Kefaret Cansu’nun Babası Kim? Sabri’nin Gerçek Kızı Kim?

Kefaret dizisinde gerçekler bir bir ortaya çıkıyor. Kefaret dizisinde Zeynep sonunda kızı Elif’e kavuşmuş; Elif’i kaçıran Sabri ise Elif’i kızına benzettiği için kaçırdığını açıklamıştı. Yani Sabri’nin kızı kazada ölmemiş kaza sırasında kaçırılmıştı. Sabri kızının öldüğüne inanmış ve kızını aramamıştı; ancak Remzi ve Zühre Sabri’nin kızını kazadan sonra kaçırmıştı bu nedenle de kızın cesedine ulaşılamasa da öldüğü kabul edilmişti. Şimdilerde eski komiser Sinan Sabri’nin gerçek kızının izine ulaştı.

Bilindiği üzere kefaret dizisinde kimsesi olmayan ünlü yazar ve iş insanı Sabri tüm mal varlığını Zeynep’in kızı Elif’e bırakmıştı. Büyük miras Sabri’nin kızı bulunduktan sonra Elif’e değil Sabri’nin gerçek mirasçısına kalacak ve Kefaret dizisinde işler karışacak ve kartlar yeniden dağıtılacaktır.

Kefaret Sabri’nin Gerçek Kızı Kim?

Kefaret dizisinde Sabri’nin gerçek kızı şuanda Arzu’nun kızım dediği Cansu’dur. Yıllar önce Arzu’ya bu kızı Zühre getirmiştir. Remzi2nin hapisten çıkması ile Zühre’nin de işleri tamamen karışacak.

Kefaret Cansu’nun Babası Kim?

Kefaret dizisinde Cansu annesini Arzu babasını ise Mehmet olarak bilmektedir; ancak Cansu babası Mehmet’in köylü olduğu için evlerine hiç gelmediğini bu yüzden de annesinin onu sevmediğini düşünmekte. Dizi de Arzu kızı Cansu’dan oldukça zor ayrılacak; bu nedenle de Sinan’ın işi hiç kolay olmayacak.

Kefaret dizisinde Bahar Ece Yılmaz Cansu karakterine hayat verecek. Peki kimdir Bahar Ece Yılmaz?

Bahar Ece Yılmaz Kimdir?

2010 İstanbul doğumlu olan Bahar Ece Yılmaz  10 yaşındadır. IMC Ajansın oyuncusu olan Bahar Ece Yılmaz 27 Kg ağırlığında ve 130 cm boyundadır. Ela gözlü ve sarı saçlı olan Bahar Ece Yılmaz Özdilek, Defacto ve Hp Smart Tank gibi markaların reklamlarında oynamış ve çocuk modellik yapmıştır. Bahar Ece Yılmaz ilk olarak Kefaret dizisinde dizi oyunculuğu deneyimi yaşayacaktır.kefaret cansu