Kin Filmi Oyuncuları 2021 Netflix

Netflix orijinal filmlerine bir yenisi daha ekliyor. Başrollerini Yılmaz Erdoğan  ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın üsteneceği Kin filmi 2021 de NEtflix ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. BKM filmin yapımcılığını üstleneceği Kin filminin yönetmeni Türkan Derya olacak.

Kin Filmi Oyuncuları

  • Yılmaz Erdoğan
  • Ahmet Mümtaz Taylan
  • Rüzgâr Aksoy
  • Cem Yiğit Üzümoğlu

Kin Filmi Oyuncu Kadrosu

Yılmaz Erdoğan

2021 de Yılmaz Erdoğan iki yeni film ile izleyicisi karşısında olacak. Korku türünde olacak Kin filminin erkek başrol oyuncusu Yılmaz Erdoğan olacak 2021 de Yılmaz Erdoğan ile Öğrence ve Çok Güzel Hareketler 2 programları ile ekranlarda olmaya devam edecek Yılmaz Erdoğan 4 Kasım 1967 Hakkari doğumludur ve 54 yaşının içindedir. Türkiye’nin tartışılmaz en büyük komedyenlerinden biri olan Yılmaz Erdoğan  2018’da ise Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filmini Netflix’e satmıştı. Sanem Oktar ve Belçi Bilgin ile daha önce evlilikler yapan Yılmaz Erdoğan şuanda bekardır.

Yilmaz Erdogan kin filmi

Ahmet Mümtaz Taylan

12 Eylül 1965 de Ankara da dünyaya gelen Ahmet Mümtaz Taylan 56 yaşının içindedir. Devlet Tiyatrolarından emekli olan Ahmet Mümtaz Taylan tiyatro sahnelerinden sonra Leyla İle Mecnun dizisi ile tanınmaya başlamıştır. Özellikle Güzel Köylü ve Hayat Şarkısı gibi dizilerde ününe ün katan Ahmet Mümtaz Taylan son dönemde Alef isimli internet dizisinde de yer almıştır. Ahmet Mümtaz Taylan şuanda Arıza dizisinde Haşmet Gürkan karakteri ile yer almaktadır.

ahmet mumtaz taylan kin filmi

Rüzgâr Aksoy

Son olarak Ramo dizisinde Alef karakteri ile yer alan Rüzgâr Aksoy 1981 İstanbul doğumludur ve 40 yaşındadır. Adanalı dizisi ile ismini duyuran Rüzgar Aksoy çıkışını Kara Sevda dizisi ile yapmıştır.  Yunus Emre Aşkın Yolculuğu ve Koca Koca Yalanlar dizilerinde de yer alan Rüzgar Aksoy son dönemde Yüz Yüze isimli internet dizisinde ve Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yer almıştır. Haliç Üniversitesi Konservatuvar bölümü mezunudur. Rüzgar Aksoy 1.81 metre boyunda ve80 kg ağırlığındadır.

ruzgar aksoy 2021

Cem Yiğit Üzümoğlu

Son olarak Hakan Muhafız dizisinde Emir karakteri ile yer alan Cem Yiğit Üzümoğlu Hacettepe Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Adı Efsana dizisinde hayat verdiği Hakan karakteri ile tanınan Cem Yiğit Üzümoğlu 1994 İstanbul doğumludur. Cem Yiğit Üzümoğlu 1.78 metre boyunda  ve 72 kg ağırlığındadır.

cem yigit kin filmi