Kimsesizler Bambi Kimdir? Gerçek Adı? Kaç Yaşında?

Kimsesizler Fox TV’nin yeni dizi projesi. Bir çocuk evinde aile olmayı başaran 4 kızın hikayesinin anlatılacağı Kimsesizler dizsinde 4 kızdan biri de Bambi karakteri olacak. Nilay YERAL’ın hayat vereceği Bambi karakteri dizinin de en tatlı çocuk oyuncalarından olacak.

Kimsesizler Bambi Kimdir?

Bambi daha 7 yaşında bu sene ilk defa okula başlayacak sarışın mavi gözlü dünya güzeli bir kızdır. Gayri meşru şekilde dünyaya geldiği için ailesi tarafından istenmeyen Bambi bir çok izleyiciye kim bu kadar tatlı ve güzel bir kızı istemez ki sorusunu sorduracak.

Bambi’nin en yakın arkadaşı ise Zeynep’tir. Zeynep ile hem aynı çocuk evinde kalmaktadır hem de sınıf arkadaşıdır. Ne yazık ki dört çocukta aynı kaderi paylaşınca hayat onları bir birlerine yaklaştırmıştır. Bambi akıllı olduğu kadar da duygusal bir kızdır. Mavi ve Mozi’yi de ablası olarak gören BAmbi’nin şu hayattan tek istediği gerçek ailesini bulmaktır. Bambi yurda geldiği ilk günlerde çok büyük sorun çekse de Mavi ve Mozi’nin desteğini hep arkasında görmüştür.

Kimsesizler Bambi resimleri

Kimsesizler Bambi Kaç Yaşında?

Kimsesizler dizisinde Bambi 7 yaşında olacaktır. Gerçek hayatta Bambi karakterine hayat veren Nilay Yeral da 7 yaşının içindedir

Kimsesizler Bambi’nin Gerçek AdıKimsesizler Bambi fotograflariKimdir?

Kimsesizler dizisinde Bambi’nin gerçek adı Nilay YERAL’dır. Nilay YERAL  daha önce başka bir dizi de yer almadığı için izleyicinin yüzünü tanımadığı bir çocuk oyuncudur.  Yusuf Güney Gün menajerliğin oyuncusu olan Nilay YERAL 2003 İstanbul doğumludur ve 7 yaşındadır.

Nilay Yeral ilk kez  Türkcell reklam filminde kamera karşısına geçmiştir.  Ailesinin oyunculuk yeteneğini görüp ajansa yazdırması ile oyunculuk kariyeri başlayan  Nilay YERAL iki kardeştir ve bir abisi vardır.