zamanı , Çatı Katı Aşk ve Elimi Bırakma dizileri Şampiyon dizisinde yer almıştır.

Dursun Şimal’in babasıdır. Dursun’un tek isteği zorla üniversite okusun diye İstanbul’a gönderdiği kızının evine geri gelmesidir. 

burak tamdogan

Burakhan Yılmaz (Doktor Kenan)

İncir Ağacı dizisinde hayat verdiği Orhan karakteri ile tanınan ve çok sevilen Burakhan Yılmaz Kazara Aşk dizisinde doktor Kenan karakteri ile izleyicisi karşısına çıkacak. 1994  de dünyaya gelen Burakhan Yılmaz 25 yaşının içindedir.  Çocuk oyuncu olarak tiyatro sahnelerinde yer akan Burakhan Yılmaz daha sınra Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünde mezun olmuş ve iyi bir oyunculuk eğitimi almıştır. Daha sonra Kumbaracı 50 tiyatro topluluğunda yer alan ve oyunculuk deneyimi kazanan Burakhan Yılmaz ilk televizyon dizisi oyunculuğunu ise Kocaman Ailem dizisinde konuk oyuncu olarak yer alarak yaşamıştır. Son olarak Türk Telekom ve Media Market gibi firmaların reklam filmlerinde yer almıştır. Boks yapmak ve gitar çalmaktadır. Black List ajansın oyuncusudur. Aktif olarak tiyatro yapmaktadır.

Doktor Kenan Şimal’in eski sevgilisidir. Şimal hastaneye zehirlenme sonucu kaldırılınca Kenan ile karşılaşmış ve ikili bir birine aşık olmuştur. burakhan yilmaz

Selin Işık (Nazlı)

Son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Özlem karakteri ile yer alan Selin Işık 1987 İzmir doğumludur ve 33 yaşının içindedir. Daha önce Çılgın Dershane Üniversitede ve Esaretim Sensin dizilerinde yer alan Selin Işık  1.69 cm boyunda ve 53 kg’dır 

Nazlı güzel ve başarılı bir reklamcıdır. Civan ile zorlu bir aşkları olan Nazlı Civan ile bir an önce evlenmek ister ama . Civan’ın babası Nazlı’yı beğenmez ve oğlunun Nazlı ile evlenmesini istemez. selin isik

Aycan Koptur (Vildan)

Aycan Koptur 24 Şubat 1994 İzmir doğımludur ve 27 yaşının içindedir. Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü mezunu olan Aycan Koptur Güldür Güldür Show programı ile tanınmaktadır. Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü mezunu olan Aycan Koptur son dönemde Yol Arkadaşım 2 ve Seviyor Sevmiyor gibi dizilerde yer almıştır. aycan koptur

Deniz Altan (Aslı)

Son olarak Çiçek karakteri ile Aşk Ağlatır da ve Nur karakteri ile Kırmızı Oda dizisinde yer alan Deniz Altan 26 Eylül 1994 de İstanbul dünyaya gelmiştir ve 27 yaşındadır. Sadri Alışık Akademisinde oyunculuk dersleri alan Deniz Altan Öyle Bir Geçer Zaman ki ve Hayat Şarkısı dizileri ile tanınmıştır. 1.60 metre boyunda ve 54 kilo ağırlığındadır.

Aslı Şimal’ın üniversiteden arkadaşıdır. Dünyalar tatlısı bir kızdır. Şimal ile aynı evde yaşarlar. Aslı Kazara Aşk dizisinde izleyicinin seveceği hayat dolu karakterlerden biridir. 

deniz altan 1

Uğur Çavuşoğlu

Kazara Aşk Oyuncuları içinde kendine yer bulan Uğur Çavuşoğlu son olarak yine Osman Sınav ile Sen Anlat Karadeniz dizisinde Genco karakteri ile yer almıştı. Daha önce de Ege’nin Hamsisi dizisinde yer alan deneyimli oyuncu şimdi de Gel Dese Aşk dizisi için imza attı. 1967 de Artvin’de dünyaya gelen  Uğur Çavuşoğlu 53 yaşının içindedir. Osmanlı Tokat’ı dizisi ile Tiyatrodan sonra dizilerde de çok sevilen Uğur Çavuşoğlu özellikle Hayat Güzeldir ve Meryem dizileri ile yıldız olmayı başarmıştır.ugur cavusoglu

Servet Pandur (Neval)

Kanatsız Kuşlar dizisinin Azime’si olarak tüm dünyaya bir dizi ile ismini duyuran Servet Pandır son olarak Bir Aile Hikayesi dizisine sonradan dahil olmuş ama dizinin erken final yapması ile hayal kırıklığı yaşamıştı. 1970 de İzmir’de doğan Servet Pandur 40 yaşındadır. Ankara Devlet Konservatuvarında Tiyatro eğitimi alan Servet Pandur Devlet tiyatrolarında çalışmıştır. Deneyimli tiyatrocu Servet Pandur Fatmagül’ün Suçu Ne dizisi ile ilk çıkışını yapmış  2018 de Hercai dizisi ile anlaşsa da dizinin Mardin’de çekilecek olması sebebi ile yerini Feride Çetin’e bırakmıştır.

Kazara Aşk dizisinde Neval hanım  Saydan ailesinin annesidir. Aslen Gaziantepli zengin bir ailenin kızıdır. Neval Hanım, modern bir kadın olsa da geleneklerine sıkı sıkıya bağlıdır. 

servet pandur

Ali Haydar Çataltepe (Miraç)

Kazara Aşk Miraç karakteri deli dolu ve hırçın bir genç gibi görünse de gerçekte oldukça temiz yürekli bir genç olduğu ortaya çıkacaktır. 

