Kefaret Yeni Gelen Oyuncular ve Diziden Ayrılan Oyuncular

Kefaret dizisi Fox TV izleyicisinin en sevdiği dizilerden biri oldu. Pazar akşamının en çok izlenen dizileri arasına giren Kefaret’tin en çok sevilen yanı ise akıcı senaryosu. Bu nedenle de mayıs 2021’e kadar ekranlarda olmaya devam edecek Kefaret  dizisine akıcı senaryo da bir çok  yeni karakter dahil olurken bir çok oyuncu da Kefaret  dizisine veda edecek. İşte diziye yeni gelen oyuncular

Kefaret Yeni Gelen Oyuncular

Cemre Melis Çınar – Avukat Berna Dündar

Son olarak Kırmızı Oda dizisinde Alya’nın anensine hayat vermiştir. 13 Mayıs 1991 Ankara doğumlu olan Cemre Melis Çınar 30 yaşının içindedir. Marmara Üniversitesi Televizyonculuk eğitimi alan Cemre Melis Çınar daha önce Bir Umut Yeter ve Kaçak Gelinler dizilerinde yer almıştır.

Kefaret dizisinde Berna Dündar korkusuz bir avukattır. 

Hakan Yufkacıgil – Alp Hasanoğlu

Son olarak Payitaht Abdulhamid dizisinde Fuat karakteri ile izlediğimiz Hakan Yufkacıgil şimdi de Kefaret dizisi oyuncu kadrosuna dahil oldu. 1 Ocak 1980 İstanbul doğumlu olan Hakan Yufkacıgil 41 yaşının içindedir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunu olan Hakan Yufkacıgil oyunculuğa Ekmek Teknesi dizisi ile başlamıştır. Hakan Yufkacıgil daha önce de Cesur Yürek dizisinde yer aldı.

Alp Sabri’nin mali müşaviridir. Sabri’nin oynadığı tüm oyunlarda yanında olan Alp şimdi de Zeynep’in yanında olacak ve Sabri’nin parasına yön vermeye devam edecektir. Alp ilerleyen dönemde Zeynep’e aşık olacak ve Sinan’a rakip olacaktır. 

 Yusuf Atala – Kadir 

04 Ekim 1956 doğumlu olan Yusuf Atala 65 yaşının içindedir. Çocuklar Duymasın dizisi ile tanıdığımız Yusuf Atala özellikle Yamak Ahmet dizisi ile çok sevilmiştir.

Kadir Münevver’e aşık onunla evlenmek isteyen bir adamdır. Bir kızı vardır ama ona hayrı yoktur. Bekarlık artık canına yetmiştir. 

blank

Ayşe Tunaboylu – Ayşe Çandır

Son olarak Yeni Hayat’ta Nesibe karakteri ile yer alan Ayşe Tunaboylu daha önce de Her Yerde Sen dizisinde Leyla Günbakan karakteri ile yer almıştı. 1962 de İstanbul da hayata gözlerini açan Ayşe Tunaboylu artık 59 yaşındadır. 9 Eylül üniversitesi mezun olan Ayşe Tunaboylu 1,60 metre boyunda ve 63 kg ağırlığındadır. Ayşe Tunaboylu daha önce Seni Kimler Aldı ve Hayat Ağacı dizilerinde yer almıştır.

Ayşe Sabri beyin emektar hizmetçilerindendir. Sabri beyin tüm sırlarının içinde kalan Ayşe tüm sırları saklayabilecek kadar görgülü bir kadındır. Şimdi de Zeynep’in hizmetindedir konakta ama Alp’e sürekli konak ile ilgili rapor verir. 

blank

Mustafa Uzunyılmaz (Meltem’in Dayısı)

Mustafa Uzunyılmaz Kefaret dizisinde Meltem’in yalandan dayısı olacak ve doktor Ahmet’i korkutarak onun Meltem ile evlenmesini sağlamaya çalışacak ancak Ahmet kendisine kurulan tuzakı fark edip Meltem’den kurtulmaya çalışacak ancak Meltem bu işin peşini bırakmayacak.

blank

Kefaret Dizisinden Ayrılan Oyuncular

Ege Kökenli – Nil

Ege Kökenli Kefaret dizisinde Nil karakterine hayat vermekteydi; ancak Nil Sinan’dan artık ümidini kesti ve kendi yoluna bakmaya karar verdi bunun sonucunda da Nil karakteri Kefaret dizisinden ayrıldı blank

Tolga Güleç (Zeki)

Kefaret dizisinde Zeki Meltem’in eski kocasıydı ancak bir trafik kazasında öldü ve diziden ayrıldı. blank

Enis Yıldız (Sabri)

Kefaret dizisinde Sabri Elif’i kaçıran bir yazardır. Polisiye romanlar yazarı olan Sabri kızı Sude’nin yerine Elif’i kaçırmıştır; Sude ise Arzu’nun kızı Cansu’dur ama kimse bu durumun farkında değildir.blank

Kefaret Yeni Gelen Oyuncular ve Diziden Ayrılan Oyuncular (1 Yorum)

  1. Arzunun yanında şişman biri var. Kadın mı erkek mi anlamadım. İsmi cismine bakıcam