Kin Filmi Oyuncuları 2021 Netflix

Netflix orijinal filmlerine bir yenisi daha ekliyor. Başrollerini Yılmaz Erdoğan  ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın üsteneceği Kin filmi 2021 de NEtflix ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. BKM filmin yapımcılığını üstleneceği Kin filminin yönetmeni Türkan Derya olacak. Kin Filmi Chronicles of Evil yani Şeytanın Günlüğü adlı Kore filminden uyarlama olacak.

Kin Filmi Ne Zaman Yayınlanacak?: Kin filmi 8 ekim 2021’den itibaren Netflix ekranlarında olacak.

Kin Filmi Oyuncuları

  • Yılmaz Erdoğan
  • Ahmet Mümtaz Taylan
  • Rüzgâr Aksoy
  • Cem Yiğit Üzümoğlu
  •  Duygu Sarışın

Kin Filmi Oyuncu Kadrosu

Yılmaz Erdoğan (Harun)

2021 de Yılmaz Erdoğan iki yeni film ile izleyicisi karşısında olacak. Korku türünde olacak Kin filminin erkek başrol oyuncusu Yılmaz Erdoğan olacak 2021 de Yılmaz Erdoğan ile Öğrence ve Çok Güzel Hareketler 2 programları ile ekranlarda olmaya devam edecek Yılmaz Erdoğan 4 Kasım 1967 Hakkari doğumludur ve 54 yaşının içindedir. Türkiye’nin tartışılmaz en büyük komedyenlerinden biri olan Yılmaz Erdoğan  2018’da ise Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filmini Netflix’e satmıştı. Sanem Oktar ve Belçi Bilgin ile daha önce evlilikler yapan Yılmaz Erdoğan şuanda bekardır.

Harun İstanbul emniyetinde sevilen bir başkomiserdir. Yıllar önce Cevat amir ile sorumlu oldukları bir cinayette gerçek katilleri bulamazlar ve başları yıllar sonra suçsuz yere hapse giren bu adamın oğlu ve kızları tarafından büyük belaya girer. 

Yilmaz Erdogan kin filmi

Ahmet Mümtaz Taylan (Cevat)

12 Eylül 1965 de Ankara da dünyaya gelen Ahmet Mümtaz Taylan 56 yaşının içindedir. Devlet Tiyatrolarından emekli olan Ahmet Mümtaz Taylan tiyatro sahnelerinden sonra Leyla İle Mecnun dizisi ile tanınmaya başlamıştır. Özellikle Güzel Köylü ve Hayat Şarkısı gibi dizilerde ününe ün katan Ahmet Mümtaz Taylan son dönemde Alef isimli internet dizisinde de yer almıştır. Ahmet Mümtaz Taylan şuanda Arıza dizisinde Haşmet Gürkan karakteri ile yer almaktadır.

Kin filminde Cevat sevilen bir Emniyet Müdürüdür. Harun’un amiridir; Harun’u çok sever. 

ahmet mumtaz taylan kin filmi

Rüzgâr Aksoy (Yadigar)

Son olarak Ramo dizisinde Alef karakteri ile yer alan Rüzgâr Aksoy 1981 İstanbul doğumludur ve 40 yaşındadır. Adanalı dizisi ile ismini duyuran Rüzgar Aksoy çıkışını Kara Sevda dizisi ile yapmıştır.  Yunus Emre Aşkın Yolculuğu ve Koca Koca Yalanlar dizilerinde de yer alan Rüzgar Aksoy son dönemde Yüz Yüze isimli internet dizisinde ve Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yer almıştır. Haliç Üniversitesi Konservatuvar bölümü mezunudur. Rüzgar Aksoy 1.81 metre boyunda ve80 kg ağırlığındadır.

Kin filminde Yadigar Harun’un altında çalışan başka bir komiserdir. 

ruzgar aksoy 2021

Cem Yiğit Üzümoğlu (Tuncay)

Son olarak Hakan Muhafız dizisinde Emir karakteri ile yer alan Cem Yiğit Üzümoğlu Hacettepe Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Adı Efsana dizisinde hayat verdiği Hakan karakteri ile tanınan Cem Yiğit Üzümoğlu 1994 İstanbul doğumludur. Cem Yiğit Üzümoğlu 1.78 metre boyunda  ve 72 kg ağırlığındadır.

Kin filminde Tuncay karakteri ile karşımıza Cem Yiğit Üzümoğlu çıkacak. Kin filminde Tuncay yeni polis olan bir gençtir. Harun başkomiserin katil olduğunu ilk olarak Tuncay fark edecektir. Tuncay Harun’dan ve Cavat’tan intikam almak ister zira Tuncay’ın babası yıllar önce suçsuz yere hapse girmiş ve hapiste öldürülmüştür. Tuncay evlatlık verilmiş evlatlık verildiği ailede kini hep sıcak tutmuş polis olmuş ve Cevat ile Harun’un yanına kimliğini gizleyerek yerleşmiştir. 

cem yigit kin filmi

 Duygu Sarışın (Gül)

Çağatay Ulusoy’ın sevgilisi olan Duygu Sarışın Kin filminin kadın başrol oyuncusu oldu. Duygu Sarışın özellikle Ufak Tefek Cinayetler dizisi ile tanınmıştır.

Gül 23 yaşında oyunculuk yapan ve madde kullanan bir kızdır. Gerçekte Emre yani Tuncay’ın küçük kız kardeşidir. Babasını haksız yere hapse atan tüm polisler ve şaitlerden intikam almaya yemin etmiştir.

duygu sarışın Kin filminde yer alacak

Yosi Mirzahi

Yosi Mirzahi 2 ekim 1971 doğumludur. 40 yaşında olan Yosi Mizrahi son olarak 2014 yapımı Filinta diizsinde yer almıştır. Daha önce Umutsuz Ev Kadınları ve Küçük Sırlar dizilerinde de yer almıştır.Yosi Mirzahi kin filminde başrolde yer alacak

Elif Gizem AYKUL (Melda)

Son olarak Bir Mucize Olsun dizisinde izlediğimiz Elif Gizem AYKUL Kin filmi oyuncuları arasında yer alacak. Elif Gizem Aykul, 1988 Ankara doğumludur. ve 33 yaşındadır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan Elif Gizem Aykul daha önce de Beni Affet isimli günlük dizi de yer almıştır.

Melda başarılı bir komiserdir. elif gizem aykul kin filminde melda karakteri ile izleyicisi ile buluşacak

Enes Külahçı

Enes Külahçı Muğla Üniversitesi Heykel Bölümü öğrencisidir. İlk Kez Kin filmi oyuncu kadrosuna seçilen Enes Külahçı eğlenceli bir oyuncudur. enes külahçı oyuncu olarak Kin filminde yer alacak

Yorum yaz