Kimsesizler Zeynep Kimdir? Derin Su Akkuş Kaç Yaşında

Kimsesizler dizisi ekim ayı içerisinde Fox TV ekranlarında olacak. Kimsesizler dizisinde oyuncu olarak yer alacak 20’den fazla çocuktan bir tanesi de dizi de Zeynep karakterine hayat verecek Derin Su Akkuş  olacak.

Derin Su Akkuş akıllara durgunluk verecek bir oyunculuk yeteneğine sahip bir oyuncudur. Hiç bir eğitim almadan zekası ve yetenekleri ile kendisine verilen rolün üstesinden gelmeyi başaran Derin Su Akkuş  dizi de hayat vereceği Zeynep karakterinin detaylarını anlattı.

Kimsesizler Zeynep Kimdir?

Bir kaç yıldır ailesinden ayrıl olan Zeynep ailesini kaybetmenin derin üzüntüsünü uzun süre üstünden atamamıştır. Hem anne hem de babasının ailesi tarafından sahip çıkılmayan Zeynep’e önce Mahir Boztepe sonra da Ali Kağan Çocuk Koruma Evi sahip çıkmıştır. Anne ve babasından sevgi göremediği için hırçın ve sinirli bir kız olan Zeynep çok zor zamanlar geçirmiş ve yurda geç de olsa alışmıtır.

Zeynep, Bambi, Mavi ve Mozi ile aynı oda da kalmaktdır. Hiç kimseye güvenmeyen Zeynep’in güvendiği insanlar sadece en yakınında ki oda arkadaşlardır; zira sınıf arkadaşları bile onu kabul etmezken onu Bambi ayakta tutmuş ve ona her zaman destek olmuştur.

Şimdi de Kimsesizler dizisinde öfkeli kız Zeynep olarak tanınacak Derin Su Akkuş’u yakından tanıyalım?kimsesizler zeynep resimleri

Derin Su Akkuş kimdir?

Su Akkaş İlköğretim okulu öğrencisi olan Derin Su Akkuş dizi de ki gibi annesi ve babası tarafından terk edilmiş bir kız değildir; Kimsesizler dizisinde psikolojik danışman eşliğinde sahneleri oynamaktadır. Geleceğim yıldız çocuk oyuncu adayları arasında gösterilen Derin Su Akkuş İstanbul’dadoğmuş ve büyümüştür. kimsesizler zeynep