Kıbrıs Zafere Doğru Ne Zaman Final Yapacak? Kaçıncı Bölümde Bitecek

Bir Zamanlar Kıbrıs ismiyle ilk sezonu geçirdikten sonra 2. sezonda Kıbrıs Zafere doğru ismiyle yoluna devam eden ve ilk bölümü 1 Nisan 2021 yılında yayınlanan tarihi aksiyon dizisi final kararı aldı. TMC Film 24. bölümü ile Kıbrıs Zafere Doğru dizisini final yaptıracak. Bu durumda Kıbrıs Zafere Doğru  21 ocak 2022 de final yaparak ekranlara veda edecektir.

Kıbrıs Zafere Doğru Çekimleri tamamladı

Kıbrıs Zafere Doğru dizisinin çekimleri tamamlandı. Kıbrıs Zafere Doğru dizisi seti 19 aralık 2021 de dağıtıldı.

Kıbrıs Zafere Doğru final bölümü çekimleri tamamlandı

Kıbrıs adasındaki sorunları konu edinen ve Ahmet Kural’ın müthiş oyunculuğu ile seyirci tarafından büyük ilgiyle karşılanan dizinin senaristliğini Emre Özdür ve Başar Başaran yaparken dizinin yönetmen koltuğunda Osman Taşçı ile Barış Erçetin oturuyor. Çekimleri Kıbrıs’ın Gazimagosa kentinde devam eden Kıbrıs Zafere Doğru dizisi şu anda 18. Bölümde.

Kıbrıs Zafere Doğru Ne Zaman Final Yapacak?

Türk tarihinin dönüm noktalarından birisi olan Kıbrıs’ın tarihi sürecini ekranlara taşıyan dizi 31. bölümde final yapacak. Şu anda 18. Bölümde olduğunu düşünürsek dizinin 21 ocak 2022 tarihinde 24. Bölümü ile final yapacağı açıklandı.blank

Kıbrıs Zafere Doğru Neden Final Yapıyor?

Başrollerde Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın, Gülper Özdemir ve Devrim Saltoğlu gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Kıbrıs Zafere Doğru 1. sezondaki başarısını ne yazık ki sürdüremedi. Son zamanlardaki reytinglerinde belirgin bir düşüş yaşayan dizi için final kararı alınması akla geliyor.

Kıbrıs Zafere Doğru 18. Bölüm Fragmanı