Kerem Arslanoğlu Kimdir? (Kurşun Dizisi Serdar)

Kerem Arslanoğlu Kurşun dizisinde Serdar karakteri ile yer alacaktır. 23 ekim perşembe günü yayın hayatına başlayan Fox TV’nin yeni dizisi Kurşun’un ilk bölümüne Serdar karakteri damga vurdu. Bir mebus oğlu olarak Filiz Ertan cinayetini gerçekleştiren Serdar karakteri ilerleyen bölümlerde de Kurşun dizisinde çokça konuşulacak. Peki Kurşun dizisinde hayat verdiği Serdar karakteri ile çok sevilen ve oyunculuğu ile dikkat çeken Keren Arslanoğlu kimdir?

Kerem Arslanoğlu Kimdir?

9 Kasım 1989 de doğan Kerem Arslanoğlu 30 yaşındadır. Kadir Has Üniversitesinde Oyunculuk ve Tiyatro Bölümü eğitimi alan Kerem Arslanoğlu iyi bir tiyatrocudur. 2019 da İvanov isimli tiyatro oyununda Borkin karakterine hayat vermiştir. Öğretmen Kemal, Bulutların Ötesi ve Nizama Adanmış Ruhlar gibi dizilerde de rol alan Kerem Arslanoğlu özel bir oyuncudur. a 2015 yılında yayınlanan Son Mektup isimli sinema filminde Hüseyin Teğmen’i oynamıştır. İlk olarak 2010 da Arka Sıradakiler dizisinde yer almıştır.

Kurşun Dizisi Serdar Kimdir?

Kurşun dizisinde Serdar Kurşun Dizisinde Serdar Milletvekili Fahri Önal’ın oğludur. Sorumsuz bir tiptir. Daha 20 yaşında Filiz Ertan isminde bir kızı öldürmekten Savcı Orhan tarafından tutuklanmıştır.

Serdar Önal hapisten kısa zamanda çıkmayacaktır; ancak Serdar’ın güvendiği tek kişi babası Fahri Önal değildir aynı zamanda İstanbul’un boğası Nuri Kargı da Serdar’ı dışarı çıkarmak için çalışmaktadır.

Kurşun serdar

Kurşun dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız Kurşun Oyuncu

Kerem Arslanoğlu Kimdir? (Kurşun Dizisi Serdar) (1 Yorum)