Ali Haydar Cataltepe

Öykü Candanadam (Emine)

Kazara Aşk Oyuncuları içinde yer alan Öykü Candanadam 1990 doğumludur ve 31 yaşındadır. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Sahne sanatları mezunudur. Kanıt Ateş Üstünde sevilen dizilerindendir.

Kazara Aşk dizisinde Emine Şimal’in ablasıdır. Annelerini kaybettikten sonra kardeşi Miraç’a da annelik yapan Emine Aile de Dursun ve Şimal arasında dengeyi sağlaya en önemli unsurdur. 

Oyku Candanadam

Çağdaş Tekin (Levent)

Kazara Aşk dizisinde Levent Civan’ın en yakın arkadaşıdır. Aynı zamanda şirketin avukatlarından olan Levent oldukça zeki bir adamdır. Levent aşka inanmaz ve kendini tek bir kadınla da sınırlamaz. Civan’ın akıl hocasıdır.

cagdas tekin

Nermin Aslan (Demet)

Kazara Aşk Oyuncularından biri olan Nermin Aslan Dokuz Eylül Üniversitesi Sahner Sanatları mezunudur. Çukur dizisinde Nevra karakteri ile yer almıştır.

Kazara Aşk dizisinde Demet Nazlı’nın en yakın arkadaşıdır. Çoğu zaman hırsına yenik düşen Demet’i durdurmaya çalışsa da çok başarılı olduğu söylenemez.  Modayı yakından takip eden Demer giyimine kuşamına çok dikkat eder. 

Nermin Aslan

Nalan Örgüt (Meryem)

Nalan Örgüt Bahşende karakteri ile Adını Sen Koy dizisinde yer almış ve tanınmıştır.

Meryem Şaziye’nin annesidir. Yıllardır Saydamların yanında çalışmaktadır. Konağın baş hizmetlisi olan Meryem konağı da çekip çevirmektedir. Konakta kalan Meryem aynı zamanda evin hanımı Neval Hanımın da dert ortağıdır. 

nalan orgut

Billur Pınar Yılmaz (Şaziye)

Kazara Aşk Oyuncuları arasında yer alacak Billur Pınar Yılmaz 1987 Gaziantep doğumludur ve 34 yaşındadır. Haliç Üniversitesi oyunculuk bölümü mezunudur. cemi Cadı, Hatırla Sevgili yer aldığı önemli dizilerdir.

Kazara Aşk dizisinde Şaziye Meryem’in kızıdır ve Saydam ailesinin yanında büyümüştür, Civan ve Okan’ın kardeşi gibi olan Şaziye Tahsin Bey’in şirkette sekreterlik yapmaktadır. Tahsin Beyin güvendiği bir isimdir. 

Billur Pinar Yilmaz

Kazara Aşk Dizisinde Yer Almayacak Oyuncular

Gökçe Akyıldız

Kırgın Çiçekler dizisinin Songül’ü olarak tanınan Gökçe Akyıldız 3 sezon sonunda Kazara Aşk dizisinin başrolü için imzayı attı. Mustafa Özyurt ile 2017 de dünya evine giren güzel oyuncu oğlu Ömer Aslan Özyurt’u büyüttü; ancak evliliğinde işler iyi gitmeyince 3 yıl sonra eşinden ayrıldı ve kendine yeni bir hayat kurmak için de dizi setlerine geri döndü. 30 Ekim 1992 Sinop doğumlu olan güzel oyuncu şuanda 28 yaşının içindedir. İlk defa bir romantik komedi projesinde yer alacak Gökçe Akyıldız dizi de kendi partnerini de kendi seçecek. İlk olarak Fatih Harbiye dizisinde karşımıza çıkan Gökçe Akyıldız daha önce de Medcezir ve Sırlar Dünyası gibi dizilerde de çocuk oyuncu olarak yer almıştır. 10 yaşından beri sanat hayatı içinde olan yetenekli oyuncu 1.64 metre boyunda ve 51 kilodur. gökçe akyıldız kaza aşk dizisi

Kazara Aşk dizisinin şuanda Gökçe Akyıldız’dan başka açıklanan bir oyuncusu yok; ancak Koliba Film Kazara Aşk dizisi için tanınmış bir erkek başrol oyuncusuna teklif götürdü; dizinin geriye kalan bir çok oyuncusu ise daha önce dizilerde çok fazla izlemediğimiz oyunculardan oluşacak; bunun içinde oyuncu seçmeleri açılacak.

Kazara Aşk dizisi 2020

Yeni sezonda Seni Çok Bekledim, Menajerimi Ara, İyi Günde Kötü Günde ve  Sol Yanım  gibi dizileri ekranlara getirecek Star TV son boş gününü de Kazara Aşk dizisi ile dolduracak. Böylece Star Tv’nin Babil ve Seferin Kızı dizileri ile her gün dizisi olacak.

Duyumlarımıza göre Kazara Aşk dizisinde Gökçe Akyıldız partner olması için Berk Cankat ile görüşmeler devam ediyormuş; sözleşme imzalanırsa çok yakında sizlere bilgi vereceğiz.

Hatırlanacağı üzere Koliba Film 2019 da Canevim ve Masum Değiliz dizilerini ekrana getirmiş ancak iki dizisi de tutmayınca zarar etmişti. Daha önce Kanatsız Kuşlar ve Yeter dizileri ile oldukça iyi bir başarı yakalayan Koliba Film 2020 de ise Kazara Aşk  dizisi ile eski başarılarını devam ettirmek istiyor.

Yorum yaz