Kimler Geldi Kimler Geçti Oyuncuları (Netflix)

 

Netflix ekranlarında yayınlanacak Kimler Geldi Kimler Geçti Oyuncuları netleşti. Kimler Geldi Kimler Geçti oyuncu kadrosunda Serenay Sarıkaya ve Metin Akdülger başrol olarak yer alacak.

Kimler Geldi Kimler Geçti dizisinin yönetmenliğini Şahmaran dizisinin yönetmen koltuğunda yer alan Bertan Başaran yönetirken. Ece Yörenç ise Kimler Geldi Kimler Geçti dizisinin senaristi olacak. Kimler Geldi Kimler Geçti  dizisi şimdilik bir sezon ve 8 bölüm olarak düşünülüyor.

Kimler Geldi Kimler Geçti Konusu:   Romantik Komedi türünde olacak Kimler Geldi Kimler Geçti dizisi Avukatlık ofisiyle çalışan Leyla ve çevresinde yaşanan komik ve aşk dolu olayları konu alacak. Ayrıca Kimler Geldi Kimler Geçti dizisinde Ömer, Sarp ve Cem adlı 3 erkek başrol oyuncusu da yer alacak.

Kimler Geldi Kimler Geçti Oyuncuları

Serenay Sarıkaya (Leyla Taylan)

Kimler Geldi Kimler Geçti Oyuncuları arasında başrol olarak yer alan Serenay Sarıkaya 1 Temmuz 1992 Ankara doğumludur. 2023 yılı itibariyle 30 yaşının içinde olan oyuncu 175cm boyunda ve 54kg’dır. Show TV ekranlarında yayımlanan Aile dizisinde Devin Akın karakteri ile aktif olarak rol alan Serenay Sarıkaya 2010 yılında Miss Turkey yarışmasında 2.olmuştur. Devamında oyunculuk yapmaya karar veren güzel oyuncu Medcezir dizisinde canlandırdığı Mira karakteri ile popüler bir isim haline gelmiştir. Güzel oyuncu daha önce Fi, Lale Devri, Medcezir, Yer Gök Aşk, Şahmaran gibi yapımlarda rol almıştır.

Kimler Geldi Kimler Geçti dizisinde Leyla başarılı ve tuttuğunu koparan bir avukattır. 

Kimler Geldi Kimler Geçti Oyuncuları Leyla

Metin Akdülger (Ömer)

Kimler Geldi Kimler Geçti dizisinde rol alacak Metin Akdülger 10 Nisan 1988 Bursa doğumludur. Lise yıllarından bu yana tiyatronun içinde olan oyuncu Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde eğitim görürken Craft Tiyatro ekibine katılmış ve oyunculuk dersleri almıştır. 184cm boyundaki oyuncu  ilk oyunculuk deneyimini 2013 yılında yayımlanan Medcezir dizisi ile yaşamıştır. Son olarak Dünyayla Benim Aramda dizisinde Kenan karakteri ile izleyici ile buluşan Metin Akdülger daha önce Şahsiyet, Atiye, Muhteşem Yüzyıl: Kösem, Kulüp gibi yapımlarda rol almıştır.

Tahminlerimize göre Metin Akdülger Kimler Geldi Kimler Geçti  oyuncu kadrosunda Ömer karakteri ile yer alacak. 

Hakan Kurtaş (Cem)

Kimler Geldi Kimler Geçti Oyuncuları arasında yer alan Hakan Kurtaş 7 Eylül 1988 İzmir doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. 182cm boyundaki oyuncu daha önce Baba, Mucize Doktor, Çarpışma, Kadın gibi yapımlarda rol almıştır.

hakan kurtaş kimler geldi kimler geçti oyuncu kadrosunda cem karakteri ile yer alacak yakışıklılığı ile fark yaratacak

Boran Kuzum

1 Ekim 1992 de dünyaya gelen Boran Kuzum İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarında Tiyatro eğitimi almıştır. 188 cm boyun olan Boran Kuzum Analar ve Anneler ve Vatanım Sensin dizileri ile tanınmıştır. Boran Kuzum son dönemde Menajerimi Ara, Şahin Tepesi, Hakan: Muhafız gibi dizilerde rol almıştır. Boran Kuzum Kimler Geldi Kimler Geçti oyuncu kadrosunda yakışıklılığı ile dikkat çekecek

boran kuzum kimler geldi kimler geçti oyuncusu olarak dizi de yer alacak yakışıklı oyuncu dizi de başrolde yer alacak

Meriç Aral

Meriç Aral’da Kimler Geldi Kimler Geçti oyuncu kadrosunda yer alacak son dönemde Söz, Kırmızı Oda, Yüksek Sosyete, Medcezir gibi dizilerde başrolde kendine yer bulan Meriç Aral 17 Kasım 1988 de İstanbul da dünyaya gelmiştir. Meriç Aral kendisi gibi oyuncu Serkan Keskin ile sevgilidir.

meriç aral kimler geldi kimler geçti oyuncu kadrosunda yer alacak dizi Netflix'de yer alacak

Ahmet Rıfat Şungar (Sarp)

Ahmet Rıfat Şungar Kimler Geldi Kimler Geçti Oyuncu kadrosunda yer alacak. Son dönemde Avcı ve Saklı dizilerinde yer alan Ahmet Rıfat Şungar 9 Temmuz 1983 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesinde tiyatro dersleri alan Ahmet Rıfat Şungar daha önce de Hatırla Sevgili ve Merhamet dizilerinde başarı ile yer almıştır. Farah Zeynep Abdullah ile sevgili olan Ahmet Rıfat Şungar 1.81 m boyunda olan Avcı oyuncusu Ahmet Rıfat Şungar 67 kg ağırlığındadır.

