Şeref Sözü Nerede Çekiliyor? İzmir’in Neresinde? İşte Set Mekanları

Tolgahan Sayışman ve Leyla Lydia Tuğutlu’yu buluşturacak Şeref Sözü dizisi çekimleri için mekan bakan yapımcı Tims & B Yapım sonunda İzmir’de karar kıldı. Özellikle pandemi döneminde yapılacak çekimlerde izole bir ortam sağlayacak İzmir ulaşım açısından da Şeref Sözü oyuncularına büyük kolaylık sağlayacak. Hikayenin geçtiği topraklarda çekilmesinin en doğru karar olacağına karar veren yönetmen Cevdet Mercan Eda Tezcan yazdığı hikayenin çok sevileceğinden emin.

Şeref Sözü dizisinin yayın haklarını satın aldığı Show TV’den ödemesini alan Tims B Yapım İzmir’in şirin bir ilçesinde bir çok mekan kiraladı. Oyuncu kadrosunda Tolgahan Sayışman Leyla Lydia Tuğutlu’nun yanı sıra bir çok tanıdık isim bulunan Şeref Sözü dizisinde verdiği söz uğruna canını ortaya koyan bir gencin hikayesi anlatılacak.  Şeref Sözü Oyuncuları

Şeref Sözü Nerede Çekiliyor?

İzmir merkez ve şirin ilçelerinde çekilecek Şeref Sözü dizisinde şuanda çekimlerine başlamadı ancak aldığımız bilgilere göre dizinin ilk kısmı da Mardin’de çekilecek.

Şeref Sözü İzmir’in Neresinde Çekilecek?

Şeref Sözü dizisinin İzmir’in Foça, Gaziemir ve Çeşme gibi ilçelerinde çekilmesi bekleniyor; Şeref Sözü dizisi seti kurulduğunda set kurulan mekanları sizlere tek tek açıklayacağız. Daha önce İzmir’de çekilen diziler arasında ise Kalbim Ege’de Kaldı, Kavak Yelleri, Fatmagül’ün Suçu Ne, Gülizar, Benim Adım Gültepe ve Yeşil Deniz gibi diziler var. Dizi setinin İzmir’e kurulması her ne kadar dizinin izlenme oranlarını arttırıp tutmasına yardımcı olsa da 2019 da İzmir’de çekilen Sevgili Geçmiş dizisi ne yazık ki hüsran yaşamıştı.