Ahmet Rıfat Şungar kimler geldi kimler geçti oyuncusu olacak ve dizi de Sarp karakterine hayat verecek

Gülcan Arslan (Defne)

Gülcan Arslan 1986 Sakarya doğumludur ve 37 yaşının içindedir. Son dönemde Gurbet Kuşları, Muhteşem Yüzyıl: Kösem, Arka Sokaklar ve Bir Çocuk Sevdim gibi dizilerde yer alsa da  dizisinde hayat verdiği Leyla Komiser karakteri ile tanınmaya başlayan Gülcan Arslan 2021 de Ölene Kadar 2022 de Zengin ve Yoksul ve 2023 de ise Kimler Geldi Kimler Geçti dizisinde yer alacak.

Defne, başarılı bir mimardır.

gülcan arslan kimler geldi kimler geçti dizisinde defne karakteri ile yer alacak

Zeynep Tuğçe Bayat (Beliz)

Son olarak Teşkilat dizisinde canlandırdığı Siyah İnci karakteri ile izleyici ile buluşan Zeynep Tuğçe Bayat 8 Şubat 1990 Mersin doğumludur. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Bölümünden mezun olmuştur. Devamında oyunculuk eğitimleri almış ve sinema sektörüne yönelmiştir. Cansel Elçin ile 2020 yılında dünya evine giren oyuncu daha önce Baba, Kuruluş Osman, Afili Aşk gibi yapımlarda rol almıştır.

Beliz, işinde son derece rekabetçi, başarılı avukattır.Kimler Geldi Kimler Geçti Beliz

Sümeyra Koç (Nil)

Son olarak Kraliçe dizisinde Gaye karakterine hayat veren Sümeyra Koç 27 Şubat 1987 İstanbul doğumludur. Göçmen bir ailesinin biricik kızı olan güzel oyuncu 170cm boyundadır. İstanbul Bilgi Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünden mezun olduktan sonra Craft Oyunculuk Atölyesinde oyunculuk dersleri almıştır. Daha önce Sen Çal Kapımı, Fazilet Hanım ve Kızları gibi yapımlarda rol almıştır.Kimler Geldi Kimler Geçti oyuncuları Nil

Bilgi Aydoğmuş (Miro)

Kimler Geldi Kimler Geçti dizisinde Miro karakterine hayat verecek Bilgi Aydoğmuş 1996 İstanbul doğumludur. Miss Turkey 2019 yarışmasında 2. olan güzel oyuncu 180cm boytundadır. Bir süre modellik yaptıktan sonra oyunculuğa yönelen Bilgi Aydoğmuş Craft Atölye ve Bilgi Aydoğmuş’tan oyunculuk ve kamera önü dersleri almıştır. Güzel oyuncu daha önce Destan ve Akıncı dizilerinde rol almıştır.Kimler Geldi Kimler Geçti oyuncuları Miro

Bade İşçil

Usta oyuncu Bade İşcil Kimler Geldi Kimler Geçti oyuncuları arasında yer alacak.

bade işcil de Boran Kuzum ile Kimler GEldi Kimler GEçti dizisinde yer alacak ve dizi de bir anne olarak yer alacak

Esra Ruşan

esra ruşen kimler kimler geçti oyuncusu olarak dizi de yer aacak

Efe Tunçer

efe tuncer 2024 de oyuncu olarak kimler geldi kimler geçti oyuncu kadrosunda yer alacak

Fatih Artman (Ali)

Leyla’nın yeni taşındığı evdeki komşusu Ali karakterine hayat verecek olan Fatih Artman Behzat Ç dizisinde canlandırdığı Harun karakteri ile tanınmaktadır. 13 Şubat 1988 Ankara doğumlu oyuncu 2024 yılı itibari ile 36 yaşının içindedir. Daha önce Menajerimi Ara, Jet Sosyete, Vatanım Sensin gibi yapımlarda rol almıştır.Kimler Geldi Kimler Geçti Oyuncular Ali

Kimler Geldi Kimler Geçti oyuncu kadrosuna yeni oyuncular dahil oldukça sayfamıza eklenecektir.

Kuş Uçuşu, Zeytin Ağacı, Fi, Erşan Küneri, Masum, Pera Palasta, Fatma, Bir Başkadır, Aşk 101, Atiye, Börü, Avlu gibi yapımlara ev sahipliği yapan Netflix platformu başrolünde Serenay Sarıkaya’nın yer aldığı Kimler Geldi Kimler Geçti dizisine ev sahipliği yapacak